Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5911 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [592] 591 590 589 588 587 586 585 584 583 582 … 1 »

 1. 5911
  STAVEBN√Ě POZEMOK - POPRAD, H√īrka-Primovce, od 408 m2

  TUreality pon√ļka na predaj Poprad, obec H√īrka - ńćasŇ• Pr√≠movce, stavebn√© pozemky pre individu√°lnu v√Ĺstavbu rodinn√Ĺch domov. Jedn√° sa o r√īzne pozemky s rozlohou od cca 400 m2 - 1000 m2. Cena je tieŇĺ individu√°lna, vińŹ priloŇĺen√ļ tabuńĺku s cenami. Pohybuj√ļ sa ceny od cca 35,40‚ā¨/m2 do 54,99‚ā¨/m2. Ter√©n je rovinat√Ĺ so spevnenou pr√≠stupovou cestou. VŇ°etky IS s√ļ na pozemku. Viac inform√°ci√≠ z√≠skate na tel. ńć√≠sle 0905 980 652 alebo topoliova@tureality.sk
  Cena: 35 ‚ā¨/m2

 2. 5910
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• D. Smokovec

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a vlastn√Ĺm k√ļren√≠m vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec o rozlohe 56 m2. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠ zo 4 v bytovom dome bez v√ĹŇ•ahu. PreŇ°iel ńćiastońćnou rekonŇ°trukciou ‚Äď plastov√© okn√°, elektrina, bezpeńćnostn√© dvere, nov√© rozvody k√ļrenia, radi√°tory a plynov√Ĺ kotol. ZvyŇ°ok je v p√īvodnom, zachovalom stave. Izby s√ļ orientovan√© na z√°padn√ļ stranu, kuchyŇąa na v√Ĺchodn√ļ. VńŹaka plynov√©mu kotlu, ktor√Ĺ zabezpeńćuje k√ļrenie a ohrev vody, s√ļ v byte n√≠zke n√°klady na b√Ĺvanie ‚Äď cca 70 eur mesańćne. K bytu patr√≠ pivnica. V okol√≠ je dostatok parkovac√≠ch miest, zast√°vka elektrińćky, M҆ so z√°kladnou Ň°kolou, obchod, poŇ°ta, Ň°port. ihrisk√°, lyŇĺiarske stredisk√°…
  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 55.000,- ‚ā¨
  0944 53 44 66

 3. 5909
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt v Poprade- Matejovciach

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj dvojgenerańćn√Ĺ 4-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom v Poprade-Matejovciach. Byt sa nach√°dza v zateplenom bytovom dome na 1.poschod√≠, nad pr√≠zemn√Ĺm bytom. Rozloha bytu je 100 m2 +balk√≥n a pivnica v suter√©ne bytov√©ho domu. Byt preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou. M√° menen√© st√ļpańćky, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dve murovan√© jadr√°, priestor na veńĺk√Ĺ Ň°atn√≠k, interi√©rov√© dvere,kuchynsk√ļ linku a n√°bytok v predsieni z mas√≠vu. V prvej k√ļpeńĺni sa nach√°dza rohov√° vaŇąa, um√Ĺvadlo, priestor na pr√°ńćku a oddelen√© WC. Druh√° k√ļpeńĺŇąa so sprchov√Ĺm k√ļtom je s√ļńćasŇ•ou jednej z izieb. Byt je zabezpeńćen√Ĺ bezpeńćnostn√Ĺmi protipoŇĺiarn√Ĺmi dverami a alarmom.
  V cene bytu je aj gar√°Ňĺ o rozlohe 18 m2 s pivnicou.
  Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, orientovan√Ĺ prevaŇĺne na juŇĺn√ļ stranu, jedna izba a kuchyŇąa je na sever.
  V bl√≠zkosti sa nach√°dza obchod, zast√°vka MHD, Ň°k√īlka, Ň°kola, detsk√© ihrisk√°. V obci je kompletn√° obńćiansk√° vybavenosŇ•.
  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala,nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme.

