Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5523 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [553] 552 551 550 549 548 547 546 545 544 543 … 1 »

 1. 5523
  BYT 3+1 POPRAD - MATEJOVCE, S BALK√ďNOM, KOMPLET REKON҆TRUKCIA, 76 m2

  TUreality pon√ļka na predaj v Poprade - Matejovce, pekn√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom. Byt preŇ°iel komplexnou rekonŇ°trukciou - murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, nov√° kuchynsk√° linka, vchodov√© aj interi√©rov√© dvere, dlaŇĺba na balk√≥ne. Byt po rekonŇ°trukci√≠ zmenil svoje dispozińćn√© rieŇ°enie, ńć√≠m p√īsob√≠ eŇ°te v√§ńćŇ°√≠ a otvoren√Ĺ. V chodbe a sp√°lni veńĺk√© vystavan√© skrine. Byt sa nach√°dza na 3/8 poschod√≠ s orient√°ciou V-J. Energetick√Ĺ certifik√°t je skupiny”C”. Viac inform√°ci√≠ z√≠skate na tel. ńć√≠sle 0905 980 652 alebo topoliova@tureality.sk
  Cena: 53.990 ‚ā¨

 2. 5522
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izb. byt s balk√≥nom v tehlovej novostavbe v Poprade, ńćasŇ• Veńĺk√°. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠, jeho rozloha je 85,90 m2 + balk√≥n 7 m2. Byt m√° vlastn√ļ komoru, samostatn√© vykurovanie kondenzańćn√Ĺm kotlom Wiessmann so z√°sobn√≠kom vody, plastov√© p√§Ň• komorov√© okn√° s izolańćn√Ĺm trojsklom. V bytovom dome sa nach√°dza modern√Ĺ v√ĹŇ•ah pre osem os√īb v nerezovom vyhotoven√≠ s najmodernejŇ°√≠mi bezpeńćnostn√Ĺmi prvkami, na streche domu je pre vlastn√≠kov bytov k dispoz√≠ci√≠ vyhliadkov√° terasa za √ļńćelom tr√°venia vońĺn√©ho ńćasu formou grilovania, spolońćn√©ho posedenia a pod. Bytov√Ĺ dom je zakomponovan√Ĺ v pr√≠jemnom prostred√≠ neńŹalek√©ho Velick√©ho n√°mestia a parku, v√Ĺborn√° obńćianska vybavenosŇ• v okol√≠. K ńŹalŇ°√≠m pozit√≠vom lokality patr√≠ aj r√Ĺchle napojenie na diańĺnicu (1 km), letisko (1,5km), vlakov√ļ a autobusov√ļ stanicu (1km), centra Popradu (1 km) a Aquacity (1,5km). Cena bytu je 129.772,- eur s DPH. BliŇĺŇ°ie inform√°cie na ńć√≠sle 0903 632 195. Nev√°hajte n√°m zavolaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

 3. 5521
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v obci Svit

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izb. byt v novostavbe v obci Svit s balk√≥nom o rozlohe 80,7 m2 (byt 71,27 m2 a balk√≥n 9,43). Byt sa nach√°dza na 1. poschod√≠ bytov√©ho domu s v√ĹŇ•ahom, patr√≠ k nemu aj pivnica o rozlohe cca 7 m2, orientovan√Ĺ je na juŇĺn√ļ a z√°padn√ļ stranu. Cel√Ĺ dom je postaven√Ĺ z vysoko kvalitn√Ĺch materi√°lov, ktor√© zabezpeńćuj√ļ minim√°lne energetick√© straty. Steny, stropy aj podlahy s√ļ odhluńćnen√©, ńćo zvyŇ°uje komfort b√Ĺvania. Ohrev vody a k√ļrenie zabezpeńćuje spolońćn√° kotolŇąa v bytovom dome, a to pomocou plynu a slneńćn√Ĺch kolektorov. T√°to technol√≥gia prin√°Ň°a veńĺmi efekt√≠vnu √ļsporu n√°kladov spojen√Ĺch s uŇĺ√≠van√≠m bytu. V pr√≠pade zavedenia rekuperańćnej jednotky sa dan√Ĺ byt st√°va eŇ°te viac n√≠zkoenergetick√Ĺm. T√°to jednotka dosahuje √ļńćinnosŇ• aŇĺ 90 % √ļspory tepla pri vetran√≠ bytu. Princ√≠pom tejto rekuperańćnej jednotky je v tom, Ňĺe pouŇĺ√≠va riaden√© vetranie tepl√©ho vzduchu a pomocou neho ohrieva priv√°dzan√Ĺ ńćerstv√Ĺ vzduch do bytu pońćas dŇąa i noci. Tu sa pon√ļka moŇĺnosŇ• ńćistenia vzduchu pomocou prachov√Ĺch a protialergick√Ĺch filtrov. VyuŇĺite moment√°lne najlepŇ°iu cenu za byt v novostavbe v okrese Poprad. Zavolajte n√°m, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 74.834 ,- ‚ā¨
  0903 632 195

