Byty Hlohovec - predaj

Ponuka bytov na predaj v Hlohovci (HC).
Inzercia zameraná na ponuku bytov na predaj v mestách Hlohovec a Leopoldov.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Hlohovec
Byty na predaj v okol├ş okresu Hlohovec:
Byty Nitra · Byty Pie┼í┼ąany · Byty Galanta · Byty Topo─ż─Źany
Ponuka bytov na predaj v Trnave
Byty Trnava · Novostavby nov├ę byty Trnava
Byty na prenájom a podnájom v Hlohovci
Hlohovec prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 299 v sekcii “Byty Hlohovec - predaj”

Stránky: [30] 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 … 1 »

 1. 299
  po┼żiada┼ą o p├┤┼żi─Źku vo v├Ż┼íke 3%

  Pon├║kame p├┤┼żi─Źku v┼íetk├Żm v n├║dzi za ve─żmi n├şzku ├║rokov├║ sadzbu 3% bez z├íbezpeky v├ím budeme m├┤c┼ą da┼ą ak├║ko─żvek sumu v rozsahu od 2000euro - 500000euro ├║rokovej sadzby obchodovate─żn├ę s mo┼żnos┼ąou spl├ícania od 1 do 20 rokov ak m├íte z├íujem kontaktujte n├ís teraz cez (stevenmartinsfundings@gmail.com)

 2. 298
  PBS - Pon├║kame na predaj rodinn├Ż dom 3+1 po rekon┼ítrukcii v Trakoviciach za 83.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber realit z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pred├íme ve─żmi v├Żhodne RD v Trakoviciach 15 km od Trnavy. Dom je ihne─Ć obyvate─żn├Ż, dom je napojen├Ż na v┼íetky IS, s pozemkom 700 m2, pr├şstupn├Ż z dvoch str├ín. Na pozemku sa nach├ídza alt├ínok, vlastn├í stud┼ła. V dome s├║ 3 izby + kuchy┼ła, komora, k├║pe─ż┼ła, WC. Dom je po rekon┼ítrukcii: plastov├ę okn├í, nov├í kuchy┼ła, pl├ívaj├║ca podlaha/dla┼żba, nov├í k├║pe─ż┼ła, WC, nov├ę ├║stredn├ę k├║renie.

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0907 743 004 !!!

  V├Żhody :

  - zdrav├Ż dom po rekont┼írukcii
  - ideálny pozemok
  - všetky IS
  - CENA

  Dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Romana Lenor├íka!!

 3. 297
  PBS - EXKLUZ├ŹVNA rodinn├í vila 8+1 s pozemkom 3735 m2, ─îerven├şk za 399.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk

  Pon├║kame na predaj nad┼ítandardn├Ż RD 8+1 nach├ídzaj├║cu sa v obci ─îerven├şk, cca 17 km od mesta Trnava, 15 km od mesta Pie┼í┼ąany. Dom sa nach├ídza na pozemku o v├Żmere 3735 m2 z toho je zastavan├í plocha domu 275 m2, u┼żitkov├í cca 420 m2 + zastavan├í plocha samostatne stojacich gar├í┼ż├ş je 236 m2. Dom dispozi─Źne pozost├íva na pr├şzem├ş z troch izieb, jed├ílne, kuchyne, k├║pe─żne a WC. Na poschod├ş sa nach├ídza gal├ęria s v├Żchodom na terasu, 4 sp├ílne, k├║pe─ż┼ła s WC. Jedna zo sp├íln├ş m├í vlastn├║ k├║pe─ż┼łu. Na pozemku sa nach├ídzaj├║ priestrann├ę gar├í┼że na cca 9 ├íut. Dom je ─Źiasto─Źne podpivni─Źen├Ż. Pozemok je udr┼żiavan├Ż vysaden├Ż s tr├ívnikom a automatickou z├ívlahou. K domu s├║ dva pr├şstupy. Pozemok je orientovan├Ż na juhov├Żchod. Dom sa nach├ídza v centre obce, v pe┼íej dostupnosti viacer├Żch slu┼żieb a obchodov. V obci je v├Żborn├í ob─Źianska vybavenos┼ą, kon├í sa tu mno┼żstvo kult├║rnych akci├ş. Dom je vhodn├Ż ako rodinn├ę s├şdlo, pr├şpadne m├í potenci├íl aj na komer─Źen├ę vyu┼żitie. Mo┼żnos┼ą k├║py aj so zariaden├şm po dohode s majite─żmi.V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhody :

  - pekn├Ż rodinn├Ż dom
  - slne─Źn├Ż pozemok
  - mo┼żnos┼ą vyu┼żitia na podnikanie

  Rodinn├Ż dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 4. 296
  PBS - Stavebn├Ż pozemok 476 m2 so star├Żm domom v obci Ratkovce za 17.500.- EUR !!

