Byty Kysucké Nové Mesto - predaj

Predaj bytov v Kysuckom Novom Meste (KM) a okolí.
Ponuka s predajom bytov všetkých kategórií.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty v novostavbách v okrese Kysucké Nové Mesto
Byty na predaj v okolí okresu Kysucké Nové Mesto:
Byty Čadca · Byty Bytča · Byty Námestovo · Byty Dolný Kubín · Byty Martin
Ponuka bytov na predaj v Žilina
Byty Žilina · Novostavby nové byty Žilina
Byty na prenájom a podnájom v Kysuckom Novom Meste
Kysucké Nové Mesto prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 759 v sekcii “Byty Kysucké Nové Mesto - predaj”

Stránky: « 76 [75] 74 73 72 71 70 69 68 67 66 … 1 »

 1. 749
  EXKLUZÍVNE!!! 1-IZBOVÉ APARTMÁNOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE OŠČADNICA S VÝMEROU OD 23,30 m2 do 29,10 m2

  EXKLUZÍVNE !!! TUreality Vám ponúka na predaj apartmánové byty v novostavbe vhodné na trvalé, ako aj rekreačné bývanie o výmere od 23,30m2 do 29m2 v malebnej dedinke Oščadnica, ktorá ponúka svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí pre oddych počas leta aj zimy. Bytový dom sa polohou nachádza v strede obce s vynikajúcim umiestnením v teréne a prístupom z miestnej komunikácie. Bytový dom poskytuje komfortné bývanie pre 12-násť samostatných bytových jednotiek. Súčasťou zariadenia 1-izbových bytov sú plávajúce podlahy, obložkové zárubne a interiérové dvere, kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, kvalitné vápenné omietky, keramické obklady v sociálnom zariadení kde sa nachádza sprchový kút, WC a kotol, ktorý zabezpečuje ohrev. Samozrejmosťou je samostatné meranie elektriny a vody. Apartmánový byt má k dispozícii svoje parkovacie miesto, pivnicu pre odkladanie športového náradia, samostatnú pivnicu, sušiareň. Bytový dom je dvojpodlažný, moderne riešený tak, aby poskytoval čo najviac súkromia svojim obyvateľom, celá stavba bola realizovaná predovšetkým so zreteľom na vysokú kvalitu materiálov a prevedenia a čo najvyššiu úsporu spotreby energií v budúcnosti. Ideálnu polohu zabezpečuje aj občianska vybavenosť obce. V blízkosti sa nachádzajú obchody, dopravné spojenie, kostol, reštaurácie, športové vyžitie. Malebná dedinka Oščadnica, ktorá ponúka svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí pre aktívny oddych počas leta aj zimy. MAXIMÁLNE ODPORÚČAM klientom, ktorý hľadajú súkromie, oddych, relax, ale aj aktívne vyžitie v jednej z TOP lokalít Slovenska z hektického a náročného pracovného nasadenia, ale i domácim, ktorí uprednostňujú bývanie v byte bez ďalších investícií, ktoré si vyžaduje bývanie v dome. Energetický certifikát nebol vytvorený. Bližšie info: 0949/123435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk. Cena. 22 970 €.

 2. 748
  EXKLUZÍVNE!!! 2-IZBOVÉ APARTMÁNOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE OŠČADNICA S VÝMEROU OD 51,89 m2 do 52,74 m2