 4. 5520
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt na R√°zusovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 4-izbov√Ĺ byt s dvomi k√ļpeńĺŇąami na R√°zusovej ul. v Poprade o rozlohe 100 m2. Byt sa nach√°dza na vyv√ĹŇ°enom pr√≠zem√≠ v zateplenom bytovom dome, m√° balk√≥n, priestrann√ļ chodbu, 4 izby, Ň°pajzu, kuchyŇąu, dve murovan√© k√ļpeńĺne, sprchov√Ĺ k√ļt, 2x WC. V celom byte s√ļ plastov√© okn√°, patr√≠ k nemu pivnica, orientovan√Ĺ je na smer v√Ĺchod ‚Äď z√°pad. V okol√≠ je dostatok parkovac√≠ch miest a kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•. Nev√°hajte n√°m zavolaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena dohodou.
  0903 635 195

 5. 5519
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt s gar√°Ňĺou a z√°hradkou

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s gar√°Ňĺou v tichej ńćasti obce Svit, v Podskalke. Byt je o rozlohe 75 m2, nach√°dza sa na 1. poschod√≠ z troch v tehlovom dome. V dome sa nach√°dzaj√ļ len 4 byty a patr√≠ k nemu veńĺk√Ĺ pozemok o rozlohe 2678 m2, ktor√Ĺ hranińć√≠ s potokom a lesom. Pozemok je moŇĺn√© vyuŇĺ√≠vaŇ• na aktivity, ako zahradn√≠ńćenie, grilovanie a pod. Gar√°Ňĺ sa nach√°dza 30 m od domu. Samotn√Ĺ byt je v p√īvodnom stave s murovan√Ĺm jadrom, prech√°dzaj√ļ cez neho kom√≠ny, takŇĺe je moŇĺn√© v byte zriadiŇ• krb. K√ļrenie zabezpeńćuj√ļ liatinov√©, ńćl√°nkov√© radi√°tory pomocou plynov√©ho kotla umiestnen√©ho v pivnici pod bytom. Ohrev vody je pomocou elektrick√©ho bojlera. Priamo pod bytom sa nach√°dza veńĺk√° murovan√° pivnica o rozlohe cca 30 m2. RekonŇ°trukciou bytu z√≠skate nov√© b√Ĺvanie v tichom prostred√≠ s moŇĺnosŇ•ou vyuŇĺ√≠vania pozemku na vońĺnońćasov√© aktivity. Na bytovom dome je nov√° strecha a odkvapov√© zvody. V okol√≠ sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, kostol, obchod, reŇ°taur√°cia, MHD a ńŹalŇ°ie d√īleŇĺit√© objekty obńćianskej vybavenosti. Nev√°hajte n√°m zavolaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 67.900,- ‚ā¨
  0903 632 195

 6. 5518
  Na predaj mezonetov√Ĺ byt v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj kr√°sny mezonetov√Ĺ byt na starom Juhu v Poprade. Byt sa nach√°dza na 3. poschod√≠ novŇ°ieho bytov√©ho domu. Rozloha spodnej obytnej ńćasti bytu je 51 m2 a tvor√≠ ju kuchyŇąa s novou kuchynskou linkou spojen√° s ob√Ĺvańćkou, k√ļpeńĺŇąa, oddelen√© WC a menŇ°√≠ Ň°atn√≠k s osvetlen√≠m. T√ļto ńćasŇ• presvetńĺuj√ļ 4 streŇ°n√© okn√°. Nad k√ļpeńĺŇąou sa nach√°dza √ļloŇĺn√Ĺ priestor o rozlohe 6 m2 s jedn√Ĺm streŇ°n√Ĺm oknom. Z ob√Ĺvacej ńćasti ved√ļ schod√≠ky do izby o rozlohe 15 m2 s dvomi streŇ°n√Ĺmi oknami. Byt je dizajnovo veńĺmi dobre a moderne rieŇ°en√Ĺ so skryt√Ĺmi √ļloŇĺn√Ĺmi priestormi. V bytovom dome nieje plynov√° pr√≠pojka. Orientovan√Ĺ je na juh- v√Ĺchod, pred√°va sa aj so zariaden√≠m. Mesańćn√© n√°klady s√ļ 78 eur + elektrina. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody, kostol, reŇ°taur√°cia, lek√°reŇą, hypermarkety, MHD… Nev√°hajte n√°m zavolaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 51.900,- ‚ā¨
  0944 107 077