  ..Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  ++EXKLUZ├ŹVNE IBA V NA┼áEJ PONUKE++ Pon├║kame V├ím na predaj stavebn├Ż pozemok so star├Żm rodinn├Żm domom nach├ídzajuci sa v centre obce RATKOVCE. Pozemok je o v├Żmere 476 m2 /┼í├şrka od ulice asi 12 metrov/. Na pozemku je star├Ż rodinn├Ż dom vo ve─żmi zlom technickom stave s nutnos┼ąou jeho demol├ície. Dom je osaden├Ż v radovej z├ístavbe. Pozemok je pravideln├ęho obd─║┼żnikovit├ęho tvaru, v┼íetky in┼żinierske siete s├║ priamo pred domom. Mo┼żnos┼ą dok├║pi┼ą e┼íte z├íhradu domu 650 m2, ktor├í je tie┼ż stavebn├Ż pozemkom nako─żko aj zo zadnej ─Źasti pozemku vedie nov├í ulica (cena z├íhrady je 17.000.- EUR).

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0907 743 004 !!!

  V├Żhody:

  - centrum obce
  - ideálny pozemok
  - CENA

  Pozemok je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme.F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 5. 295
  PBS - Pon├║kame 3.-izb. byt s lod┼żiou a parkingom na Bezru─Źovej ulici za 76.500.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk …

  EXKLUZ├ŹVNE IBA U N├üS - Pon├║kame V├ím na predaj slne─Źn├Ż 3 izbov├Ż byt s lod┼żiou a vlastn├Żm parkovac├şm st├ítim v tichej uli─Źke mimo hlavnej cesty na ulici Bezru─Źova v Hlohovci. Byt sa nach├ídza na 4/4 poschod├ş panelov├ęho bytov├ęho domu bez v├Ż┼ąahu. Byt je v p├┤vodnom stave s plastov├Żmi oknami a nov├Żmi radiat├│rmi s mera─Źmi tepla. Byt je o v├Żmere 70 m2 + murovan├í pivnica, ktor├í sa nach├ídza na pr├şzem├ş bytov├ęho domu. Parkovacie st├ítie, ktor├ę sa nach├ídza pred bytov├Żm domom + ─Źas┼ą pozemku prisl├║cha k bytu a je zap├şsan├í na liste vlastn├şctva. Byt dispozi─Źne pozost├íva s priestranej chodby, samostatn├ęho wc a k├║pelky s va┼łou, priestrannou kuchy┼łou s jed├ílenskou ─Źas┼ąou, dvoch samostatn├Żch izieb a prechodnej ob├Żvacej miestnosti zo vstupom na l├│ggiu. Vstup na wc je z chodby a vstup do k├║pelky je z kuchyne. Mesa─Źn├ę n├íklady na b├Żvanie s├║ cca 170 ÔéČ. Za bytov├Żm domom sa nach├ídza detsk├ę ihrisko.

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0911 164 174 !!!

  V├Żhody :

  - slne─Źn├Ż byt vhodn├Ż na rekon┼ítrukciu
  - dobrá lokalita
  - vlastn├ę parkovacie st├ítie

  Byt je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 6. 294
  PBS - Zdrav├Ż rodinn├Ż dom 2+1 s pozemkom 470 m2 v obci Trakovice za 47.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber realit z Trnavy a okolia n├íjdete len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame na predaj RD 2+1 nach├ídzaj├║ci len 13 km od Trnavy v obci Trakovice. Dom je samostatne stojaci, nach├ídza sa v tichej lokalite mimo hlavnej cesty. Dom je zdrav├Ż, such├Ż, ─Źiasto─Źne podpivni─Źen├Ż a pripraven├Ż na rekon┼ítrukciu. V dome sa nach├ídzaj├║ 2 izby, kuchy┼ła, chodba, veranda, k├║pe─ż┼ła, WC a ┼ípajza. Dom je vykurovan├Ż na pevn├ę palivo, voda napojen├í z vlastnej studne. Elektrina 220 a 380 W. Pozemok m├í v├Żmeru 470 m2.

  V pr├şpade z├íujmu volajte 0907 743 004 !!!

