Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5226 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [523] 522 521 520 519 518 517 516 515 514 513 … 1 »

 1. 5226
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo VyŇ°n√Ĺch H√°goch

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy o rozlohe 42 m2. Byt je s dvoma balk√≥nmi, m√° plastov√© okn√°, zvyŇ°ok je v p√īvodnom stave, jeden z balk√≥nov je zasklen√Ĺ s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Tatry. Byt sa nach√°dza na Ň°tvrtom, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novou strechou, k√ļpou je okamŇĺite k dispoz√≠cii aj so zariaden√≠m. Bytov√Ĺ dom m√° vlastn√ļ kotolŇąu, je zateplen√Ĺ. V bl√≠zkosti je zast√°vka autobusu a elektrińćky, obchod s potravinami, Ň°k√īlka, Ň°kola pre stupeŇą 1.-4., tenisov√© kurty, ktor√© pońćas zimn√©ho obdobia sl√ļŇĺia ako klzisko. Byt sa nach√°dza v Ňĺiadanej lokalite v bl√≠zkosti ҆trbsk√©ho Plesa. Mesańćn√© n√°klady na byt pre dvojńćlenn√ļ rodinu s√ļ 100 eur. MoŇĺnosŇ• vyuŇĺ√≠vaŇ• aj na podnikanie ako n√°jomn√Ĺ byt pre turistov. Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 38.990,-‚ā¨
  0911 170 032

 2. 5225
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na ҆rob√°rovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt bez balk√≥na na ul. ҆rob√°rovej. Byt je na 4.poschod√≠ v zateplenom bytovom dome, v roku 2011 preŇ°iel rekonŇ°trukciou - murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺba pri vchodov√Ĺch dver√°ch, nov√© interi√©rov√© dvere so z√°rubŇąami, bezpeńćnostn√© vchodov√© dvere, nov√° kuchynsk√° linka. Byt m√° dve izby orientovan√© na juh,ob√Ĺvańćku a kuchyŇąu na sever. Byt je tepl√Ĺ a slneńćn√Ĺ, patr√≠ k nemu pivnica. V tesnej bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°k√īlka, Ň°kola, obchody, za domom je detsk√© ihrisko. Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 51.500,-‚ā¨
  0944 107 077

 3. 5224
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt na ul. Mpńćl v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj kompletne preroben√Ĺ 2-izbov√Ĺ byt v Poprade na ul. MPńĆńĹ. Byt sa nach√°dza na 1.poschod√≠, m√° zasklen√Ĺ balk√≥n(2011), dispozińćne zmenen√© murovan√© jadro, ako aj izby, ńć√≠m vznikli dve nepriechodn√© izby, plastov√© okn√° (2010) , pl√°vaj√ļce aj dreven√© podlahy, nov√° vaŇąa a sanita, nov√© interi√©rov√© dvere, nov√© radi√°tory(2010). V celom byte je menen√° elektroinŇ°tal√°cia. Orient√°cia bytu je V/Z. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody… Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 44.000,-‚ā¨
  0944 107 077

 4. 5223
  Na predaj 2-izbov√Ĺ apartm√°n v Tat. Lomnici

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj moderne zariaden√Ĺ 2-izbov√Ĺ apartm√°n v centre obce Tatransk√° Lomnica. Apartm√°n sa nach√°dza na druhom nadzemnom podlaŇĺ√≠ v novopostavenom apartm√°novom dome, rozlohu m√° 31,84 m Ň°tvorcov√Ĺch + pivnica. Apartm√°nov√Ĺ dom je situovan√Ĺ v tichom prostred√≠ na okraji parku vzdialenom len 300 m od Ňĺeleznińćnej stanice v Tatranskej Lomnici. Apartm√°n poskytuje komfortn√© ubytovanie pre 2-4 osoby s moŇĺnosŇ•ou bezplatn√©ho parkovania na s√ļkromnom parkovisku priamo pred domom. Tvor√≠ ho ob√Ĺvacia izba s plne vybaven√Ĺm kuchynsk√Ĺm k√ļtom, sp√°lŇąa s manŇĺelskou posteńĺou, k√ļpeńĺŇąa so sprchovac√≠m k√ļtom a WC, predsieŇą. Okno s ob√Ĺvacej izby poskytuje priamy v√Ĺhńĺad na Lomnick√Ĺ Ň°t√≠t. N√≠zke prev√°dzkov√© n√°klady. Pred√°va sa aj so zariaden√≠m. Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 93.000,-‚ā¨
  0911 140 635

 5. 5222
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na Uherovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Uherovej ul. v Poprade. Byt sa nach√°dza na √īsmom, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novou strechou v zateplenom bytovom dome. Byt je o rozlohe 68 m2, preŇ°iel ńćiastońćnou rekonŇ°trukciou - plastov√© okn√°, vymenen√© elektrick√© rozvody v dvoch izb√°ch a chodbe(pr√≠prava elektrick√Ĺch rozvodov do ńŹalŇ°√≠ch izieb), nov√° kuchynsk√° linka s podsvieten√≠m, ob√Ĺvańćka sa pred√°va aj zo zariaden√≠m. Byt m√° dve izby orientovan√© na juh, ob√Ĺvańćku a kuchyŇąu na sever, je tepl√Ĺ a slneńćn√Ĺ, patr√≠ k nemu pivnica. V tesnej bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°k√īlka, Ň°kola, obchody, za domom je detsk√© ihrisko… Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 53.000,-‚ā¨
  0911 170 032

