Byty Martin - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v Martine (MT).
Inzeráty ponúkajúce na predaj byty v mestách Martin a Vrútky.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Martin
Byty na predaj v okol├ş okresu Martin:
Byty Tur─Źianske Teplice · Byty Ru┼żomberok · Byty Doln├Ż Kub├şn · Byty Prievidza
Ponuka bytov na predaj v ┼Żilina
Byty ┼Żilina · Novostavby nov├ę byty ┼Żilina
Byty na prenájom a podnájom v Martine
Martin prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 2835 v sekcii “Byty Martin - predaj”

Stránky: [284] 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 … 1 »

 1. 2835
  Modern├Ż 2-izb. byt, OV, Martin-Sever, 60m2, kompletn├í rekon┼ítrukcia + ─Źoskoro balk├│n

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 60m2 2-izb. byt na 4./5.poschod├ş v Martine na severe. V byte s├║ plastov├ę okn├í, stierky, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ce podlahy +dla┼żba, nov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, nov├ę rozvody vody a elektriky, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere Sherlock. Murovan├ę jadro + sprchov├Ż k├║t. V kuchyni nov├í na kuchynsk├í linka Oresi so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż. Mont├í┼ż balk├│nov je pl├ínovan├í na marec 2015. N├íjom 108Eur/1osobu. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 56 500 ÔéČ.

 2. 2834
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica, zn├ş┼żen├í cena

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 55 000 ÔéČ.

 3. 2833
  3-izb. Byt Martin-─Żadove┼ł, 68m2, po kompletnej rekon┼ítrukcii,+Presklenn├í Loggia a pivnica. S U P E R C E N A

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 3.-izbov├Ż byt na 6./8.poschod├ş v Martine -─Źast ─Żadove┼ł. V byte je murovan├ę jadro, plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, stierky, nov├ę interi├ęrov├ę dvere, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi, um├Żva─Źkou riadu a chladni─Źkou. V k├║pe─żni je va┼ła so zasklen├şm, oknom a pr├í─Źkou. N├íjom 170Eur/3osoby. Byt je orientovan├Ż na v├Żchod - z├ípad. K bytu prisl├║cha aj pivnica o ve─żkosti 2m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 69 000 ÔéČ.

 4. 2832
  3-izb. dru┼żstevn├Ż byt Martin -z├ítur─Źie, 78m2, p├┤vodn├Ż stav, +pivnica Len hotovos┼ą

  TUreality pon├║ka na predaj 3.izbov├Ż 78m2 dru┼żstevn├Ż byt na 1./7.poschod├ş v Martine-z├ítur─Ź├ş. V byte je umakartov├ę jadro, plastov├ę okn├í, PVC podlahy. V kuchyni je p├┤vodn├í kuchynsk├í linka. Byt je orientovan├Ż na v├Żchod, z├ípad. Mesa─Źn├ę n├íklad s├║ 150Eur/2osoby. Byt je mo┼żnos┼ą prerobi┼ą na 4 izbov├Ż. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk, cena: 39 500 ÔéČ.

 5. 2831
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica, zn├ş┼żen├í cena

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 55 000 ÔéČ.

 6. 2830
  3-izb. Byt Martin-─Żadove┼ł, 68m2, po kompletnej rekon┼ítrukcii,+Presklenn├í Loggia a pivnica. S U P E R C E N A

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 3.-izbov├Ż byt na 6./8.poschod├ş v Martine -─Źast ─Żadove┼ł. V byte je murovan├ę jadro, plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, stierky, nov├ę interi├ęrov├ę dvere, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi, um├Żva─Źkou riadu a chladni─Źkou. V k├║pe─żni je va┼ła so zasklen├şm, oknom a pr├í─Źkou. N├íjom 170Eur/3osoby. Byt je orientovan├Ż na v├Żchod - z├ípad. K bytu prisl├║cha pivnica o ve─żkosti 2m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni; mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 69 000 ÔéČ.