  V├Żhody :

  - such├Ż, zdrav├Ż dom
  - ideálny pozemok
  - všetky IS
  - CENA

  Dom je mo┼żn├ę za dov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !! Ver├şte slov├ím konkurencie o tzv. ÔÇ×kompletnom pr├ívnom serviseÔÇŁ? Uistite sa, ┼że zmluvy pripravuje osoba s odborn├Żm pr├ívnym vzdelan├şm a minimalizujte tak mo┼żnos┼ą podvodu. V prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Romana Lenor├íka!!

 7. 293
  PBS - KOMPLET preroben├Ż RD 5 + 1, H. Zelenice za 99.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame na predaj RD 5+1, po kompletnej rekon┼ítrukcii nach├ídzaj├║ci sa v obci Horn├ę Zelenice, cca 8 km od Hlohovca, 20 km od Trnavy a 12 km od Serede. Dom dispozi─Źne pozost├íva na pr├şzem├ş z kuchyne, ob├Żvacej izby, k├║pe─żne a pracovne. Na poschod├ş s├║ 4 sp├ílne a ─Ćal┼íia ob├Żvacia izba. Dom je ─Źiasto─Źne podpivni─Źen├Ż. ├Ü┼żitkov├í plocha domu je 244 m2, zastavan├í plocha 144 m2. Dom je zo 70-tych rokov a v roku 2011 pre┼íiel kompletnou rekon┼ítrukciou, kde boli vymenen├ę plastov├ę okn├í, podlahy, obklady v k├║pe─żni, kuchynsk├í linka. K├║renie je plynov├ę s 3 ro─Źn├Żm kotlom. Pozemok m├í v├Żmeru 1000 m2, rozdelen├Ż na ├║┼żitkov├║ a okrasn├║ ─Źas┼ą s vysaden├Żmi ovocn├Żmi stromami a vini─Źom. Na pozemku sa nach├ídza samostatn├í gar├í┼ż s die─ż┼łou a z├íhradn├Ż dom─Źek s klenbovou pivnicou. Dom je napojen├Ż na v┼íetky IS + m├í vlastn├║ stud┼łu. V obci je dobr├í ob─Źianska vybavenos┼ą. Volajte: 0908 020 220 !!!

  V├Żhody:

  - kompletná rekonštrukcia
  - ideálny pozemok
  - CENA

  3 D├┤vody pre─Źo si vybra┼ą pr├íve N├ís:

  - 100% garancia vr├ítenia rezerva─Źnej z├ílohy, v pr├şpade ak V├ím nebude poskytnut├Ż H├Ü,
  - pr├ívny doh─żad nad cel├Żm obchodom firemn├Żm pr├ívnikom,
  - ├║hrada spr├ívnych poplatkov a poplatku za znaleck├Ż posudok v pr├şpade ak H├Ü budete rie┼íi┼ą prostredn├şctvom na┼íej kancel├írie

  Dom je mo┼żn├ę zadov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. Na┼ía spolo─Źnos┼ą je od decembra r. 2010 na z├íklade rozhodnutia N├írodnej banky Slovenska nez├ívisl├Żm finan─Źn├Żm agentom a ofici├ílne sp├┤sobilou osobou na sprostredkov├ívanie hypotek├írnych ├║verov !! U n├ís V├ím zabezpe─Ź├şme hypotek├írny ├║ver s najni┼ż┼íou ├║rokovou sadzbou na trhu !! F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !!! V na┼íej prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 8. 292
  PBS - Rodinn├Ż dom 5+1 s gar├í┼żou, Trakovice za 92.000.- EUR !!

  …Najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żber real├şt z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  Pon├║kame na predaj cca 20 ro─Źn├Ż RD 5+1, nach├ídzaj├║ci sa v tichej ─Źasti obce Trakovice na pozemku s v├Żmerou cca 2500 m2. Dom je postaven├Ż z kv├ídra, m├í plastov├ę okn├í, ├║stredn├ę plynov├ę k├║renie. Dispozi─Źne pozost├íva zo vstupnej chodby, ob├Żvacej izby, kuchyne prepojenej s ob├Żvacou izbou, ┼ítyroch sp├íln├ş, ve─żkej k├║pe─żne, techmickej miestnosti a ve─żkej gar├í┼że. V dome s├║ pl├ívaj├║ce podlahy, plastov├ę okn├í, obklady a dla┼żby, v ob├Żvacej izbe je krb. Pozemok m├í ┼í├şrku cca 20 metrov a v├Żmeru 2500 m2. V okol├ş domu je rovinat├Ż, zvy┼ín├í ─Źas┼ą je svahovit├í, s v├Żsadbou ovocn├Żch stromov a vini─Źa. Vo svahu sa nach├ídza aj v├şnna pivni─Źka. Dom sa nach├ídza vo ve─żmi tichej zauj├şmavej lokalite, v obci je dobr├í ob─Źianska vybavenos┼ą, v├Żborn├í dostupnos┼ą na dia─żnicu D1. Volajte: 0911 164 174 !!!

