Byty Martin - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v Martine (MT).
Inzeráty ponúkajúce na predaj byty v mestách Martin a Vrútky.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Martin
Byty na predaj v okol├ş okresu Martin:
Byty Tur─Źianske Teplice · Byty Ru┼żomberok · Byty Doln├Ż Kub├şn · Byty Prievidza
Ponuka bytov na predaj v ┼Żilina
Byty ┼Żilina · Novostavby nov├ę byty ┼Żilina
Byty na prenájom a podnájom v Martine
Martin prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 2522 v sekcii “Byty Martin - predaj”

Stránky: [253] 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 … 1 »

 1. 2522
  Byt 3+1 Martin, Ko┼í├║ty I., ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia

  Tureality pon├║ka na predaj 3-i byt s lod┼żiou o rozlohe 69 m2, ktor├Ż sa nach├ídza v Martine-Ko┼í├║ty I., na 3/3 p. s orient├íciou na V a Z. V byte s├║ plastov├ę okn├í so ┼żal├║ziami, stierky na sten├ích aj nov├ę radi├ítory. V kuchyni zost├íva ve─żk├í kuchynsk├í linka a kombinovan├Ż spor├ík. V dvoch izb├ích taktie┼ż zost├ívaj├║ pekn├ę vstavan├ę skrine na mieru. K├║pe─ż┼ła s oknom je zrekon┼ítruovan├í s va┼łou, um├Żvadlom, keramick├Żm obkladom a dla┼żbou a tie┼ż samostatn├ę WC-geberit. S├║─Źas┼ąou bytu je ┼ípajza, dve pivnice s rozlohou cca 11 m2 a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne. Bytov├Ż dom je zateplen├Ż, s novou strechou. Cena zah┼Ľ┼ła kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít nie je vytvoren├Ż. Kontakt: celinska@tureality.sk, 0908 408 108; cena: 56 700 ÔéČ.

 2. 2521
  Ve─żkometr├í┼żny 46 m2 1-i byt v Martine, Z├ítur─Ź├ş - n├şzke n├íklady na b├Żvanie

  Tureality pon├║ka na predaj v Martine Z├ítur─Ź├ş ve─żkometr├í┼żny 1-izbov├Ż byt o rozlohe 46 m2, ktor├Ż sa nach├ídza v panelovom bytovom dome na zv├Ż┼íenom pr├şzem├ş s orient├íciou S a J. Byt je po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka a kombinovan├Ż spor├ík. K bytu patria dve pivnice, spolu cca 20 m2. Ve─żkou v├Żhodou s├║ n├şzke n├íklady na b├Żvanie a kompletn├í ob─Źianska vybavenos┼ą v bl├şzkosti. Kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra v cene. Energetick├Ż certifik├ít nie je vytvoren├Ż. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 31 300 ÔéČ.

 3. 2520
  Zariaden├Ż 3.izb. byt,OV 86m2, Vr├║tky, kompletn├í rekon┼ítrukcia,+ balk├│n a pivnica Zn├ş┼żen├í Cena

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żk├Ż, slne─Źn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 86m2 byt 3+1 s balk├│nom na 5./7.poschod├ş vo Vr├║tkach ne─Ćaleko centra. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2009. V byte je murovan├ę jadro, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę dvere, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere sherlock, plastov├ę okn├í + sie┼ąky proti hmyzu, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, zrekon┼ítruovan├Ż balk├│n. V chodbe s├║ 3 ve─żk├ę vstavan├ę skrine. V kuchyni je nov├í rohov├í kuchynsk├í linka na mieru so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a pr├í─Źkou a chladni─Źkou. V murovanej k├║pe─żni je rohov├í va┼ła + sprchov├Ż k├║t. V byte ost├íva zariadenie + vstavan├ę skrine. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou, balk├│nu, po rekon┼ítrukcii vchodov├Żch dver├ş. Mesa─Źn├ę n├íklady 180ÔéČ/4 osoby. Byt je orientovan├Ż na z├ípad. V bl├şzkosti je ┼żelezni─Źn├í stanice, matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 56 700 ÔéČ.