 6. 5221
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt, ktor√Ĺ sa nach√°dza na s√≠dlisku Z√°pad v Poprade, , v polyfunkńćnom dome Javor. Byt sa nach√°dza na 4. poschod√≠, m√° dva balk√≥ny, murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺby, v k√ļpeńĺni sprchov√Ĺ k√ļt. Byt m√° v√Ĺmeru 53,78 m2 + balk√≥ny 9,24 m2 a pivnica 2,63 m2. Byt je slneńćn√Ĺ a veńĺmi tepl√Ĺ. Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ, postaven√Ĺ z odhluńćnen√Ĺch materi√°lov ńćo poskytuje vysok√Ĺ komfort b√Ĺvania. Mesańćn√© n√°klady s√ļ 80 eur mesańćne. K bytu je moŇĺn√© dok√ļpiŇ• aj gar√°Ňĺ v zadnej ńćasti bytov√©ho domu o rozlohe 16,76 m2 za 13500 eur. Foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 84.500,-‚ā¨
  0944 107 077

 7. 5220
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj dva 3-izbov√© byty s balk√≥nom v tehlovej novostavbe v Poprade, ńćasŇ• Veńĺk√°. Rozloha bytov je 85,90 m2 + balk√≥n 7 m2 a 80,10 m2 + balk√≥n 7 m2. KaŇĺd√Ĺ byt m√° vlastn√ļ komoru, samostatn√© vykurovanie kondenzańćn√Ĺm kotlom Wiessmann so z√°sobn√≠kom vody, plastov√© p√§Ň• komorov√© okn√° s izolańćn√Ĺm trojsklom. Cena bytu je vr√°tane kompletn√©ho nadŇ°tandardn√©ho vybavenia - moŇĺnosŇ• v√Ĺberu veńĺkoploŇ°nej dlaŇĺby a obkladov, kvalitnej pl√°vaj√ļcej podlahy, dver√≠ s obloŇĺkov√Ĺmi z√°rubŇąami a kvalitn√Ĺch zriańŹovac√≠ch predmetov (um√Ĺvadlo, WC, vaŇąa…). V bytovom dome sa nach√°dza modern√Ĺ v√ĹŇ•ah pre osem os√īb v nerezovom vyhotoven√≠ s najmodernejŇ°√≠mi bezpeńćnostn√Ĺmi prvkami, na streche domu je pre vlastn√≠kov bytov k dispoz√≠ci√≠ vyhliadkov√° terasa za √ļńćelom tr√°venia vońĺn√©ho ńćasu formou grilovania, spolońćn√©ho posedenia a pod. Bytov√Ĺ dom je zakomponovan√Ĺ v pr√≠jemnom prostred√≠ neńŹalek√©ho Velick√©ho n√°mestia a parku, v√Ĺborn√° obńćianska vybavenosŇ• v okol√≠. K ńŹalŇ°√≠m pozit√≠vom lokality patr√≠ aj r√Ĺchle napojenie na diańĺnicu (1 km), letisko (1,5km), vlakov√ļ a autobusov√ļ stanicu (1km), centra Popradu (1 km) a Aquacity (1,5km). Cena rozlohovo v√§ńćŇ°ieho bytu je 129.700,- eur s DPH, cena druh√©ho bytu je 119.000,- eur s DPH. BliŇĺŇ°ie inform√°cie na ńć√≠sle 0903 632 195.

 8. 5219
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj dva 2-izbov√© byty s balk√≥nom v tehlovej novostavbe v Poprade, ńćasŇ• Veńĺk√°. Rozloha bytov je 59,53 m2 + balk√≥n 3,7 m2 a 53,35 m2 + balk√≥n 4 m2. KaŇĺd√Ĺ byt m√° vlastn√ļ komoru, samostatn√© vykurovanie kondenzańćn√Ĺm kotlom Wiessmann so z√°sobn√≠kom vody, plastov√© p√§Ň• komorov√© okn√° s izolańćn√Ĺm trojsklom. Cena bytu je vr√°tane kompletn√©ho nadŇ°tandardn√©ho vybavenia - moŇĺnosŇ• v√Ĺberu veńĺkoploŇ°nej dlaŇĺby a obkladov, kvalitnej pl√°vaj√ļcej podlahy, dver√≠ s obloŇĺkov√Ĺmi z√°rubŇąami a kvalitn√Ĺch zriańŹovac√≠ch predmetov (um√Ĺvadlo, WC, vaŇąa…). V bytovom dome sa nach√°dza modern√Ĺ v√ĹŇ•ah pre osem os√īb v nerezovom vyhotoven√≠ s najmodernejŇ°√≠mi bezpeńćnostn√Ĺmi prvkami, na streche domu je pre vlastn√≠kov bytov k dispoz√≠ci√≠ vyhliadkov√° terasa za √ļńćelom tr√°venia vońĺn√©ho ńćasu formou grilovania, spolońćn√©ho posedenia a pod. Bytov√Ĺ dom je zakomponovan√Ĺ v pr√≠jemnom prostred√≠ neńŹalek√©ho Velick√©ho n√°mestia a parku, v√Ĺborn√° obńćianska vybavenosŇ• v okol√≠. K ńŹalŇ°√≠m pozit√≠vom lokality patr√≠ aj r√Ĺchle napojenie na diańĺnicu (1 km), letisko (1,5km), vlakov√ļ a autobusov√ļ stanicu (1km), centra Popradu (1 km) a Aquacity (1,5km). Cena rozlohovo v√§ńćŇ°ieho bytu je 86.500,- eur s DPH, cena druh√©ho bytu je 77.900,- eur s DPH. BliŇĺŇ°ie inform√°cie na ńć√≠sle 0903 632 195.