  V├Żhody:

  - ve─żk├Ż pozemok
  - SUPER CENA

  3 D├┤vody pre─Źo si vybra┼ą pr├íve N├ís:

  - 100% garancia vr├ítenia rezerva─Źnej z├ílohy, v pr├şpade ak V├ím nebude poskytnut├Ż H├Ü,
  - pr├ívny doh─żad nad cel├Żm obchodom firemn├Żm pr├ívnikom,
  - ├║hrada spr├ívnych poplatkov a poplatku za znaleck├Ż posudok v pr├şpade ak H├Ü budete rie┼íi┼ą prostredn├şctvom na┼íej kancel├írie

  Dom je mo┼żn├ę zadov├í┼żi┼ą aj na Hypotek├írny ├Üver, s ktor├ęho vybaven├şm V├ím bezplatne napom├┤┼żeme. Na┼ía spolo─Źnos┼ą je od decembra r. 2010 na z├íklade rozhodnutia N├írodnej banky Slovenska nez├ívisl├Żm finan─Źn├Żm agentom a ofici├ílne sp├┤sobilou osobou na sprostredkov├ívanie hypotek├írnych ├║verov !! U n├ís V├ím zabezpe─Ź├şme hypotek├írny ├║ver s najni┼ż┼íou ├║rokovou sadzbou na trhu !! F├ëROV├ü CENA: Uveden├í cena je u┼ż vr├ítane prov├şzie na┼íej kancel├írie !!! V na┼íej prov├şzii pre V├ís –ZDARMA– poskytujeme kompletn├Ż pr├ívny servis u JUDr. Lenor├íka !!

  V├ŁKUP NEHNUTE─ŻNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLA┼Ą: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HOD├ŹN !!!

 9. 291
  Predam 2-izbovy byt v o.v. Bez logie

  Predam 2-izbovy byt v hlohovci na m.bela.04 v o.v.bez logie.T.K.0944028633.CENA:45 000 eur

 10. 290
  TOP PONUKA!!! Zn├ş┼żen├í cena! Novostavba, rodinn├Ż dom, v├Żborn├í tich├í lokalita, 695m2, Leopoldov-Kopanice

  V├Żrazn├í z─żava! TUreality pon├║ka na predaj zauj├şmav├Ż rodinn├Ż dom- skolaudovan├║ novostavbu. Dom dispozi─Źne pozost├íva z priestrannej vstupnej chodby, ob├Żva─Źky spojenej s kuchy┼łou, ┼ípajzou, k├║pe─║ne s rohovou va┼äou aj sprchov├Żm k├║tom a samostatn├Żm WC. Na poschod├ş s├║ 4 izby z toho 1 izba m├í 8×5m a nie je dokon─Źen├í-nov├Ż majite─ż si ju m├┤┼że dokon─Źi┼ą pod─ża vlastn├Żch predst├ív. V ob├Żva─Źke je piecka na tuh├ę palivo s prieduchmi v izb├ích na poschod├ş. Na dvore je ve─żk├í terasa s vchodom do ob├Żva─Źky. Pozemok je vysaden├Ż tr├ívou a ovocn├Żmi stromami. Dom je ─Źiasto─Źne podpivni─Źen├Ż, m├í ┼żumpu ale je mo┼żnos┼ą napojenia na mestsk├║ kanaliz├íciu. Je mo┼żnos┼ą vymeni┼ą rodinn├Ż dom za 3 izbov├Ż byt v Bratislave s doplatkom. Ob─Źianska vybavenos┼ą v dosahu 10 min├║t a k rodinn├ęmu domu je vytvoren├Ż energetick├Ż certifik├ít. Oplat├ş sa vidie┼ą! Kontakt: 0918 602 817, mail: lukacovicova@tureality.sk, www.TUreality.sk
  Cena: 109.990 ÔéČ

Stránky: [30] 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Hlohovec - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!