 4. 2519
  3-izb. Byt Martin -centrum, 65m2, zariaden├Ż, po kompletnej rekon┼ítrukcii,+pivnica a balk├│n. S U P E R C E N A

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 65m2 byt 3+1 na 2./8.poschod├ş v Martine -centre. V byte je murovan├ę jadro, plastov├ę okn├í. pl├ívaj├║ce podlahy, hladk├ę stierky. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka na mieru so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi. V k├║pe─żni je rohov├Ż sprchov├Ż k├║t. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou a vchodom. Byt mo┼żnos┼ą preda┼ą kompletne zariaden├Ż. N├íjom 150Eur/1osobu. Byt je orientovan├Ż na v├Żchod, z├ípad, juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 62 000 ÔéČ.

 5. 2518
  4-izb. byt Martin priekopa, OV 80m2, + balk├│n, 1 poschodie Zn├ş┼żen├í cena

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż, zrekon┼ítruovan├Ż 80m2 byt 4+1 s balk├│nom na 1./4.poschod├ş v Martine - priekope. V byte u plastov├ę okn├í, jadro po rekon┼ítrukcii. V kuchyni je rohov├í kuchynsk├í linka na mieru so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż, po rekon┼ítrukcii bal├│na, so zrekon┼ítruovanou a zateplenou strechou. K bytu prisl├║chaj├║ 1 pivnica o ve─żkosti 2m2. Orient├ícia bytu je Sever, juh,. Mesa─Źn├Ż n├íjom 199Eur/3osoby. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 54 580 ÔéČ

 6. 2517
  3-izb. byt, OV, Martin - Ko┼í├║ty2, 68m2, zariaden├Ż, ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia, +loggia a pivnica.

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 6./8.poschod├ş v Martine ─Źas┼ą Ko┼í├║ty 2. V k├║pe─żni a kuchyni s├║ nov├ę rozvody vody a elektriny, p├┤vodn├ę jadro, plastov├ę okn├í, va┼ła, nov├ę stierky, pl├ívaj├║ce podlahy, dla┼żba, nov├ę dvere a obl├┤┼żkov├ę z├írubne, uzavret├Ż balk├│n. V kuchyni je nov├í rohov├í kuchynsk├í linka na mieru so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a um├Żva─Źkou riadu. Bytov├Ż dom je zateplen├Ż, so zrekon┼ítruovanou a zateplenou strechou. Mo┼żnos┼ą ponecha┼ą byt kompletne zariaden├Ż. K bytu prisl├║cha pivnica. Orient├ícia bytu je Sever - Juh. Mesa─Źn├Ż n├íjom 130Eur/3osoby. K bytu prisl├║cha 1 parkovacie miesto V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít k nehnute─żnosti nieje vystaven├Ż. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 53 800 ÔéČ.

 7. 2516
  Byt 3+1 Martin, Ko┼í├║ty I., ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia

  Tureality pon├║ka na predaj 3-i byt s lod┼żiou o rozlohe 69 m2, ktor├Ż sa nach├ídza v Martine-Ko┼í├║ty I., na 3/3 p. s orient├íciou na V a Z. V byte s├║ plastov├ę okn├í so ┼żal├║ziami, stierky na sten├ích aj nov├ę radi├ítory. V kuchyni zost├íva ve─żk├í kuchynsk├í linka a kombinovan├Ż spor├ík. V dvoch izb├ích taktie┼ż zost├ívaj├║ pekn├ę vstavan├ę skrine na mieru. K├║pe─ż┼ła s oknom je zrekon┼ítruovan├í s va┼łou, um├Żvadlom, keramick├Żm obkladom a dla┼żbou a tie┼ż samostatn├ę WC-geberit. S├║─Źas┼ąou bytu je ┼ípajza, dve pivnice s rozlohou cca 11 m2 a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne. Bytov├Ż dom je zateplen├Ż, s novou strechou. Cena zah┼Ľ┼ła kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít nie je vytvoren├Ż. Kontakt: celinska@tureality.sk, 0908/408 108; cena: 56 700 ÔéČ.

