Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5783 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [579] 578 577 576 575 574 573 572 571 570 569 … 1 »

 1. 5783
  BYT 4+1 POPRAD - Z√ĀPAD, KOMPLET REKON҆TRUKCIA, 81 m2

  TUreality pon√ļka na predaj v Poprade - z√°pad, 4-izbov√Ĺ byt po kompletnej rekonŇ°trukci√≠. V byte s√ļ nov√© okn√°, murovan√© jadro, nov√© elektrick√© rozvody, interi√©rov√© dvere s dreven√Ĺmi obloŇĺkami, vchodov√© dvere.V izb√°ch s√ļ vst√°van√© skrine, na chodbe Ň°atn√≠k na mieru, nov√° kuchynsk√° linka. V k√ļpelni vaŇąa i sprchovac√≠ k√ļt, samostatn√© WC. Byt nie je pr√≠zemn√Ĺ, ani podstreŇ°n√Ĺ. Energetick√Ĺ certifik√°t je skupiny “C”. Viac inform√°ci√≠ z√≠skate na tel. ńć√≠sle 0905 980 652
  Cena: 79.880 ‚ā¨

 2. 5782
  Kr√°sny 4i byt 104 m2, v novostavbe v Poprade.

  FLATONIC | REALITN√Ě SERVIS - Pon√ļkame na predaj slneńćn√Ĺ 4i byt v tehlovom dome s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na panor√°mu Vysok√Ĺch Tatier.
  Byt je v osobnom vlastn√≠ctve o celkovej rozlohe 104 m2, m√° tri balk√≥ny orientovan√© na juhov√Ĺchod a z√°pad.
  V celom byte boli pouŇĺit√© len kvalitn√© materi√°ly, je dobre presvetlen√Ĺ, pozost√°va:

  - vstupn√° chodba so vstavanou skriŇąou a Ň°atn√≠kom
  - modern√° kuchyŇąa s kuchynskou linkou na mieru so vstavan√Ĺmi spotrebińćmi
  - ob√Ĺvacia izba prepojen√° s kuchyŇąou
  - 2x detsk√° izba so vstavan√Ĺmi skriŇąami
  - sp√°lŇąa so vstavanou skriŇąou
  - 3x balk√≥n, 1x franc√ļzske okno
  - priestrann√° k√ļpelŇąa s toaletou

  Veńĺkou v√Ĺhodou s√ļ neprechodn√© izby.
  K bytu patria tri parkovacie miesta a pivnica na medziposchodí.
  Vrchn√© podlaŇĺie bytov√©ho domu je moŇĺn√© vyuŇĺ√≠vaŇ• na oddych alebo rodinn√© posedenia.
  Lokalita m√° kompletn√ļ obńćiansku vybavenosŇ• / Ň°koly, Ň°k√īlky, MHD, n√°kupn√© centr√°…/
  Pre viac info kontaktujte : 0948 116 226, 0918 185 032.

 3. 5781
  Rodinn√Ĺ dom byt a komerńćne priestory Poprad-Veńĺk√°,zastavan√° plocha 105 m2,pozemok 309 m2.

  TUreality v Poprade - Veńĺk√° pon√ļka na predaj veńĺk√Ĺ rodinn√Ĺ dom o zastavanej ploche 150 m2.Jedn√° sa o dvojpodlaŇĺn√Ĺ tehlov√Ĺ rodinn√Ĺ dom stojac√≠ na pozemku 309 m2,kde sa pr√≠zemie vyuŇĺ√≠va na komerńćn√© √ļńćely.Prv√© podlaŇĺie-byt pozost√°va z veńĺkej vstupnej chodby,veńĺkej kuchyne a 3 samostatn√Ĺch izieb,malej loggie orientovanej na juh,k√ļpeńĺne a WC.Pr√≠zemie-predajŇąa pozost√°va z vstupu ,predajne,dvoch skladov√Ĺch miestnost√≠,kancel√°rie,Ň°atne,WC a kotolne.Dom m√° dva samostatne vchody,jeden priamo z predajne a druh√Ĺ z hlavnej cesty.Okn√° s√ļ plastov√©,na pr√≠zem√≠ je dlaŇĺba, v byte s√ļ dreven√© podlahy.V zadnej ńćasti domu sa nach√°dza veńĺk√Ĺ pr√≠streŇ°ok.Energetick√Ĺ certifik√°t k nehnuteńĺnosti nieje vytvoren√Ĺ.Viacej sa o dome dozviete na tel.ńć√≠sle 0907691776,alebo na jagersky@tureality.sk.
  Cena: 139.990 ‚ā¨

