Byty Galanta - predaj

Predaj bytov v Galante (GA).
Inzercia bytov na predaj v okrese Galanta (v mest├ích Galanta, Sere─Ć, Sl├ídkovi─Źovo).

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Galanta
Byty na predaj v okol├ş okresu Galanta:
Byty Dunajsk├í Streda · Byty Senec · Byty ┼áa─ża · Byty Hlohovec
Ponuka bytov na predaj v Trnave
Byty Trnava · Novostavby nov├ę byty Trnava
Byty na prenájom a podnájom v Galante
Galanta prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 119 v sekcii “Byty Galanta - predaj”

Stránky: [12] 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 … 1 »

 1. 119
  PBS - Stavebn├Ż pozemok 2201 m2, v┼íetky IS, obec Sl├ídkovi─Źovo za 62.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame V├ím na predaj rovinat├Ż, slne─Źn├Ż stavebn├Ż pozemok na ulici Kapit├ína N├ílepku v Sl├ídkovi─Źove. Pozemok je o ve─żkorysej v├Żmere 2201 m2 a ┼í├şrke pozemku 14 metrov. Na pozemku sa nach├ídza star├Ż rodinn├Ż dom vhodn├Ż na rekon┼ítrukciu alebo zb├║ranie a tehlov├í budova sl├║┼żiaca na chov dom├ícich zvierat. Na pozemku s├║ v┼íetky IS ako plyn, elektrika, kanaliz├ícia, vodovod. V bl├şzkosti pozemku sa nach├ídza ┼żelezni─Źn├í stanica a autobusov├í zast├ívka cca 5 min├║t pe┼íou ch├┤dzou. Meste─Źko Sl├ídkovi─Źovo m├í vynikaj├║cu ob─Źiansku vybavenos┼ą (┼íkoly, ┼ík├┤lky, vysok├í ┼íkola, zdravotn├şcke zariadenie, banky, supermarkety, hotely, re┼ítaur├ície, term├ílne k├║palisko, ┼íportovisk├í, at─Ć.). V├Żborn├í dopravn├í dostupnos┼ą do BA, TT, NR (dia─żnica, ┼żeleznica, bus).

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhody :

  - rovinat├Ż stavebn├Ż pozemok
  - všetky IS na pozemku
  - CENA

  Stavebn├Ż pozemok je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 2. 118
  PBS - NOVOSTAVBA RD 6+1+gar├í┼ż, centr├ílny vys├íva─Ź, Sl├ídkovi─Źovo za 158.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservice.sk…

  Pon├║kame V├ím na predaj novostavbu dvojpodla┼żn├ęho 6 izbov├ęho rodinn├ęho domu v Sl├ídkovi─Źove. Dom je postaven├Ż na pozemku o v├Żmere 430 m2 je samostatne stojaci s mo┼żnos┼ąou parkovanie pod pr├şstre┼íkom vo dvore pre dve aut├í a v gar├í┼żi kde sa zmest├ş jedno auto. ├Ü┼żitkov├í plocha domu je 239,13 m2 a zastavan├í plocha 155,69 m2. Dom bol kolaudovan├Ż v roku 2012 v dome je klimatiz├ícia, centr├ílny vys├íva─Ź a dom je napojen├Ż na alarm. Dom dipozi─Źne pozost├íva s pr├şzemia kde sa nach├ídza vstupn├í hala, sp├íl┼ła,kuchy┼ła,priestrann├í ob├Żvacia izba, k├║pel┼ła so sprchov├Żm k├║tom a s WC, gar├í┼ż a kotol┼ła.
  Na poschod├ş dom pozost├íva so 4 samostatn├Żch izieb, k├║pelne so sprchov├Żm k├║tom a v├şrivou va┼łou, WC a haly so vstupom na podkrovie s ├║lo┼żn├Żm priestorom. Kuchy┼ła je kompletne zariaden├í,nach├ídza sa tam um├Żva─Źka riadu,s kokerammick├í varn├í doska,chladni─Źka, elektrick├í r├║ra, digestor. V ob├Żva─Źke sa nach├ídza zabudovan├Ż krb. V sp├ílni sa nach├ídzaj├║ ROLLDOOR skri┼łe. Na pozemku sa nach├ídza z├íhradn├Ż dom─Źek 6×3 metra (1/2 posedenie,1/2 n├íra─Ćov┼ła).
  V z├íhrade z├ívlahov├Ż syst├ęm s vlastnou stud┼łou.

