Byty Martin - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v Martine (MT).
Inzeráty ponúkajúce na predaj byty v mestách Martin a Vrútky.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Martin
Byty na predaj v okol├ş okresu Martin:
Byty Tur─Źianske Teplice · Byty Ru┼żomberok · Byty Doln├Ż Kub├şn · Byty Prievidza
Ponuka bytov na predaj v ┼Żilina
Byty ┼Żilina · Novostavby nov├ę byty ┼Żilina
Byty na prenájom a podnájom v Martine
Martin prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 2885 v sekcii “Byty Martin - predaj”

Stránky: [289] 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 … 1 »

 1. 2885
  2 izbov├Ż tehlov├Ż byt, kompletne zariaden├Ż v OV, 43m2, Martin- ┼ít├║rov├í ┼ítvr┼ą, luxusn├í rekon┼ítrukcia,

  TUreality pon├║ka na predaj kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 43m2 2.izbov├Ż byt na 1./3. poschod├ş v Martine centre v ┼át├║rovej ┼ítvrti. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2012. V byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, nov├ę rozvody vody + elektriny, dreven├ę ve─żkoplo┼ín├ę podlahy, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, zn├ş┼żen├ę a zateplen├ę stropy, nov├ę stierky + tapety. V kuchyni spojenej s ob├Żva─Źkou sa nach├ídza rohov├í kuchynsk├í linka na mieru, so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a jed├ílensk├Żm pultom. Murovan├í k├║pel┼ła s WC a Sprchov├Żm k├║tom. Byt sa pred├íva kompletne zariaden├Ż. Orient├ícia bytu je na z├ípad. Mesa─Źn├Ż n├íjom - 90Eur/2osoby. K bytu prisl├║cha pivnica o ve─żkosti 3m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, obchodn├Ż dom, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş je mo┼żn├í z─żava na cene. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni; mobil:0911/966655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk. Cena: 56 000 ÔéČ

 2. 2884
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica,

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 54 000 ÔéČ.

 3. 2883
  2-izb. byt, OV, Martin-Sever, 56m2, kompletná rekonštrukcia + murovaná pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 56m2 2-izb. byt na 4./4.poschod├ş v Martine na severe. V byte s├║ euro okn├í, stierky, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, nov├ę rozvody vody a elektriky. Murovan├ę jadro + rohov├í va┼ła. V kuchyni nov├í na mieru kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi + um├Żva─Źkou riadu. N├íjom 150Eur/3osoby. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 44 000 ÔéČ

 4. 2882
  Priestrann├Ż 3-i byt v centre Vr├║tok

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żk├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 3-i byt s lod┼żiou o rozlohe 86 m2, ktor├Ż je orientovan├Żm na v├Żchod a nach├ídza sa v centre Vr├║tok v zateplenom bytovom dome na 3/7 p.. V byte je nov├í elektroin┼ítal├ícia, pl├ívaj├║ce podlahy v izb├ích, v kuchyni a v k├║pe─żni keramick├í dla┼żba. Okn├í s├║ plastov├ę so ┼żal├║ziami, v druhej chodbe je nov├í vstavan├í skri┼ła. K├║pe─ż┼ła je murovan├í s rohovou va┼łou a um├Żvadlom, WC je samostatn├ę. S├║─Źas┼ąou bytu je tie┼ż pivnica a ─Ćal┼íie spolo─Źn├ę priestory v suter├ęne. V bl├şzkosti je kompletn├í ob─Źianska vybavenos┼ą a parkovanie je zabezpe─Źen├ę na parkovisku pri dome. Ke─Ć┼że bytov├Ż dom je vybaven├Ż kamerov├Żm syst├ęmom a bezpe─Źnostn├Żmi dverami, zaru─Źuje dostato─Źn├║ bezpe─Źnos┼ą a s├║kromie. Energetick├Ż certifik├ít nie je vytvoren├Ż. V cene je zahrnut├Ż kompletn├Ż pr├ívny servis. kontakt: 0908/408 108, celinska@tureality.sk; cena: 61 900 ÔéČ.