 4. 5780
  BYT 3+1 POPRAD - NOV√Ě JUH, S BALKONOM, KOMPLET REKON҆TRUKCIA, 74 m2

  TUreality pon√ļka na predaj v Poprade - nov√Ĺ juh, pekn√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom. Byt preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou, ńć√≠m sa zmenilo jeho dispozińćn√© rieŇ°enie. Pri byte je komora, ktor√° je s√ļńćasŇ•ou bytu. Energetick√Ĺ certifik√°t bytov√©ho domu nie je vytvoren√Ĺ. Viac inform√°ci√≠ z√≠skate na tel. ńć√≠sle 0905 980 652 alebo topoliova@tureality.sk
  Cena: 65.480 ‚ā¨

 5. 5779
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na Z√°borsk√©ho ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Z√°borsk√©ho ulici v Poprade. Byt je na 5.poschod√≠ a preŇ°iel ńćiastońćnou rekonŇ°trukciou. V dvoch izb√°ch s√ļ dreven√© parkety, pri vstupn√Ĺch dver√°ch je dlaŇĺba, ostatok je pl√°vaj√ļca podlaha. V celom byte s√ļ Eurookn√°, bytov√© jadro je dispozińćne zmenen√©, ńć√≠m vznikla v√§ńćŇ°ia kuchyŇąa, WC je murovan√©, k√ļpeńĺŇąa je repasovan√°, okachlińćkovan√°, s vaŇąou. Kuchynsk√° linka na mieru. V chodbe je Ň°atn√≠kov√° zostava s veńĺk√Ĺm √ļloŇĺn√Ĺm priestorom. Orient√°cia bytu je V/Z. Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ, v samospr√°ve vlastn√≠kov bytov. V okol√≠ je dostatok parkovac√≠ch miest, v bl√≠zkosti je Ar√©na Poprad, Kaufland, lek√°ri, poŇ°ta, MHD…

  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 54.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 6. 5778
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Vysok√© Tatry v Poprade na ul. √östecko - Orlickej. Byt sa nach√°dza na piatom poschod√≠ z √īsmych v zateplenej bytovke. Byt je o rozlohe 69 m2 a preŇ°iel rekonŇ°trukciou, ktor√° zahŇēŇąa murovan√© jadro, plastov√© okn√°, sprchov√Ĺ k√ļt s mas√°Ňĺnou hlavicou, pl√°vaj√ļce podlahy, nov√ļ kuchynsk√ļ linku, stierky a elektroinŇ°tal√°ciu, okrem jednej izby. Orient√°cia je v√Ĺchod- z√°pad. K bytu prisl√ļcha pivnica, v okol√≠ sa nach√°dza vŇ°etka obńćianska vybavenosŇ•, 5 min. do centra mesta ch√īdzou.

  Viac nehnuteńĺnosti na www.profireapoprad.sk.
  Cena: 63.000,- ‚ā¨
  0944 53 44 66

 7. 5777
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v centre Popradu

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v tehlovej bytovke v centre mesta Poprad. Byt sa nach√°dza na 1. poschod√≠ v zateplenom bytovom dome bez v√ĹŇ•ahu. Byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou - m√° murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺbu, menen√© radi√°tory, plynov√Ĺ kotol, elektroinŇ°tal√°ciu, interi√©rov√© dvere, kuchynsk√ļ linku, Ň°pajzu. Rozloha bytu je 75 m2, patria k nemu dve pivnice. Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, orientovan√Ĺ na J/S.