 7. 2829
  3-izb. dru┼żstevn├Ż byt Martin -z├ítur─Źie, 78m2, p├┤vodn├Ż stav, +pivnica Len hotovos┼ą

  TUreality pon├║ka na predaj 3.izbov├Ż 78m2 dru┼żstevn├Ż byt na 1./7.poschod├ş v Martine-z├ítur─Ź├ş. V byte je umakartov├ę jadro, plastov├ę okn├í, PVC podlahy. V kuchyni je p├┤vodn├í kuchynsk├í linka. Byt je orientovan├Ż na v├Żchod, z├ípad. Mesa─Źn├ę n├íklad s├║ 150Eur/2osoby. Byt je mo┼żnos┼ą prerobi┼ą na 4-izbov├Ż. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 39 500 ÔéČ.

 8. 2828
  Ve─żkometr├í┼żny 3-i byt po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii vo Vr├║tkach

  TUreality pon├║ka: v ┼íir┼íom centre Vr├║tok na predaj, ve─żkometr├í┼żny 3-i byt s rozlohou 86 m2, ktor├Ż je po rekon┼ítrukcii a nach├ídza sa na 5/7 p. v zateplenom panelovom dome s novou strechou. Byt je orientovan├Ż na V, okn├í s├║ plastov├ę so ┼żal├║ziami, na sten├ích je stierka a tapety, na dl├í┼żke je pl├ívaj├║ca podlaha v kombin├ícii s keramickou dla┼żbou. V murovanej k├║pe─żni s keramick├Żm obkladom je va┼ła a um├Żvadlo, WC je samostatn├ę. V kuchyni je nov├í rohov├í kuchynsk├í linka so zabudovanou plynovou, varnou doskou. Byt v pr├şpade z├íujmu zost├íva ─Źiasto─Źne zariaden├Ż. S├║─Źas┼ąou bytu je priestrann├Ż balk├│n, pivnica a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory. Viac foto, po┼ílem na po┼żiadanie mailom. Bytov├Ż dom je zateplen├Ż s novou strechou a je zabezpe─Źen├Ż kamerov├Żm syst├ęmom. V bl├şzkosti je kompletn├í ob─Źianska vybavenos┼ą a pekn├í pr├şroda. V cene je zahrnut├Ż kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra nehnute─żnost├ş. Energeticky certifik├ít nie je vytvoren├Ż. Kontakt: 0908/408 108; celinska@tureality.sk; cena: 57 000 ÔéČ.

 9. 2827
  1-izb. byt, OV, Martin-─żadoven, 34m2, po rekon┼ítrukcii+ balk├│n a pivnicaiekopa, ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia,+ balk├│n a pivnica Zn├ş┼żen├í Cena

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż zrekon┼ítruovan├Ż 34m2 1.izb. byt s balk├│nom na 4./5.poschod├ş v Martine-─Żadove┼ł. V byte s├║ plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy, + dla┼żba, nov├ę rozvody vody + elektriny a nov├ę radiatory. Murovan├ę jadro + sprchov├Ż k├║t a WC. V kuchyni rohov├í kuchynsk├í linka. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż, po rekon┼ítrukcii vchodu a zasklen├ş loggie. N├íjom 110Eur/3osoby. Orient├ícia bytu - v├Żchod. . Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 33 500 ÔéČ.

 10. 2826
  3.izb. byt,OV 86m2, Martin Priekopa, ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia,+ balk├│n a pivnica Zn├ş┼żen├í Cena

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żk├Ż, slne─Źn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 86m2 byt 3+1 s balk├│nom na 8./9.poschod├ş v Martine - priekope. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2002. V byte je murovan├ę jadro, nov├ę interi├ęrov├ę dvere, dreven├ę eurookn├í, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba nov├ę rozvody vody + elektriny v jadre a kuchyni. V chodbe je vstavan├í skri┼ła. V kuchyni je star┼íia rohov├í kuchynsk├í linka. V byte sa nach├ídza murovan├í k├║pe─ż┼ła s va┼łou, nov├Żm obkladom, so zn├ş┼żen├Żm stropom a bodov├Żmi svetlami. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou, balk├│nom a vchodov├Żmi dverami. Mesa─Źn├ę n├íklady 150Eur/2osoby. Byt je orientovan├Ż na sever a v├Żchod. V bl├şzkosti je ┼żelezni─Źn├í stanice, matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni; mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 59 500 ÔéČ.

Stránky: [284] 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Martin - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!