  EXKLUZÍVNE !!! TUreality Vám ponúka na predaj apartmánové byty v novostavbe vhodné na trvalé, ako aj rekreačné bývanie o výmere od 51,89m2 do 52,74m2 v malebnej dedinke Oščadnica, ktorá ponúka svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí pre oddych počas leta aj zimy. Bytový dom sa polohou nachádza v strede obce s vynikajúcim umiestnením v teréne a prístupom z miestnej komunikácie. Bytový dom poskytuje komfortné bývanie pre 12-násť samostatných bytových jednotiek. Súčasťou zariadenia 2-izbových bytov sú plávajúce podlahy, obložkové zárubne a interiérové dvere, kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, kvalitné vápenné omietky, keramické obklady v sociálnom zariadení kde sa nachádza sprchový kút, WC a kotol, ktorý zabezpečuje ohrev. Samozrejmosťou je samostatné meranie elektriny a vody. Apartmánový byt má k dispozícii svoje parkovacie miesto, pivnicu pre odkladanie športového náradia, samostatnú pivnicu, sušiareň. Bytový dom je dvojpodlažný, moderne riešený tak, aby poskytoval čo najviac súkromia svojim obyvateľom, celá stavba bola realizovaná predovšetkým so zreteľom na vysokú kvalitu materiálov a prevedenia a čo najvyššiu úsporu spotreby energií v budúcnosti. Ideálnu polohu zabezpečuje aj občianska vybavenosť obce. V blízkosti sa nachádzajú obchody, dopravné spojenie, kostol, reštaurácie, športové vyžitie. Malebná dedinka Oščadnica, ktorá ponúka svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí pre aktívny oddych počas leta aj zimy. MAXIMÁLNE ODPORÚČAM klientom, ktorý hľadajú súkromie, oddych, relax, ale aj aktívne vyžitie v jednej z TOP lokalít Slovenska z hektického a náročného pracovného nasadenia, ale i domácim, ktorí uprednostňujú bývanie v byte bez ďalších investícií, ktoré si vyžaduje bývanie v dome. Energetický certifikát nebol vytvorený. Bližšie info: 0949/123435, rarkova@tureality.sk; www.tureality.sk; cena: 48 701 €

 3. 747
  ZNÍŽENÁ CENA !!! 3-izbový byt, 75m2, Kysucké Nové MestoANÝ BYT 2+1 S LOGGIOU, SOLINKY-ŽILINAŠTRUKCIA, PRIEVIDZA - CENTRUM, BALKÓN, 62 m2 -PREDAJ ALEBO PODNÁJOM

  TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt 75m2, byt je vnútorný - veľmi teplý, prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené plastové okná a plávajúce podlahy, v predsieni dlažba, rekonštrukcia realizovaná pred 5-timi rokmi. Jadro je v pôvodnom stave, bytový dom je zateplený, nová strecha, poschodie 2./7, pripojenie káblová televízia, internet. Správca bytu Bytové družstvo-Kysuca. K bytu prináleží pivnica. Kompletná občianska vybavenosť. Odporúčam mladým rodinám s deťmi.Bezproblémové parkovanie pred domom. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Bližšie info : 0949/123 435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 58 500 €.

 4. 746
  ZNÍŽENÁ CENA !!! 3-izbový byt, 75m2, Kysucké Nové Mesto

  TUreality ponúka na predaj 3 izb. byt 75m2, byt je vnútorný - veľmi teplý, prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené plastové okná a plávajúce podlahy, v predsieni dlažba, rekonštrukcia realizovaná pred 5-timi rokmi. Jadro je v pôvodnom stave, bytový dom je zateplený, nová strecha, poschodie 2./7 poschodí, pripojenie káblová televízia, internet. Správca bytu Bytové družstvo-Kysuca. K bytu prináleží pivnica. Kompletná občianska vybavenosť. Odporúčam mladým rodinám s deťmi.Bezproblémové parkovanie pred domom. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Bližšie info : 0949 123 435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 58 500 €.

 5. 745
  ZNÍŽENÁ CENA !!! 3-izbový byt, 75m2, Kysucké Nové Mesto

  TUreality ponúka na predaj 3 izb. byt 75m2, byt je vnútorný - veľmi teplý, prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené plastové okná a plávajúce podlahy, v predsieni dlažba, rekonštrukcia realizovaná pred 5-timi rokmi. Jadro je v pôvodnom stave, bytový dom je zateplený, nová strecha, poschodie 2./7, pripojenie káblová televízia, internet. Správca bytu Bytové družstvo-Kysuca. K bytu prináleží pivnica. Kompletná občianska vybavenosť. Odporúčam mladým rodinám s deťmi.Bezproblémové parkovanie pred domom. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Bližšie info : 0949 123 435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 58 500 €.

 6. 744
  PEKNÝ TEHLOVÝ 2+1 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA-V KYSUCKOM NOVOM MESTE.

  TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt so slnečným balkónom o rozlohe 60m2. Byt sa nachádza v zateplenej bytovke 8 rokov starej. Nehnuteľnosť pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, kúpeľne, toalety a jednej samostatnej izby. Byt je zateplený, má plastové okná a vlastné podlahové kúrenie v celom byte. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytovky a spoločná kočikáreň. V okolí je výborná občianska vybavenosť a bezproblémové parkovanie. Byt celkovo pôsobí veľmi príjemným dojmom. K nehnuteľnosti nebol vytvorený energetický certifikát. INFO: 0911 501 660 www.tureality.sk balintova@tureality.sk; cena: 63 680 €.

 7. 743
  3-izbový byt, 75m2, Kysucké Nové Mesto

  TUreality ponúka na predaj 3 izb. byt 75m2, byt je vnútorný - veľmi teplý, prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené plastové okná a plávajúce podlahy, v predsieni dlažba, rekonštrukcia realizovaná pred 5-timi rokmi. Jadro je v pôvodnom stave, bytový dom je zateplený, nová strecha, poschodie 2./7, pripojenie káblová televízia, internet. Správca bytu Bytové družstvo-Kysuca. K bytu prináleží pivnica. Kompletná občianska vybavenosť. Odporúčam mladým rodinám s deťmi.Bezproblémové parkovanie pred domom. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Bližšie info : 0949 123 435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 59 500 €.

 8. 742
  KRÁSNY BYT 2+1, 68m2, KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, ul.NÁBREŽNÁ

  TUreality ponúka EXKLUZÍVNE BYT 2+1 PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII! Nehnuteľnosť sa nachádza na ul. Nábrežná na 1.poschodí. Byt je kompletne prerobený, kde boli menené elektrické rozvody v celom byte, znížené sadrokartónové stropy, nové plynové kúrenie, dlažby, plávajúce podlahy, interiérové dvere a zárubne, NOVÁ kuchynská linka, umývačka riadu, digestor, el.rúra a varná doska, sprchový kút, wc - geberit, nové omietky, veľká vstavaná skriňa. Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnej blízkosti centra, so všetkou občianskou vybavenosťou vedľa OD Lidl. Bytový dom s novou fasádou, vchod ma vymenené vchodové dvere, schránky. K bytu prislúcha pivnica a v bytovom dome nie je výťah. Byt je vkusne prerobený bez ďalších investícií. Energetický certifikát nebol vytvorený. MAKLÉR ODPORÚČA! INFO: 0949 123 435, rarkova@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 56 780 €.

 9. 741
  TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, POVINA

  TUreality ponúka: Na predaj 4-ročný 2-izbový byt celkovej výmere 53m2. Byt sa nachádza na prízemí zateplenej tehlovej bytovky. V byte je nová kuchynská linka, murované jadro, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, interiérové dvere, plastové okná so žalúziami. Veľkou výhodou je vlastný plynový kotol slúžiaci na kúrenie aj ohrev teplej vody, z čoho vyplývajú veľmi nízke náklady na energie - iba 63 Eur za mesiac. Pred bytovým domom sa nachádza detské ihrisko. Autom trvá cesta do Žiliny cca. 16 min., vzdialenosť od Žiliny cca. 14 km. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. INFO: 0903/310 506; droncovsky@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 41 990 €.

 10. 740
  VEĽKÝ ZATEPLENÝ BYT S BALKÓNOM, NA KAMENCOCH, KYSUCKÉ NOVÉ MESTO

  TUreality ponúka NA PREDAJ 2-izbový byt v pôvodnom stave s plastovými oknami, v zateplenom dome s výťahom. Izby sú pomerne veľké a priestranná je aj kuchyňa s murovanou špajzou. Byt má pekný balkón, je veľmi slnečný a má dobrý výhľad z okien obývačky až na kostol. Byt je obývateľný aj bez úprav, je však vhodný aj k rekonštrukcii podľa vlastných predstáv. Na kúpu je možné vybaviť hypotéku. Odporúčam hlavne mladej rodinke, v blízkosti je detské ihrisko, lúky, rieka ale aj kompletná občianska vybavenosť. Energetický certifikát nebol vytvorený. INFO: 0905/115500; strbakova@tureality.sk; cena: 46 900 €.

Stránky: « 76 [75] 74 73 72 71 70 69 68 67 66 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Kysucké Nové Mesto - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!