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 76.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 4. 5908
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt v obci Svit. Byt sa nach√°dza v tehlovej, novozateplenej budove s novou strechou. Ide o BaŇ•ovsk√Ĺ 6-dom, kde jedna ńćasŇ• je rozdelen√° na dve samostatn√© bytov√© jednotky. Byt m√° spolońćn√Ĺ vchod s nov√Ĺmi bezpeńćnostn√Ĺmi dverami. Nach√°dza na prvom poschod√≠ a m√° plastov√© okn√°, dreven√© parkety, murovan√ļ k√ļpeńĺŇąu, Ň°pajzu, kuchyŇąu a dve izby. Rozloha bytu je 54 m2, patr√≠ k nemu pivnica o rozlohe 12 m2 a spolońćn√° pr√°ńćovŇąa. K bytu patr√≠ pozemok, ktor√Ĺ sa vyuŇĺ√≠va ako z√°hrada s rozlohou 116 m2. Byt m√° vlastn√© k√ļrenie na plyn aj pec na tuh√© palivo. Mesańćn√© n√°klady s√ļ pribliŇĺne 100 eur mesańćne. B√Ĺvanie v takomto byte je alternat√≠vou b√Ĺvania v rodinnom dome. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody i n√°kupn√© centr√°. V meste Svit je kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•. Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 50.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 5. 5907
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka Exkluz√≠vne na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec - Pod Lesom. Byt sa nach√°dza v zatelpenom bytovom dome na 2. poschod√≠ z 3. Byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou, pri ktorej bolo dispozińćne menen√© a vymurovan√© jadro, ńć√≠m vznikol otvoren√Ĺ priestor a cel√Ĺ byt sa presvetlil. V byte je nov√° elektroinŇ°tal√°cia, st√ļpańćky, voda, kuchynsk√° linka, interi√©rov√© dvere, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, v kuchyni a chodbe vkusn√° dlaŇĺba. V byte je vlastn√© k√ļrenie. Rozloha bytu je 72 m2. Bytov√Ĺ dom je v samospr√°ve, upraven√Ĺ, bez v√ĹŇ•ahu. V tesnej bl√≠zkosti sa nach√°dza zast√°vka TEŇĹ, ako aj obchod, ńći les.

  Je to tich√°, mal√° dedinka 10 km od Popradu, zauj√≠mav√° aj lyŇĺiarsk√Ĺm strediskom s lyŇĺiarskou Ň°kolou - GreguŇ°ka Ski-Pod Lesom, ide√°lnym pre rodiny s deŇ•mi a zańćiatońćn√≠kov, ale aj netradińćn√Ĺm kreat√≠vnym objektom - Centrum Pod Lesom s √ļtulnou kaviarnińćkou a ńćit√°rŇąou.

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 6. 5906
  Na predaj 2-izbové holobyty v obci Svit

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka posledn√© 2-izbov√© byty vo Svite, okr. Poprad. Byty sa nach√°dzaj√ļ na pr√≠zem√≠ panelov√©ho domu, s√ļ bez balk√≥na s rozlohou 47,53 m2. V cene bytu je murovan√© jadro, elektroinŇ°tal√°cia vr√°tane z√°strńćiek a vyp√≠nańćov, plastov√© p√§Ň•komorov√© okn√° od firmy Slovaktual, Ň°tukov√© omietky, dvojn√°sobn√Ĺ biely n√°ter, k√°blov√Ĺ rozvod TV, protipoŇĺiarne vchodov√© dvere, √ļstredn√© k√ļrenie s v√Ĺmenn√≠kovou stanicou pre kaŇĺd√Ĺ byt. MoŇĺnosŇ• doobjednania kompletn√©ho dokonńćenia bytu za v√Ĺhodn√ļ cenu a zak√ļpenia parkovacieho miesta. Bytov√Ĺ dom je osemposchodov√Ĺ, zrekonŇ°truovan√Ĺ, s vlastnou kotolŇąou, s dvoma v√ĹŇ•ahmi a schodiskom. Nach√°dza v tichej lokalite pri lese, v bl√≠zkosti je cyklistick√Ĺ chodn√≠k, plav√°reŇą, obchody, Ň°kola, Ň°k√īlka, lyŇĺiarske stredisko v LopuŇ°nej doline…

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 30.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 7. 5905
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v obci Svit

