Byty Krupina - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v okrese Krupina (KA).
Ponuka bytov na predaj v Krupine a Dudinciach.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty na predaj v okol├ş okresu Krupina:
Byty Bansk├í ┼átiavnica · Byty Zvolen · Byty Levice · Byty Ve─żk├Ż Krt├ş┼í
Byty Bansk├í Bystrica · Novostavby - nov├ę byty Bansk├í Bystrica
Byty na prenájom a podnájom v Krupine
Krupina prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 158 v sekcii “Byty Krupina - predaj”

Stránky: [16] 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 … 1 »

 1. 158
  andrea

  Mám záujem o vašu ponuku.

 2. 157
  Predaj slne─Źn├Ż 1-izbov├Ż byt Krupina

  Pon├║kame na predaj v├Ą─Ź┼í├ş 1-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v tichej lokalite mesta Krupina, byt sa nach├ídza na piatom poschod├ş v zateplenom panelovom bytovom dome, jedn├í sa o byt stredov├Ż, orientovan├Ż na ju┼żn├║ stranu. Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, jednej obytnej miestnosti, priestrannej kuchyne a k├║pe─żne s WC. Na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, v izbe s├║ parkety, kuchy┼ła a chodba ÔÇô PVC, jadro ÔÇô umakart. K bytu prisl├║cha v├Ą─Ź┼íia murovan├í pivnica, byt je k├║pou vo─żn├Ż, mesa─Źn├ę n├íklady na 1 osobu s├║ cca 90,- Eur ÔÇô vr├ítane energi├ş (elektrika, plyn), byt sa pon├║ka na predaj s n├íbytkom a zariaden├şm tak, ako je na fotografi├ích. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż vieme pre V├ís zabezpe─Źi┼ą pr├şpadn├║ rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 35,75 m2, cena ÔÇô 19,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 3. 156
  Predaj 2-izbov├Ż byt pri Dudinciach ÔÇô Hontianske Moravce

  Pon├║kame na predaj 2-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v obci Hontianske Moravce pri k├║pe─żnom meste Dudince, byt sa nach├ídza na 2. poschod├ş v 4 poschodovom tehlovom bytovom dome (bytov├Ż dom je zateplen├Ż, nedisponuje v├Ż┼ąahom, byt je stredov├Ż), byt pozost├íva zo vstupnej chodby, priestrannej kuchyne, dvoch obytn├Żch izieb (izby s├║ nepriechodn├ę). Na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, v izb├ích je pl├ívaj├║ca podlaha, v kuchyni a chodbe je dla┼żba, jadro je p├┤vodn├ę ÔÇô umakart. K bytu prisl├║cha pivnica, byt je pr├ízdny, k├║pou vo─żn├Ż. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż pre V├ís vieme zabezpe─Źi┼ą rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 62,10 m2, cena ÔÇô 13,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 4. 155
  Predaj zrekon┼ítruovan├Ż 2-izbov├Ż byt Krupina

  Pon├║kame na predaj 2-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v Krupine na ulici Majersk├Ż rad, byt sa nach├ídza na najvy┼í┼íom piatom poschod├ş v zateplenom panelovom bytovom dome, je po rekon┼ítrukcii, na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í so ┼żal├║ziami, jadro ÔÇô murovan├ę, podlahy ÔÇô pl├ívaj├║ce. Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, kuchyne, k├║pe─żne s WC a dvoch obytn├Żch izieb (izby nie s├║ priechodn├ę), k bytu prisl├║cha pivnica. Byt je k├║pou vo─żn├Ż, v cene bytu je aj zariadenie, tak ako vidie┼ą na fotografi├ích okrem elektroniky. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 58,46 m2, cena ÔÇô 28,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 5. 154
  Predaj 2-izbov├Ż byt Krupina

  Pon├║kame na predaj 2-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v Krupine na ul. ┼Żelezni─Źn├í, byt sa nach├ídza na piatom poschod├ş v 5-poschodovom zateplenom panelovom bytovom dome. Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, dvoch obytn├Żch miestnost├ş, kuchyne, k├║pe─żne a WC. Na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, inak je v p├┤vodnom stave. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż vieme pre V├ís zabezpe─Źi┼ą pr├şpadn├║ rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 58,78 m2, cena ÔÇô 27,300 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 6. 153
  Predaj priestrann├Ż 2-izbov├Ż s lod┼żiou Krupina

  Pon├║kame na predaj priestrann├Ż 2-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v Krupine, byt sa nach├ídza na tre┼ąom poschod├ş v 3-poschodovom panelovom bytovom dome (bytov├Ż dom je zateplen├Ż, bez v├Ż┼ąahu, nov├í strecha). Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, dvoch obytn├Żch miestnost├ş (izby s├║ nepriechodn├ę), kuchyne v tvare ÔÇ×LÔÇť, ┼íatn├şka, k├║pe─żne a WC (ÔÇ×zvolensk├ŻÔÇť typ bytu). Byt je vo ve─żmi dobrom, zachovalom stave, ihne─Ć k dispoz├şci├ş, okn├í ÔÇô p├┤vodn├ę dreven├ę, podlaha ÔÇô v chodbe, kuchyni a k├║pe─żni je dla┼żba, v jednej izbe s├║ parkety, v druhej PVC, jadro ÔÇô umakart. K bytu prisl├║cha lod┼żia a murovan├í pivnica. N├íklady pre dve osoby s├║ cca 140,- Eur + elektrika, orient├ícia bytu V-Z. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż vieme pre V├ís zabezpe─Źi┼ą pr├şpadn├║ rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 61,47 m2, cena ÔÇô 28,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 7. 152
  Predaj priestrann├Ż 2-izbov├Ż s gar├í┼żou Krupina