 9. 5218
  Na predaj 1-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 1-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom v tehlovej novostavbe v Poprade, ńćasŇ• Veńĺk√°. Rozloha bytu je 39,75 m2 + balk√≥n 4 m2. Byt m√° vlastn√ļ komoru, samostatn√© vykurovanie kondenzańćn√Ĺm kotlom Wiessmann so z√°sobn√≠kom vody, plastov√© p√§Ň• komorov√© okn√° s izolańćn√Ĺm trojsklom. Cena bytu je vr√°tane kompletn√©ho nadŇ°tandardn√©ho vybavenia - moŇĺnosŇ• v√Ĺberu veńĺkoploŇ°nej dlaŇĺby a obkladov, kvalitnej pl√°vaj√ļcej podlahy, dver√≠ s obloŇĺkov√Ĺmi z√°rubŇąami a kvalitn√Ĺch zriańŹovac√≠ch predmetov (um√Ĺvadlo, WC, vaŇąa…). V bytovom dome sa nach√°dza modern√Ĺ v√ĹŇ•ah pre osem os√īb v nerezovom vyhotoven√≠ s najmodernejŇ°√≠mi bezpeńćnostn√Ĺmi prvkami, na streche domu je pre vlastn√≠kov bytov k dispoz√≠ci√≠ vyhliadkov√° terasa za √ļńćelom tr√°venia vońĺn√©ho ńćasu formou grilovania, spolońćn√©ho posedenia a pod. Bytov√Ĺ dom je zakomponovan√Ĺ v pr√≠jemnom prostred√≠ neńŹalek√©ho Velick√©ho n√°mestia a parku, v√Ĺborn√° obńćianska vybavenosŇ• v okol√≠. K ńŹalŇ°√≠m pozit√≠vom lokality patr√≠ aj r√Ĺchle napojenie na diańĺnicu (1 km), letisko (1,5km), vlakov√ļ a autobusov√ļ stanicu (1km), centra Popradu (1 km) a Aquacity (1,5km). Cena je 61.500,- eur s DPH. BliŇĺŇ°ie inform√°cie na ńć√≠sle 0903 632 195.

 10. 5217
  Na predaj 2-izbové holobyty vo Svite

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√© holobyty s dvoma balk√≥nmi alebo aj za niŇĺŇ°iu cenu bez balk√≥na vo Svite, okr. Poprad. Byty s√ļ o rozlohe 47,53 m2 + plocha balk√≥nov (8,28 m2). V cene bytu je murovan√© jadro, elektroinŇ°tal√°cia vr√°tane z√°strńćiek a vyp√≠nańćov, plastov√© p√§Ň•komorov√© okn√° od firmy Slovaktual, Ň°tukov√© omietky, dvojn√°sobn√Ĺ biely n√°ter, k√°blov√Ĺ rozvod TV, protipoŇĺiarne vchodov√© dvere, √ļstredn√© k√ļrenie s v√Ĺmenn√≠kovou stanicou pre kaŇĺd√Ĺ byt. MoŇĺnosŇ• doobjednania kompletn√©ho dokonńćenia bytu za v√Ĺhodn√ļ cenu a zak√ļpenia parkovacieho miesta. Bytov√Ĺ dom je osemposchodov√Ĺ, zrekonŇ°truovan√Ĺ, s vlastnou kotolŇąou, s dvoma v√ĹŇ•ahmi a schodiskom. Nach√°dza v tichej lokalite pri lese, v bl√≠zkosti je cyklistick√Ĺ chodn√≠k, lyŇĺiarske stredisko v LopuŇ°nej doline, plav√°reŇą, obchody, Ň°kola, Ň°k√īlka… Cena bytov bez balk√≥na je od 30.950,- eur s balk√≥nom od 33.600,- eur, z√°leŇĺ√≠ od poschodia. Viac info. na ńć√≠sle 0903 632 195, foto a viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

Stránky: [523] 522 521 520 519 518 517 516 515 514 513 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!