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhoda :

  - pekná novostavba
  - priestrann├Ż rodinn├Ż dom
  - klimatiz├ícia,centr├ílny vys├íva─Ź,alarm
  - gar├í┼ż

  Rodinn├Ż dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme.F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 3. 117
  PBS - NA PREDAJ RD 3+1 po rozsiahlej rekon┼ítrukcii s gar├í┼żou v obci PATA za 92.000.- EUR !!

  ..Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber realit z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame V├ím na predaj samostatne stojaci priestrann├Ż 3 izbov├Ż rodinn├Ż dom v obci Pata pri Galante. Dom bol postaven├Ż v roku 1967 - 1968 na rovinatom pozemku o v├Żmere 1000 m2 pri─Źom zastavan├í plocha je 120 m2. Dom pozost├íva zo vstupnej haly, komory, priestrannej spojenej kuchyne s ob├Żva─Źkou, 2 sp├íln├ş, k├║pe─ż┼ła, samostatn├ę WC. K domu prisl├║cha pr├şstavba so samostatn├Żm vchodom, kde je zaveden├í voda, plyn, elektrika, k├║renie. Dom pre┼íiel rozsiahlou rekon┼ítrukciou v roku 2015-2017. Menila sa aj dispoz├şcia domu. V dome sa nach├ídzaj├║ v┼íetky in┼żinierske siete, obecn├í kanaliz├ícia. Je zaveden├í nov├í elektrika, internet, nov├ę rozvody vody, plynu, vlastn├í stud┼ła s pr├şvodom vody do dom├ícnosti, odpady, nov├Ż 400l bojler, pr├şprava na sol├írne panely.V dom├ícnosti sa nach├ídzaj├║ nov├ę lamin├ítov├ę podlahy, kamenn├Ż obklad na sten├ích v ob├Żvacej izbe a sp├ílni, nov├ę dvere, nov├í k├║pe─ż┼ła aj WC, v┼íetky sanity, dla┼żby. Dom je podpivni─Źen├Ż na ploche cca 50m2.V pivnici sa nach├ídzaj├║ 3 miestnosti, kde je kotol, vodovodn├í pr├şpojka, bojler. V studni sa nach├ídza ponorka a nov├Ż v├Żvod vody do domu, nov├í ponorka ÔÇô toto bolo spraven├ę na jar tohto roku (cca apr├şl ÔÇô m├íj). Obvodov├ę m├║ry domu s├║ s p├│robet├│nu a prie─Źky s p├ílenej tehly. Strecha je p├┤vodn├í av┼íak bez nutnosti rekon┼ítrukcie. Stre┼ín├í kritina je z p├ílenej ┼íkridle. Dom nieje zateplen├Ż m├í p├┤vodn├║ omietku, okn├í s├║ p├┤vodn├ę drevene. Dom je zdrav├Ż a such├Ż a m├í dobr├ę izola─Źn├ę vlastnosti aj bez zateplenia a nov├Żch okien. Vykurovanie je ├║stredn├ę zabezpe─Źen├ę plynov├Żm kotlom. Na pozemku je za─Źat├í v├Żstavba terasy rozmerov 8×4m, nach├ídza sa tam ve─żk├í samostatne stojaca gar├í┼ż o v├Żmere 20 m2 a men┼íia gar├í┼ż 5m2 ÔÇô podpivni─Źen├í. Mesa─Źn├ę n├íklady na b├Żvanie s├║ cca 140ÔéČ/mesiac .Dom si ve─żmi dobre dr┼ż├ş teplo, a vzh─żadom na jeho orient├íciu je ve─żmi presvetlen├Ż. Dom sa nach├ídza v tichej ─Źasti obce, av┼íak ku v┼íetk├Żm d├┤le┼żit├Żm ─Źastiam obce je tak 5-7 min├║t pe┼ío. Bl├şzko je Jednota, Tesco, obvodn├Ż lek├ír, zub├ír, autobusov├í z├ístavka, kostol, ┼íkola, ┼ík├┤lka, ┼íportov├Ż are├íl obce, obecn├Ż ├║rad.

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhody :

  - priestrann├Ż a slne─Źn├Ż pozemok
  - kompletn├í rekon┼ítrukcia interi├ęru a rozvodov
  - bez nutnosti okam┼żit├Żch invest├şcii
  - pr├şprava na sol├írne panely

  Rodinn├Ż dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 4. 116
  PBS - Ihne─Ć ob├Żvate─żn├Ż RD 3+1 s gar├í┼żou v Abrah├íme za 75.000.- EUR !!