 5. 2881
  2 izbov├Ż tehlov├Ż byt, kompletne zariaden├Ż v OV, 43m2, Martin- ┼ít├║rov├í ┼ítvr┼ą, luxusn├í rekon┼ítrukcia,

  TUreality pon├║ka na predaj kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 43m2 2.izbov├Ż byt na 1./3. poschod├ş v Martine centre v ┼át├║rovej ┼ítvrti. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2012. V byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, nov├ę rozvody vody + elektriny, dreven├ę ve─żkoplo┼ín├ę podlahy, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, zn├ş┼żen├ę a zateplen├ę stropy, nov├ę stierky + tapety. V kuchyni spojenej s ob├Żva─Źkou sa nach├ídza rohov├í kuchynsk├í linka na mieru, so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a jed├ílensk├Żm pultom. Murovan├í k├║pel┼ła s WC a Sprchov├Żm k├║tom. Byt sa pred├íva kompletne zariaden├Ż. Orient├ícia bytu je na z├ípad. Mesa─Źn├Ż n├íjom - 90Eur/2osoby. K bytu prisl├║cha pivnica o ve─żkosti 3m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, obchodn├Ż dom, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş je mo┼żn├í z─żava na cene. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk.; cena: 59 000 ÔéČ.

 6. 2880
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica,

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk, cena: 54 000 ÔéČ.

 7. 2879
  2-izb. byt, OV, Martin-Sever, 56m2, kompletná rekonštrukcia + murovaná pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 56m2 2-izb. byt na 4./4.poschod├ş v Martine na severe. V byte s├║ euro okn├í, stierky, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, nov├ę rozvody vody a elektriky. Murovan├ę jadro + rohov├í va┼ła. V kuchyni nov├í na mieru kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi + um├Żva─Źkou riadu. N├íjom 150Eur/3osoby. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 44 000 ÔéČ.

 8. 2878
  Trojizbov├Ż byt v novostavbe, 84 m2, VR├ÜTKY

  TUreality pon├║ka na predaj 3-i byt s balk├│nom o rozlohe 84,46 m2, ktor├Ż sa nach├ídza v tehlovej novostavbe bytov├ęho domu, na 4.p., s orient├íciou V/Z, v lukrat├şvnej ─Źasti Vr├║tok. Jedn├í sa o podkrovn├Ż holo-byt. S├║─Źas┼ąou bytu je ve─żk├í pivnica, 2 parkovacie miesta priamo vo dvore a park s detsk├Żm ihriskom. V bl├şzkosti je v├Żborn├í ob─Źianska vybavenos┼ą. Energetick├Ż certifik├ít je vytvoren├Ż - n├şzke n├íklady na b├Żvanie. V cene je zahrnut├Ż kompletn├Ż pr├ívny servis + poplatok za vklad do katastra. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 71 990 ÔéČ.

 9. 2877
  2-izb. Byt, OV, 69m2, Martin-priekopa, 2xBalk├│n,┼ípajza, kompletn├í rekon┼ítrukcia, vlastn├í kotol┼ła

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 69m2 2-izb. byt na 6./9.poschod├ş v priekope. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2012. V byte s├║ plastov├ę okn├í, nov├ę stierky, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, nov├ę rozvody vody + elektriny, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere Sherlock, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, nov├ę radiatory + podlahov├ę k├║renie v k├║pe─żni. V chodbe ┼íatn├şkov├í skri┼ła na mieru rolldor. V k├║pe─żni Murovan├ę jadro + rohov├í va┼ła. V kuchyni na mieru kuchynsk├í linka. Orient├ícia bytu Sever - z├ípad. K bytu prisl├║chaj├║ 2 balk├│ny a pivnica. Mesa─Źn├ę n├íklady s├║ 95Eur/1osobu. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż a po rekon┼ítrukcii strechy s vlastnou kotol┼łou. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 54 990 ÔéČ.

 10. 2876
  2-izb. Byt, OV, 54m2, Martin-sever, ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia + pivnica, schv├ílen├Ż v├Ż┼ąah, super cena

  TUreality pon├║ka na predaj 54m2 2-izbov├Ż podkrovn├Ż byt na 5./5. poschod├ş v Martine ─Źas┼ą sever. V podkrovnom byte s├║ plastov├ę okn├í + stre┼ín├ę okn├í, nov├ę rozvody vody + elektriny. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka. V k├║pe─żni je va┼ła. Na podlah├ích dla┼żba + pl├ívaj├║ce podlahy. Mesa─Źn├Ż n├íjom - 120Eur/2osoby. V├Żtah je schv├ílen├Ż. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, obchodn├Ż dom, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş je mo┼żn├í z─żava na cene. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk. Cena: 41 080 ÔéČ.

Stránky: [289] 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Martin - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!