 8. 2515
  Byt 2+1 s lod┼żiou po kompletnej rekon┼ítrukcii, Martin - Sever

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż 2-i byt s lod┼żiou, po celkovej rekon┼ítrukcii vr├ítane v┼íetk├Żch rozvodov. Byt o v├Żmere 62 m2 sa nach├ídza sa na 3/5 p. zateplen├ęho panelov├ęho domu s pekn├Żm v├Żh─żadom a je orientovan├Ż na J/S. V kuchyni je z├ínovn├í rohov├í kuchynsk├í linka a nov├Ż kombinovan├Ż spor├ík. Na dl├í┼żke v izb├ích je pekn├í pl├ívaj├║ca podlaha, v murovanej k├║pe─żni s va┼łou a um├Żvadlom aj v samostatnom WC je keramick├í dla┼żba a na chodbe a v kuchyni je korkov├í dla┼żba. Na sten├ích bytu je stierka, okn├í s├║ plastov├ę so ┼żal├║ziami, interi├ęrov├ę dvere s├║ nov├ę. V byte zost├ívaj├║ vstavan├ę skrine na chodbe aj v sp├ílni a v pr├şpade z├íujmu aj v┼íetko zariadenie za doplatok po dohode s majite─żom. S├║─Źas┼ąou bytu je aj pivnica a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne. V cene je zahrnut├Ż kompletn├Ż pr├ívny servis a poplatok za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít nie je vystaven├Ż. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk, cena: 49 000 ÔéČ.

 9. 2514
  Exkluz├şvny, ve─żmi pekn├Ż byt 3+1 po kompletnej rekon┼ítrukcii v centre Vr├║tok

  TUreality pon├║ka na predaj exkluz├şvny, slne─Źn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 3-izb. byt v centre Vr├║tok, ktor├Ż sa nach├ídza na 8/8 p. zateplen├ęho panelov├ęho domu s orient├íciou na J a S. V celom byte s├║ stierky, okn├í s├║ plastov├ę so ┼żal├║ziami a na dl├í┼żke je pl├ívaj├║ca podlaha. V murovanej k├║pe─żni s oknom je sprchovac├ş k├║t a um├Żvadlo, WC je samostatn├ę. V kuchyni je nov├í rohov├í kuchynsk├í linka a kombinovan├Ż spor├ík. V byte zost├ívaj├║ aj dve vstavan├ę skrine. Byt bol kompletne zrekon┼ítruovan├Ż vr├ítane v┼íetk├Żch rozvodov a tie┼ż je nain┼ítalovan├ę inteligentn├ę k├║renie, ktor├ę u┼íetr├ş a┼ż 30% energie na teplo. Priestrann├í lod┼żia s pekn├Żm v├Żh─żadom je orientovan├í na ju┼żn├║ stranu. S├║─Źas┼ąou bytu je pivnica, ko─Źik├íre┼ł a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne. Parkovanie je zabezpe─Źen├ę priamo pri dome. Kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra u┼ż zahrnut├Ż v cene. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 56 000 ÔéČ

 10. 2513
  Byt 3+1 Martin, Z├ítur─Źie, 60 m2

  TUreality pon├║ka na predaj 3-izbov├Ż byt v Martine, Z├ítur─Ź├ş o rozlohe 60 m2, s orient├íciou V/Z. V byte je pl├ívaj├║ca podlaha v kombin├ícii s keramickou dla┼żbou, murovan├ę bytov├ę s va┼łou, um├Żvadlom, WC a keramick├Żm obkladom. V jednej izbe a v kuchyni je na podlahe PVC. Kuchynsk├í linka e z├ínovn├í a spor├ík plynov├Ż. S├║─Źas┼ąou bytu je lod┼żia, pivnica a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne domu. V├Żborn├í ob─Źianska vybavenos┼ą v bl├şzkosti. V cene je zahrnut├Ż kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra. Energetick├Ż certifik├ít nie je vytvoren├Ż. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 41 500 ÔéČ.

Stránky: [253] 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Martin - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!