  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s bytom prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 92.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5776
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v obci Svit pri Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt v obci Svit. Byt sa nach√°dza v tehlovej, novo- zateplenej budove s novou strechou. Ide o BaŇ•ovsk√Ĺ 6-dom, kde jedna ńćasŇ• je rozdelen√° na dve samostatn√© bytov√© jednotky. Byt m√° spolońćn√Ĺ vchod s nov√Ĺmi bezpeńćnostn√Ĺmi dverami. Nach√°dza na prvom poschod√≠, m√° plastov√© okn√°, dreven√© parkety, murovan√ļ k√ļpeńĺŇąu, Ň°pajzu, kuchyŇąu a dve izby. Rozloha bytu je 54 m2, patr√≠ k nemu pivnica o rozlohe 12 m2 a spolońćn√° pr√°ńćovŇąa. K bytu patr√≠ pozemok, ktor√Ĺ sa vyuŇĺ√≠va ako z√°hrada s rozlohou 116 m2. Byt m√° vlastn√© k√ļrenie na plyn aj pec na tuh√© palivo. Mesańćn√© n√°klady s√ļ pribliŇĺne 100 eur mesańćne. B√Ĺvanie v takomto byte je alternat√≠vou b√Ĺvania v rodinnom dome. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody i n√°kupn√© centr√°. V meste Svit je kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•.
  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 50.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 9. 5775
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec

  ProfiReal Poprad pon√ļka exkluz√≠vne na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec- Pod Lesom. Byt sa nach√°dza v zateplenom bytovom dome na 2.poschod√≠ z 3. Byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou, pri ktorej bolo dispozińćne menen√© a vymurovan√© jadro, ńć√≠m vznikol otvoren√Ĺ priestor a cel√Ĺ byt sa presvetlil. V byte je nov√° elektroinŇ°tal√°cia, st√ļpańćky, voda, kuchynsk√° linka, interi√©rov√© dvere, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, v kuchyni a chodbe vkusn√° dlaŇĺba. V byte je vlastn√© k√ļrenie. Rozloha bytu je 72 m2. Bytov√Ĺ dom je v samospr√°ve, upraven√Ĺ, bez v√ĹŇ•ahu. V tesnej bl√≠zkosti sa nach√°dza zast√°vka TEŇĹ, ako aj obchod, ńći les.

  Je to tich√°, mal√° dedinka 10km od Popradu, zauj√≠mav√° aj lyŇĺiarskym strediskom s lyŇĺiarskou Ň°kolou- GreguŇ°ka Ski- Pod Lesom, ide√°lnym pre rodiny s deŇ•mi a zańćiatońćn√≠kov, ale aj netradińćn√Ĺm kreat√≠vnym objektom- Centrum Pod Lesom s √ļtulnou kaviarnińćkou a ńćit√°rŇąou.

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 10. 5774
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Vysok√© Tatry v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na SuchoŇąovej ul. v Poprade. Byt sa nach√°dza na 1.poschod√≠, nad spolońćn√Ĺmi, vykurovan√Ĺmi priestormi. Je dispozińćne zauj√≠mavo rieŇ°en√Ĺ s nepriechodn√Ĺmi izbami. KuchyŇąa a jedna izba je na v√Ĺchod, druh√° izba je s balk√≥nom, orientovan√° na z√°padn√ļ stranu. Byt je okrem kuchynskej linky v p√īvodnom stave, vhodn√Ĺ na rekonŇ°trukciu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. V√Ĺhodou s√ļ N√ćZKE mesańćn√© n√°klady - 78 ‚ā¨ na osobu+inkaso. V bl√≠zkosti sa nach√°dza zast√°vka MHD, mal√© potraviny, Sintra, Ň°kola, Ň°k√īlka, cyklistick√Ĺ chodn√≠k, Ň°portov√© ihrisko…
  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s bytom prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 43.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

Stránky: [579] 578 577 576 575 574 573 572 571 570 569 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!