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s dvomi balk√≥nmi v obci Svit o rozlohe 73 m2. Byt sa nach√°dza na zańćiatku obce (centrum Popradu 6 km) v tehlovom, zateplenom dome postavenom v r. 2005. V bytovom dome sa nach√°dza 6 bytov. Pon√ļkan√Ĺ byt je na 1. poschod√≠ z 3, orientovan√Ĺ je na smer z√°pad - juh. V byte s√ļ plastov√© okn√°, v chodbe, k√ļpeńĺni a WC je keramick√° dlaŇĺba, v izb√°ch s√ļ poloŇĺen√© dreven√© parkety, WC je oddelen√©, kuchynsk√° linka na mieru, v izbe je vstavan√° skriŇąa, v k√ļpeńĺni je vaŇąa aj sprchov√Ĺ k√ļt a bojler na ohrev vody, k√ļrenie je √ļstredn√©, vedńĺa bytu je Ň°pajza s pr√≠pojkou na pr√°ńćku. K bytu patr√≠ murovan√° pivnica.

  V cene nehnuteńĺnosti je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 69.900,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5904
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s dvomi balk√≥nmi v malebnom prostred√≠ Vysok√Ĺch Tatier, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy o rozlohe 76 m2. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om 3. poschod√≠ a preŇ°iel rekonŇ°trukciou: murovan√© jadro, plastov√© okn√°, dlaŇĺba, p√īvodn√©, veńĺmi zachoval√© parkety, komora. Byt m√° dva balk√≥ny, jeden je zasklen√Ĺ a oba s√ļ orientovan√© na JuŇĺn√ļ stranu. V byte je vlastn√© k√ļrenie, patria k nemu dve pivnice, jedna na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu a druh√° na medziposchod√≠. Z bytu je kr√°sny v√Ĺhńĺad priamo na Gerlachovsk√Ĺ Ň°t√≠t. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, Ňĺeleznica, poŇ°ta, obchod..
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 67.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 9. 5903
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy o rozlohe 42 m2. Byt je s dvoma balk√≥nmi, m√° plastov√© okn√°, zvyŇ°ok je v p√īvodnom stave, jeden z balk√≥nov je zasklen√Ĺ s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Tatry. Byt sa nach√°dza na Ň°tvrtom, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novou strechou, k√ļpou je okamŇĺite k dispoz√≠cii aj so zariaden√≠m. Bytov√Ĺ dom m√° vlastn√ļ kotolŇąu, je zateplen√Ĺ. V bl√≠zkosti je zast√°vka autobusu a elektrińćky, obchod s potravinami, Ň°k√īlka, Ň°kola pre stupeŇą 1.-4., tenisov√© kurty, ktor√© pońćas zimn√©ho obdobia sl√ļŇĺia ako klzisko. Byt sa nach√°dza v Ňĺiadanej lokalite v bl√≠zkosti ҆trbsk√©ho Plesa. Mesańćn√© n√°klady na byt pre dvojńćlenn√ļ rodinu s√ļ 100 eur. MoŇĺnosŇ• vyuŇĺ√≠vaŇ• aj na podnikanie ako n√°jomn√Ĺ byt pre turistov. V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√Ĺ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 36.000,- ‚ā¨
  0911 170 032

 10. 5902
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt, ktor√Ĺ sa nach√°dza na s√≠dlisku Z√°pad v Poprade, , v polyfunkńćnom dome Javor. Byt sa nach√°dza na 4. poschod√≠, m√° dva balk√≥ny, murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺby, v k√ļpeńĺni sprchov√Ĺ k√ļt. Byt m√° v√Ĺmeru 53,78 m2 + balk√≥ny 9,24 m2 a pivnica 2,63 m2. Byt je slneńćn√Ĺ a veńĺmi tepl√Ĺ. Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ, postaven√Ĺ z odhluńćnen√Ĺch materi√°lov ńćo poskytuje vysok√Ĺ komfort b√Ĺvania. Mesańćn√© n√°klady s√ļ 80 eur mesańćne. K bytu je moŇĺn√© dok√ļpiŇ• aj gar√°Ňĺ v zadnej ńćasti bytov√©ho domu o rozlohe 16,76 m2 za 13500 eur. V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√Ĺ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 84.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

Stránky: [592] 591 590 589 588 587 586 585 584 583 582 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!