  Pon├║kame na predaj priestrann├Ż 2-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v Krupine, byt sa nach├ídza na tre┼ąom poschod├ş v 3-poschodovom panelovom bytovom dome (bytov├Ż dom je zateplen├Ż, bez v├Ż┼ąahu, nov├í strecha). Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, dvoch obytn├Żch miestnost├ş (izby s├║ nepriechodn├ę), kuchyne v tvare ÔÇ×LÔÇť, ┼íatn├şka, k├║pe─żne a WC (ÔÇ×zvolensk├ŻÔÇť typ bytu). Byt je vo ve─żmi dobrom, zachovalom stave, ihne─Ć k dispoz├şci├ş, okn├í ÔÇô p├┤vodn├ę dreven├ę, podlaha ÔÇô v chodbe, kuchyni a k├║pe─żni je dla┼żba, v jednej izbe s├║ parkety, v druhej PVC, jadro ÔÇô umakart. K bytu prisl├║cha lod┼żia a murovan├í pivnica v cene bytu je aj murovan├í gar├í┼ż s elektrikou nach├ídzaj├║ca sa priamo pred bytov├Żm domom (po dohode s majite─żom, mo┼żnos┼ą odk├║penia bytu bez gar├í┼że). N├íklady pre dve osoby s├║ cca 140,- Eur + elektrika, orient├ícia bytu V-Z. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż vieme pre V├ís zabezpe─Źi┼ą pr├şpadn├║ rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 61,47 m2, cena ÔÇô 32,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 8. 151
  Predaj slne─Źn├Ż 1-izbov├Ż byt Krupina

  Pon├║kame na predaj v├Ą─Ź┼í├ş 1-izbov├Ż byt v osobnom vlastn├şctve v tichej lokalite mesta Krupina, byt sa nach├ídza na ┼íiestom poschod├ş v zateplenom panelovom bytovom dome, jedn├í sa o byt stredov├Ż, orientovan├Ż na ju┼żn├║ stranu. Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, jednej obytnej miestnosti, priestrannej kuchyne a k├║pe─żne s WC. Na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, v izbe s├║ parkety, kuchy┼ła a chodba ÔÇô PVC, jadro ÔÇô umakart. K bytu prisl├║cha v├Ą─Ź┼íia murovan├í pivnica, byt je k├║pou vo─żn├Ż, mesa─Źn├ę n├íklady na 1 osobu s├║ cca 105,- Eur ÔÇô vr├ítane energi├ş (elektrika, plyn). V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti, taktie┼ż vieme pre V├ís zabezpe─Źi┼ą pr├şpadn├║ rekon┼ítrukciu bytu. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 35,77 m2, cena ÔÇô 17,500 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 9. 150
  Predaj 2-izbov├Ż byt s balk├│nom Krupina

  Pon├║kame V├ím na predaj pekn├Ż 2-izbov├Ż byt v Krupine v osobnom vlastn├şctve, byt sa nach├ídza na druhom poschod├ş tehlovom bytovom dome, bytov├Ż dom je moment├ílne v ┼ít├ídiu zateplovania a rekon┼ítrukcie. Byt pozost├íva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch obytn├Żch izieb (jedna izba je priechodn├í), k├║pe─żne a samostatn├ęho WC, disponuje balk├│nom a murovanou pivnicou. Na byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, podlaha ÔÇô parkety + pl├ívaj├║ca podlaha, murovan├ę jadro so sprchov├Żm k├║tom. Orient├ícia bytu ÔÇô V, mesa─Źn├ę n├íklady na b├Żvanie pre jednu osobu cca 97,- Eur + elektrika. V cene pon├║kanej nehnute─żnosti je kompletn├Ż pr├ívny servis, n├í┼í hypotek├írny poradca V├ím bezplatne pom├┤┼że z├şska┼ą ide├ílny ├║ver na k├║pu danej nehnute─żnosti. Celkov├í rozloha bytu ÔÇô 54,07 m2, cena ÔÇô 31,000 Eur. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel.─Ź├şsle 0917 296 721 ÔÇô Hol├║bkov├í.

 10. 149
  Predaj 2-izbov├Ż priestrann├Ż tehlov├Ż byt s l├│d┼żiou Krupina

  : Pon├║kame na predaj priestrann├Ż 2ÔÇôizbov├Ż byt s l├│d┼żiou v osobnom vlastn├şctve v Krupine, nach├ídza sa v bli┼ż┼íom centre mesta na prvom poschod├ş tehlov├ęho bytov├ęho domu, pozost├íva zo vstupnej chodby, dvoch obytn├Żch miestnost├ş, kuchyne, k├║pe─żne a WC. Byt pre┼íiel ─Źiasto─Źnou rekon┼ítrukciou /okn├í plastov├ę, jadro murovan├ę, dla┼żba ÔÇô chodba, kuchy┼ła, stierky - chodba, kuchy┼ła/. K bytu prisl├║cha l├│d┼żia a priestrann├í murovan├í pivnica. Byt je k├║pou vo─żn├Ż. Rozloha bytu je 72 m2. Viac inform├íci├ş V├ím radi poskytneme na tel. ─Ź. 0903 523: 990 - Mitter

Stránky: [16] 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Krupina - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!