Byty na prenájom Žilina

Ponuka bytov na prenájom v Žiline (ZA).
Inzercia bytov na prenájom a podnájom v Žiline a mestách v žilinskom okrese (Rajec, Rajecké Teplice).

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na prenájom a podnájom v okolí okresu Žilina:
Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Martin.
Ponuka bytov na predaj v Žiline.

Počet inzerátov: 986 v sekcii “Byty na prenájom Žilina”

Stránky: [99] 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 … 1 »

 1. 986
  MODERNÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT 2+KK na prenájom v centre mesta, 66m2m, Ružomberok - I. Houdeka

  TUreality Vám ponúka štýlové bývanie v priestrannom, zrekonštruovanom byte 2kk s rozlohou 66m2 (prerobený z 3-izbového). Veľká chodba so vstavanou skriňou a novou dlažbou, z ktorej je riešený vstup do izby a kúpeľne so sprchovým kútom, vaňou a wc. Z chodby sa plynulo prechádza do kuchyne s novu kuchynskou linkou, ktorá je spojená s jedálňou a prechodom do ďalšej izby. Moderná kuchynská linka má zabudované elektorspotrebiče spotrebiče. Bytový dom je tehlový a bol zateplený v minulom roku. Cena za prenájom je uvedená vrátane energií. Parkovanie je možné vo dvore. kontakt: 0905803574, email:funtik@tureality.sk. Cena: 500€/mesiac.

 2. 985
  Prenájom 2 izbový byt na Bysterci

  Ponúkam na prenájom 2-izbový byt, zrekonštruovaný, zariadený. Byt má výmeru 53,93 m2. Nájom je 300,- Eur vrátane energií. Nájom na dlhodobo. Kontakt 0908946602.

 3. 984
  ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ BYT 3+1 S BALKÓNOM, 72m2, ŽILINA - VLČINCE II.

  TUreality ponúka: Na prenájom pekne prerobený a zariadený 3-izbový byt s balkónom v tichej lokalite sídliska Vlčince II.. Byt sa nachádza 4./5. poschodí bytového domu s výťahom. Má murované jadro, novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska a elektrická rúra značky WHIRLPOOL), kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, plastové okná, na podlahách je v kuchyni a chodbe dlažba, v izbách plávajúca podlaha. Izby sú samostatné. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, posteľ, televízor, po dohode je možné zabezpečiť sedaciu súpravu v obývačke a mikrovlnnú rúru. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 490,- Eur za mesiac vrátane energií, televízie a internetu. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. ODPORÚČAM! INFO: 0903 310 506, droncovsky@tureality.sk, www.tureality.sk, Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Cena: 490 €/mesiac.

 4. 983
  Novostavba 3+1 na prenájom s garážou , Žilina - Hájik (120m2) s terasou

  TUreality ponúka na prenájom tehlovú novostavbu 3- izbového bytu s vlastným kúrením, o celkovej výmere 120m2, na 2./2. poschodí. Prenajíma sa zariadený: nová kuchynská linka, plávajúce podlahy, vstavaná skriňa, obývacia izba, v spálni manželská posteľ, skriňa, v kúpeľni sprchovací kút a rohová vaňa. K bytu patrí aj terasa cca 20m2 a loggia 5m2. V cene nájmu je aj garáž, voľný od januára. Cena je vrátane energií 620€. Možné prenajať aj firme. Energeticky certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Info:0903/744 604. cvacho@tureality.sk www.tureality.sk, cena: 620 €/mesiac.

 5. 982
  KOMPLETNE PREROBENÝ A ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ŽILINA - HLINY VII.

  TUreality ponúka: Na prenájom kompletne prerobený a zariadený 2-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite - Hliny VII. Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Má murované jadro, novú kuchynskú linku, kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s WC, plastové okná, v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbách renovované parkety. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, posteľ, sedacia súprava v obývačke, televízor. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 370,- Eur/mesiac vrátane energií. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Výborná dostupnosť do centra. Bezplatné parkovanie. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. ODPORÚČAM! INFO: 0903/310 506, droncovsky@tureality.sk, www.tureality.sk; cena: 370 €/mesiac.

 6. 981
  KOMPLETNE PREROBENÝ A ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ŽILINA - HLINY VII.

  TUreality ponúka na prenájom: kompletne prerobený a zariadený 2-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite - Hliny VII. Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Má murované jadro, novú kuchynskú linku, kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s WC, plastové okná, v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbách renovované parkety. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, posteľ, sedacia súprava v obývačke, televízor. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 390,- Eur/mesiac vrátane energií. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Výborná dostupnosť do centra. Bezplatné parkovanie. ODPORÚČAM! INFO: 0903/310 506, www.tureality.sk, Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Cena: 390 €/mesiac.

 7. 980
  Prenájom garzónky

  Prenájom garzónky v širšom centre Žiliny. Info na tel. č. 0918 393 300.

 8. 979
  KOMPLETNE PREROBENÝ A ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ŽILINA - HLINY VII.

  TUreality ponúka: Na prenájom kompletne prerobený a zariadený dvoj-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite - Hliny VII. Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Má murované jadro, novú kuchynskú linku, kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s WC, plastové okná, v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbách renovované parkety. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, posteľ, sedacia súprava v obývačke, televízor. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 390,- Eur/mesiac vrátane energií. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Výborná dostupnosť do centra. Bezplatné parkovanie. ODPORÚČAM! INFO: 0903/310 506, www.tureality.sk, Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Cena: 390 €/mesiac.

 9. 978
  KOMPLETNE PREROBENÝ A ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, ŽILINA - HLINY VII.

  TUreality ponúka: Na prenájom kompletne prerobený a zariadený 2-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite - Hliny VII. Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Má murované jadro, novú kuchynskú linku, kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s WC, plastové okná, v chodbe a kuchyni je dlažba, v izbách renovované parkety. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, posteľ, sedacia súprava v obývačke, televízor. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 390,- Eur/mesiac vrátane energií. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Výborná dostupnosť do centra. Bezplatné parkovanie. ODPORÚČAM!! INFO: 0903/310 506, www.tureality.sk, Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Cena: 390 €/mesiac.

 10. 977
  KOMPLETNE PREROBENÝ A ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, ŽILINA - BULVÁR

  TUreality ponúka: Na prenájom kompletne prerobený a zariadený 2-izbový byt vo výbornej lokalite - Bulvár. Byt sa nachádza prízemí tehlového bytového domu. Má murované jadro, novú kuchynskú linku, kúpeľňu s rohovou vaňou, samostatné WC, plastové okná, v celom byte je plávajúca podlaha. Byt sa prenajíma zariadený: práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, posteľ, sedacia súprava v obývačke, televízor. K bytu patrí pivnica. Cena prenájmu je 400,- Eur/mesiac vrátane energií, televízie a internetu. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Výborná dostupnosť do centra. ODPORÚČAM!!! INFO: 0903/310 506, www.tureality.sk, Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Cena: 400 €/mesiac.

Stránky: [99] 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty na prenájom Žilina”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!