  ..Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame V├ím na predaj rodinn├Ż dom 3+1 v Abrah├íme na peknom rovinatom slne─Źnom pozemku o v├Żmere 1200 m2. Ide o jednopodla┼żn├Ż, samostatne stojaci dom do tvaru L so sedlovou strechou pozost├ívaj├║ci z 3 x izby, kuchyne, komory, k├║pelne, WC, chodby, verandy. Dom je ─Źiasto─Źne podpivniceny a napojen├Ż na v┼íetky IS. S├║─Źastou domu je letn├í kuchyna a gar├í┼ż vo dvore. Dom a z├íhrada je udr┼żiavan├í, na dome s├║ plastov├ę okna a dvere. Je ihne─Ć ob├Żvateln├Ż. Rozloha pozemku je 1200 m2.

  V pr├şpade z├íujmu o obhliadku volajte 0907 743 004 !!!

  V├Żhody :

  - zdrav├Ż rodinn├Ż dom
  - pozemok

  Dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme.

  F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 5. 115
  PBS - V├Ą─Ź┼í├ş 1.-izb. byt o v├Żmere 36 m2, ulica SNP za 41.500.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber realit z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame na predaj v├Ą─Ź┼í├ş 1.-izbov├Ż byt nach├ídzaj├║ci sa v dobrej lokalite Galanty - ┼ítvr┼ą SNP. Byt je situovan├Ż na 3p./5. poschod├ş bytov├ęho domu s v├Ż┼ąahom. Obytn├í plocha bytu je 36 m2. K bytu prisl├║cha ja pivnica. Dispoz├şcia bytu: vstupn├í predsie┼ä, k├║pel┼ła s va┼łou a wc, prietsrann├í kuchy┼ła s jed├íl┼łou a ob├Żvacia izba. Byt je v p├┤vodnom stave (umakartov├ę jadro, p├┤vodn├ę parkety, p├┤vodn├í linka) s nov├Żmi plastov├Żmi oknami a vy┼żaduje si kompletn├║ rekon┼ítrukciu.

  V pr├şpade z├íujmu o obhliadku volajte 0911 940 940 !!!

  V├Żhody :

  - dobrá lokalita
  - cena

  Byt je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 6. 114
  PBS - Rodinn├Ż dom 3+1 po rekon┼ítrukcii v obci Abrah├ím za 59.900.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame V├ím na predaj tehlov├Ż 3+1 izbov├Ż priestrann├Ż rodinn├Ż dom po rekon┼ítrukcii v obci Abr├íh├ím. Obytn├í plocha domu je 115 m2 a le┼ż├ş na pozemku o v├Żmere 216 m2. Dom bol rekon┼ítruovan├Ż v roku 2010 pri─Źom rekon┼ítrukcia zahr┼łala v├Żmenu okien za plastov├ę, nov├║ stre┼ín├║ krytinu BRAMAC, zateplenie domu, podlahy, kuchynsk├║ linku so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi, rozvody elektriky, nov├║ k├║pelku so sanitou, radi├ítori, plynov├Ż kotol, stierky. K├║renie je ustredn├ę plynov├ę. Dom dispozi─Źne pozost├íva zo vstupnej chodby ktor├í je pozdl┼ż domu, 3 izieb z toho 1 prechodnej, prechodnej kuchyne, ┼ípajze s plynov├Żm kotlom, k├║pelky spojenej s wc. V k├║pelke je va┼ła a sprchov├Ż k├║t. Dom je napojen├Ż na v┼íetky IS okrem kanaliz├ície, ktor├í nie je na ulici zaveden├í. Obec Abrah├ím m├í dobr├║ ob─Źiansku vybavenos┼ą. V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhody

  - rekon┼ítruovan├Ż dom
  - ihne─Ć vo─żn├Ż k nas┼ąahovaniu

  Dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. Na┼ía spolo─Źnos┼ą je od decembra r. 2010 na z├íklade rozhodnutia N├írodnej banky Slovenska nez├ívisl├Żm finan─Źn├Żm agentom a ofici├ílne sp├┤sobilou osobou na sprostredkov├ívanie hypotek├írnych ├║verov !! U n├ís V├ím zabezpe─Ź├şme hypotek├írny ├║ver s najni┼ż┼íou ├║rokovou sadzbou na trhu !! F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 7. 113
  3 izbov├Ż byt, panelov├Ż bytov├Ż dom, kompletn├í rekon┼ítrukcia, tich├í lokalita, ┼íir┼íie centrum mesta, Galanta

