Byty Martin - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj v Martine (MT).
Inzeráty ponúkajúce na predaj byty v mestách Martin a Vrútky.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty v novostavbách v okrese Martin
Byty na predaj v okol├ş okresu Martin:
Byty Tur─Źianske Teplice · Byty Ru┼żomberok · Byty Doln├Ż Kub├şn · Byty Prievidza
Ponuka bytov na predaj v ┼Żilina
Byty ┼Żilina · Novostavby nov├ę byty ┼Żilina
Byty na prenájom a podnájom v Martine
Martin prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 2966 v sekcii “Byty Martin - predaj”

Stránky: [297] 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 … 1 »

 1. 2966
  1-izb. byt, OV, Martin-─żadoven, 34m2, po rekon┼ítrukcii+ balk├│n a pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż zrekon┼ítruovan├Ż 34m2 1.izb. byt s balk├│nom na 4./5.poschod├ş v Martine-─Żadove┼ł. V byte s├║ plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy, + dla┼żba, nov├ę rozvody vody + elektriny a nov├ę radiatory. Murovan├ę jadro + sprchov├Ż k├║t a WC. V kuchyni rohov├í kuchynsk├í linka. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż, po rekon┼ítrukcii vchodu a zasklen├ş loggie. N├íjom 110Eur/3osoby. Orient├ícia bytu - v├Żchod. . Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966 655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 33 500 ÔéČ.

 2. 2965
  2 izbov├Ż tehlov├Ż byt, kompletne zariaden├Ż v OV, 43m2, Martin- ┼ít├║rov├í ┼ítvr┼ą, luxusn├í rekon┼ítrukcia,

  TUreality pon├║ka na predaj kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 43m2 2.izbov├Ż byt na 1./3 poschod├ş v Martine centre v ┼át├║rovej ┼ítvrti. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2012. V byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, nov├ę rozvody vody + elektriny, dreven├ę ve─żkoplo┼ín├ę podlahy, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, zn├ş┼żen├ę a zateplen├ę stropy, nov├ę stierky + tapety. V kuchyni spojenej s ob├Żva─Źkou sa nach├ídza rohov├í kuchynsk├í linka na mieru, so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a jed├ílensk├Żm pultom. Murovan├í k├║pel┼ła s WC a Sprchov├Żm k├║tom. Byt sa pred├íva kompletne zariaden├Ż. Orient├ícia bytu je na z├ípad. Mesa─Źn├Ż n├íjom - 90Eur/2osoby. K bytu prisl├║cha pivnica o ve─żkosti 3m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, obchodn├Ż dom, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş je mo┼żn├í z─żava na cene. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 56 000 ÔéČ.

 3. 2964
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica,

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 54 000 ÔéČ.

 4. 2963
  2-izb. byt, OV, Martin-Sever, 56m2, kompletná rekonštrukcia + murovaná pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 56m2 2-izb. byt na 4./4.poschod├ş v Martine na severe. V byte s├║ euro okn├í, stierky, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, nov├ę rozvody vody a elektriky. Murovan├ę jadro + rohov├í va┼ła. V kuchyni nov├í na mieru kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi + um├Żva─Źkou riadu. N├íjom 150 ÔéČ/3osoby. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966 655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 44 000 ÔéČ.

 5. 2962
  Exkluz├şvne 3-izb. ve─żkometr├í┼żny dru┼żstevn├Ż byt Martin -z├ítur─Źie, 78m2, ─Źiasto─Źn├í rekon┼ítrukcia, +pivnica Len hotovos┼ą

  TUreality pon├║ka na predaj 3.izbov├Ż ve─żkometr├í┼żny 78m2 dru┼żstevn├Ż byt na 3./7.poschod├ş v Martine -z├ítur─Ź├ş. Byt sa nach├ídza na okraji z├ítur─Źia s ve─żk├Żm parkoviskom a zele┼łou. V byte je umakartov├ę jadro, plastov├ę okn├í, PVC + pl├ívaj├║ce podlahy, stierky vstavan├í skri┼ła. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka. Byt je orientovan├Ż na sever, juh. Mesa─Źn├ę n├íklad s├║ 140Eur/3osoby. V ob├Żva─Źke, sp├ílni a izbe s├║ nov├ę podlahy, nov├ę stierky tapety a stropn├ę tapety. Byt je mo┼żnos┼ą prerobi┼ą na 4-izbov├Ż. Panelov├Ż bytov├Ż dom je zateplen├Ż, s ve─żk├Żm parkoviskom + mo┼żnos┼ą prenajania gar├í┼że. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 46 000 ÔéČ.

 6. 2961
  Pren├íjom zariaden├ęho 3.izb. bytu 110 m2 v rodinnom Dome Martin Str├íne. 450 Eur + energie

  TUreality pon├║ka na pren├íjom 3 izbov├Ż zariaden├Ż byt v novostavbe RD Martin Str├íne, obytn├í plocha bytu 110 m2. V byte sa nach├ídzaj├║: ob├Żva─Źka, kuchy┼ła, 2x izba(16m2), ┼ípajza, k├║pe─ż┼ła, Wc, V byte sa nach├ídza nov├ę vybavenie :um├Żva─Źka, pr├í─Źka, chladni─Źka, kuchynsk├í linka, ┼ípor├ík, varn├í doska.krb. Samostatn├Ż vchod.V byte je K├íblov├í TV, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ca podlaha. Byt je zateplen├Ż, plastov├ę okn├í, vlastn├ę podlahov├ę k├║renie. Slne─Źn├Ż byt situovan├Ż v tichej oblasti podstr├íni. Ku bytu prisl├║cha 1 parkovacie miesto. V bl├şzkosti bytu sa nach├ídza obchod, zdravotn├ę stredisko, zast├ívka MHD, ┼ík├┤lka, ┼íkola. Cena pren├íjmu je 450eur/mesiac + energie okolo 100 Eur. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk, cena: 450 ÔéČ/mesiac

