Byty na prenájom Martin

Inzercia s bytmi na prenájom v okrese Martin (MT).
Ponuka bytov na podnájom a prenájom v mestách Martin a Vrútky.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na podnájom a prenájom v okolí okresu Martin:
Ružomberok, Žilina, Dolný Kubín, Turčianske Teplice.
Ponuka bytov na predaj v Martine.

Počet inzerátov: 371 v sekcii “Byty na prenájom Martin”

Stránky: « 38 37 [36] 35 34 33 32 31 30 29 28 … 1 »

 1. 351
  Tehlový , čiastočne zrekonštruovaný byt 3+1 , Žilina - Centrum (67m2)

  TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný 3-i byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, stierka na stenách, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská linka na mieru s kombinovaným sporákom, drevené zárubne, nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Kúpeľňa s oknom je priestranná s rohovou vaňou, umývadlom, keramickým obkladom aj dlažbou a WC. Všetky rozvody boli vymenené. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie pri dome. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk. Nájom 500,- €/mesiac vrátane energii.

 2. 350
  Prenájom 3-i bytu Martin - Ľadoveň, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

  TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný 3-i byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, stierka na stenách, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská linka na mieru s kombinovaným sporákom, drevené zárubne, nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Kúpeľňa s oknom je priestranná s rohovou vaňou, umývadlom, keramickým obkladom aj dlažbou a WC. Všetky rozvody boli vymenené. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie pri dome. Nájom 500,- €/mesiac vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk.

 3. 349
  Prenájom 3-i bytu Martin - Ľadoveň, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

  TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný 3-i byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, stierka na stenách, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská linka na mieru s kombinovaným sporákom, drevené zárubne, nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Kúpeľňa s oknom je priestranná s rohovou vaňou, umývadlom, keramickým obkladom aj dlažbou a WC. Všetky rozvody boli vymenené. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie pri dome. Nájom 500,- €/mesiac vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 500 €/ 1 mesiac.

 4. 348
  Prenájom 3-i bytu Martin - Ľadoveň, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

  TUreality ponúka na prenájom: pekný, slnečný 3-i byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, stierka na stenách, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská linka na mieru s kombinovaným sporákom, drevené zárubne, nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Kúpeľňa s oknom je priestranná s rohovou vaňou, umývadlom, keramickým obkladom aj dlažbou a WC. Všetky rozvody boli vymenené. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie pri dome. Nájom 500,- €/mesiac vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 500 €/mesiac.

 5. 347
  Prenájom 3-i bytu Martin - Ľadoveň, po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

  TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný 3-i byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, stierka na stenách, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, nová kuchynská linka na mieru s kombinovaným sporákom, drevené zárubne, nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Kúpeľňa s oknom je priestranná s rohovou vaňou, umývadlom, keramickým obkladom aj dlažbou a WC. Všetky rozvody boli vymenené. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie pri dome. Nájom 500,- €/mesiac vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 500 €/mesiac.

 6. 346
  Byt 2+1 zariadený, po rekonštrukcii v Martine Košútoch II. na prenájom

  TUreality ponúka na prenájom pekný 2-izbový byt s presklenou lodžiou v Martine - Košútoch II., ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome na vyvýšenom prízemí s orientáciou na juh. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, nové stierky, plávajúce podlahy v kombinácii s keramickou dlažbou, vstavaná skriňa na mieru, oblôžkové zárubne + nové dvere, nové rozvody vody a elektriky v jadre a kuchyni. Bytové jadro je murované s vaňou, WC je samostatné. V kuchyni je nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a prípojkou na umývačku riadu 60cm. Byt sa prenajíma zariadený. Cena nájmu je 350,- € + energie 80,- €. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Nákupné centrum Kaufland cca 100m. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 350 €/ mesiac

 7. 345
  Byt 2+1 zariadený, po rekonštrukcii v Martine Košútoch II. na prenájom

  TUreality ponúka na prenájom pekný 2-izbový byt s presklenou lodžiou v Martine - Košútoch II., ktorý sa nachádza v zateplenom panelovom dome na vyvýšenom prízemí s orientáciou na juh. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, nové stierky, plávajúce podlahy v kombinácii s keramickou dlažbou, vstavaná skriňa na mieru, oblôžkové zárubne + nové dvere, nové rozvody vody a elektriky v jadre a kuchyni. Bytové jadro je murované s vaňou, WC je samostatné. V kuchyni je nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a prípojkou na umývačku riadu 60cm. Byt sa prenajíma zariadený. Cena nájmu je 350,- € + energie 80,- €. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Nákupné centrum Kaufland cca 100m. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 350 €/mesiac.

 8. 344
  Trojizbový byt na prenájom v Martine, Košúty I.

  TUreality ponúka na prenájom 3-i byt po kompletnej rekonštrukcii v Martine, Košútoch I., ktorý s a nachádza v zateplenom bytovom dome na 2. p. s orientáciu na V/Z. V byte zostáva nová kuchynská linka, kombinovaný sporák, 2 vstavané skrine na mieru. Na stenách bytu je stierka, plávajúce podlahy na dlážke a okná sú plastové so žalúziami. Kúpeľňa s oknom, rohovou vaňou a umývadlom je tiež zrekonštruovaná, WC je samostatné. Súčasťou bytu je priestranná presklená lodžia, špajza a pivnica. Byt pôsobí útulným dojmom. Cena prenájmu je vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk; cena: 400 €/mesiac.

 9. 343
  Trojizbový byt na prenájom v Martine, Košúty I.

  TUreality ponúka na prenájom 3-i byt po kompletnej rekonštrukcii v Martine, Košútoch I., ktorý s a nachádza v zateplenom bytovom dome na 2. p. s orientáciu na V/Z. V byte zostáva nová kuchynská linka, kombinovaný sporák, 2 vstavané skrine na mieru. Na stenách bytu je stierka, plávajúce podlahy na dlážke a okná sú plastové so žalúziami. Kúpeľňa s oknom, rohovou vaňou a umývadlom je tiež zrekonštruovaná, WC je samostatné. Súčasťou bytu je priestranná presklená lodžia, špajza a pivnica. Byt pôsobí útulným dojmom. Cena prenájmu je vrátane energii. Kontakt: 0908 408 108, celinska@tureality.sk, cena. 400 €/mesiac.

 10. 342
  hľadáme 1 izbovy byt v MT

  Mladý pár hľadá na prenájom 1 izbový byt v Martine-.Tel.číslo 0910944442.

Stránky: « 38 37 [36] 35 34 33 32 31 30 29 28 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty na prenájom Martin”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!