  TUreality pon├║ka na predaj 3 izbov├Ż byt v panelovom bytovom dome, v tichej lokalite v ┼íir┼íom centre mesta Galanta. Byt pre┼íiel kompletnou rekon┼ítrukciou: nov├ę plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy vo v┼íetk├Żch izb├ích, vstavan├ę skrine v izb├ích, kompletn├í sanita v k├║pe─żni a WC, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, nov├ę interierov├ę dvere. Dispozi─Źne pozost├íva zo vstupnej chodby, z dvoch nepriechodn├Żch izieb, z jednej prechodnej izby, z kuchyne, zo samostatnej k├║pe─żne a WC. K bytu prisl├║cha balk├│n, pivnica, komora na medziposchod├ş. K├║renie ako aj ohrev teplej vody je realizovan├ę dia─żkov├Żm rozvodom. Bezprobl├ęmov├ę parkovanie pri bytovom dome. Ve─żmi dobr├í ob─Źianska vybavenos┼ą cca 2 min. od bytu. Odpor├║─Źam vidie┼ą!!! Energetick├Ż certifik├ít nie je k dispoz├şcii. Podrobn├ę inform├ície na 0907 436 417, 0905 314 690, valach@tureality.sk, jablonicka@tureality.sk, cena: 73 970 ÔéČ.

 8. 112
  2 izbov├Ż byt, tehlov├Ż bytov├Ż dom, 56 m2, kompletn├í rekon┼ítrukcia, centrum mesta, Galanta

  TUreality pon├║ka na predaj 2 izbov├Ż byt v tehlovom bytovom dome, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż, 56 m2, v centre mesta. Dispozi─Źne byt pozost├íva zo vstupnej chodby, z dvoch samostatn├Żch priestrann├Żch izieb, z kuchyne, z priestrannej k├║pe─żne s WC. K bytu prisl├║cha pivnica o v├Żmere 15 m2. Kompletn├í rekon┼ítrukcia zah┼Ľ┼ła plastov├ę okn├í pl├ívaj├║ce podlahy, sanita do k├║pe─żne a WC, rozvody vody, kanaliz├ície a k├║renia, omietky, dvere. K├║renie je rie┼íen├ę dia─żkov├Żm rozvodom, pr├şprava teplej vody je bojlerom, ktor├Ż je v k├║pe─żne. Parkovanie je bezprobl├ęmov├ę pri bytovom dome. Energetick├Ż certifik├ít nie je k dispoz├şcii. V├Żborn├í ob─Źianska vybavenos┼ą v tesnej bl├şzkosti bytu. ODPOR├Ü─îAM VIDIE┼Ą!!! Podrobn├ę inform├ície na 0907 436 417; 0905 314 690, valach@tureality.sk, jablonicka@tureality.sk. Cena: 50 000 ÔéČ.

 9. 111
  2 izbov├Ż byt, tehlov├Ż bytov├Ż dom, 56 m2, kompletn├í rekon┼ítrukcia, centrum mesta, Galanta

  TUreality pon├║ka na predaj 2 izbov├Ż byt v tehlovom bytovom dome, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż, 56 m2, v centre mesta. Dispozi─Źne byt pozost├íva zo vstupnej chodby, z dvoch samostatn├Żch priestrann├Żch izieb, z kuchyne, z priestrannej k├║pe─żne s WC. K bytu prisl├║cha pivnica o v├Żmere 15 m2. Kompletn├í rekon┼ítrukcia zah┼Ľ┼ła plastov├ę okn├í pl├ívaj├║ce podlahy, sanita do k├║pe─żne a WC, rozvody vody, kanaliz├ície a k├║renia, omietky, dvere. K├║renie je rie┼íen├ę dia─żkov├Żm rozvodom, pr├şprava teplej vody je bojlerom, ktor├Ż je v k├║pe─żne. Parkovanie je bezprobl├ęmov├ę pri bytovom dome. Energetick├Ż certifik├ít nie je k dispoz├şcii. V├Żborn├í ob─Źianska vybavenos┼ą v tesnej bl├şzkosti bytu. ODPOR├Ü─îAM VIDIE┼Ą!!! Podrobn├ę inform├ície na 0907 436 417, 0905 314 690, valach@tureality.sk, jablonicka@tureality.sk. Cena: 50 000 ÔéČ.

 10. 110
  PBS - Rodinn├Ż dom na rekon┼ítrukciu s pozemkom 900 m2, Mal├í Ma─Źa za 20.000.- EUR !!

  Pon├║kame na predaj samostatne stojaci jednopodla┼żn├Ż rodinn├Ż dom nach├ídzaj├║ci sa v obci Mal├í Ma─Źa. Rozloha pozemku s domom je 960 m2. Dom potrebuje rekon┼ítrukciu, nako─żko bol dlho neob├Żvan├Ż. IS s├║ v dome zaveden├ę. V pr├şpade z├íujmu pros├şm vola┼ą: Em├şlia Ko─Źn├írov├í: 0907 743 004.

  www.pbservices.sk

Stránky: [12] 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Galanta - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!