 7. 2960
  1-izb. byt, OV, Martin-─żadoven, 34m2, po rekon┼ítrukcii+ balk├│n a pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż zrekon┼ítruovan├Ż 34m2 1.izb. byt s balk├│nom na 4./5.poschod├ş v Martine-─Żadove┼ł. V byte s├║ plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy, + dla┼żba, nov├ę rozvody vody + elektriny a nov├ę radiatory. Murovan├ę jadro + sprchov├Ż k├║t a WC. V kuchyni rohov├í kuchynsk├í linka. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż, po rekon┼ítrukcii vchodu a zasklen├ş loggie. N├íjom 110Eur/3osoby. Orient├ícia bytu - v├Żchod. . Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966 655, email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 33 500 ÔéČ.

 8. 2959
  2 izbov├Ż tehlov├Ż byt, kompletne zariaden├Ż v OV, 43m2, Martin- ┼ít├║rov├í ┼ítvr┼ą, luxusn├í rekon┼ítrukcia,

  TUreality pon├║ka na predaj kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 43m2 2.izbov├Ż byt na 1./3. poschod├ş v Martine centre v ┼át├║rovej ┼ítvrti. Rekon┼ítrukcia prebehla v roku 2012. V byte s├║ nov├ę plastov├ę okn├í, nov├ę rozvody vody + elektriny, dreven├ę ve─żkoplo┼ín├ę podlahy, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, nov├ę interi├ęrov├ę dvere + obl├┤┼żkov├ę z├írubne, zn├ş┼żen├ę a zateplen├ę stropy, nov├ę stierky + tapety. V kuchyni spojenej s ob├Żva─Źkou sa nach├ídza rohov├í kuchynsk├í linka na mieru, so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi a jed├ílensk├Żm pultom. Murovan├í k├║pel┼ła s WC a Sprchov├Żm k├║tom. Byt sa pred├íva kompletne zariaden├Ż. Orient├ícia bytu je na z├ípad. Mesa─Źn├Ż n├íjom - 90Eur/2osoby. K bytu prisl├║cha pivnica o ve─żkosti 3 m2. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, obchodn├Ż dom, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş je mo┼żn├í z─żava na cene. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: Bc. Peter ─î├íni, mobil:0911/966 655; email:Cani@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 56 000 ÔéČ.

 9. 2958
  3-izb. Byt Martin-─żadove┼ł, 68m2,v OV po ─Źiasto─Źnej rekon┼ítrukcii,+ Loggia a pivnica,

  TUreality pon├║ka na predaj ve─żmi pekn├Ż, ─Źiasto─Źne zrekon┼ítruovan├Ż 68m2 byt 3+1 s loggiou na 4./8.poschod├ş v Martine na ─Żadovni. V byte s├║ EURO okn├í na vlastn├ę n├íklady, pl├ívaj├║ce podlahy, PVC, dla┼żba, nov├ę vchodov├ę bezpe─Źnostn├ę dvere, stierky, zrekon┼ítruovan├í loggia. V kuchyni je nov├í kuchynsk├í linka + vstavan├ę spotrebi─Źe a um├Żva─Źka riadu. V k├║pe─żni je rohov├í va┼ła. Panelov├Ż dom je zateplen├Ż so zrekon┼ítruovanou strechou. N├íjom 180Eur/4osoby. Byt je orientovan├Ż na sever - Juh. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava. Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 Eur za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911966655, email:Cani@tureality.sk; www.tureality.sk; cena: 54 000 ÔéČ.

 10. 2957
  2-izb. byt, OV, Martin-Sever, 56m2, kompletná rekonštrukcia + murovaná pivnica

  TUreality pon├║ka na predaj pekn├Ż, kompletne zrekon┼ítruovan├Ż 56m2 2-izb. byt na 4./4.poschod├ş v Martine na severe. V byte s├║ euro okn├í, stierky, vstavan├ę skrine, pl├ívaj├║ce podlahy + dla┼żba, nov├ę rozvody vody a elektriky. Murovan├ę jadro + rohov├í va┼ła. V kuchyni nov├í na mieru kuchynsk├í linka so vstavan├Żmi spotrebi─Źmi + um├Żva─Źkou riadu. N├íjom 150Eur/3osoby. V bl├şzkosti je matersk├í ┼íkola, z├íkladn├í ┼íkola, lek├ír, po┼íta, banka, obchodn├Ż dom, obchod, ┼íportovisko. Pri r├Żchlom jednan├ş z─żava.Cena nehnute─żnosti zah┼Ľ┼ła prov├şziu za kompletn├Ż pr├ívny servis Tureality + poplatok 66 ÔéČ za vklad do katastra. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je. V pr├şpade z├íujmu kontaktujte makl├ęra: BC. Peter ─î├íni, mobil:0911/966655; email:Cani@tureality.sk; www.tureality.sk; cena: 44 000 ÔéČ.

Stránky: [297] 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Martin - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!