 7. 5517
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo VyŇ°n√Ĺch H√°goch

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s dvomi balk√≥nmi v malebnom prostred√≠ Vysok√Ĺch Tatier, ńćasŇ• VyŇ°n√Ĺch H√°gy o rozlohe 76 m2. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om 3. poschod√≠ a preŇ°iel rekonŇ°trukciou: murovan√© jadro, plastov√© okn√°, dlaŇĺba, p√īvodn√©, veńĺmi zachoval√© parkety, komora. Byt m√° dva balk√≥ny, jeden je zasklen√Ĺ a oba s√ļ orientovan√© na JuŇĺn√ļ stranu. V byte je vlastn√© k√ļrenie, patria k nemu dve pivnice, jedna na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu a druh√° na medziposchod√≠. Z bytu je kr√°sny v√Ĺhńĺad priamo na Gerlachovsk√Ĺ Ň°t√≠t. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, Ňĺeleznica, poŇ°ta, obchod…
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 67.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5516
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na Moyzesovej ul.v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj zrekonŇ°truovan√Ĺ, 3-izb. byt na ul. Moyzesovej v Poprade, bl√≠zko n√°kupn√©ho centra Kaufland. Byt sa nach√°dza sa na 6.poschod√≠ z 13 a preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou i dispozińćnou zmenou, ńć√≠m vznikla v√§ńćŇ°ia kuchyŇąa aj k√ļpeńĺŇąa. V k√ļpeńĺni je nov√° vaŇąa aj sprchov√Ĺ k√ļt, WC je oddelen√©, menen√° elektroinŇ°tal√°cia, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, kuchynsk√° linka na mieru so vstavan√Ĺmi spotrebińćmi. Balk√≥n je zamurovan√Ĺ, je vŇ°ak moŇĺnosŇ• ho obnoviŇ• alebo vyuŇĺ√≠vaŇ• balk√≥n na poschod√≠ v spolońćn√Ĺch priestoroch. Rozloha bytu je 76 m2, orient√°cia bytu V/J. V bl√≠zkosti sa nach√°dza dostatok parkovac√≠ch miest, obchody, MHD, Ň°kola, Ň°k√īlka… Nev√°hajte n√°m zavolaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 62.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 9. 5515
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo VyŇ°n√Ĺch H√°goch

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy o rozlohe 42 m2. Byt je s dvoma balk√≥nmi, m√° plastov√© okn√°, zvyŇ°ok je v p√īvodnom stave. Jeden z balk√≥nov je zasklen√Ĺ s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Tatry. Byt sa nach√°dza na Ň°tvrtom, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novou strechou, k√ļpou je okamŇĺite k dispoz√≠cii aj so zariaden√≠m. Bytov√Ĺ dom m√° vlastn√ļ kotolŇąu, je zateplen√Ĺ. V bl√≠zkosti je zast√°vka autobusu a elektrińćky, obchod s potravinami, Ň°k√īlka, Ň°kola pre stupeŇą 1.-4., tenisov√© kurty, ktor√© pońćas zimn√©ho obdobia sl√ļŇĺia ako klzisko. Byt sa nach√°dza v Ňĺiadanej lokalite v bl√≠zkosti ҆trbsk√©ho Plesa. Mesańćn√© n√°klady na byt pre dvojńćlenn√ļ rodinu s√ļ 100 eur. MoŇĺnosŇ• vyuŇĺ√≠vaŇ• aj na podnikanie ako n√°jomn√Ĺ byt pre turistov.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 38.500,- ‚ā¨
  0911 170 032

 10. 5514
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt, ktor√Ĺ sa nach√°dza na s√≠dlisku Z√°pad v Poprade, , v polyfunkńćnom dome Javor. Byt sa nach√°dza na 4. poschod√≠, m√° dva balk√≥ny, murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺby, v k√ļpeńĺni sprchov√Ĺ k√ļt. Byt m√° v√Ĺmeru 53,78 m2 + balk√≥n 9,24 m2 a pivnica 2,63 m2. Byt je slneńćn√Ĺ a veńĺmi tepl√Ĺ. Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ, postaven√Ĺ z odhluńćnen√Ĺch materi√°lov ńćo poskytuje vysok√Ĺ komfort b√Ĺvania. Mesańćn√© n√°klady s√ļ 80 eur mesańćne. K bytu je moŇĺn√© dok√ļpiŇ• aj gar√°Ňĺ v zadnej ńćasti bytov√©ho domu o rozlohe 16,76 m2 za 13500 eur.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 84.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

Stránky: [553] 552 551 550 549 548 547 546 545 544 543 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!