Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5747 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [575] 574 573 572 571 570 569 568 567 566 565 … 1 »

 1. 5747
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v centre Popradu

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v tehlovej bytovke v centre mesta Poprad. Byt sa nach√°dza na 1. poschod√≠ v zateplenom bytovom dome bez v√ĹŇ•ahu. Byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou - m√° murovan√© jadro, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺbu, menen√© radi√°tory, plynov√Ĺ kotol, elektroinŇ°tal√°ciu, interi√©rov√© dvere, kuchynsk√ļ linku, Ň°pajzu. Rozloha bytu je 75 m2, patria k nemu dve pivnice. Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, orientovan√Ĺ na J/S.

  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s bytom prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 92.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 2. 5746
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt v obci Svit. Byt sa nach√°dza v tehlovej, novo- zateplenej budove s novou strechou. Ide o BaŇ•ovsk√Ĺ 6-dom, kde jedna ńćasŇ• je rozdelen√° na dve samostatn√© bytov√© jednotky. Byt m√° spolońćn√Ĺ vchod s nov√Ĺmi bezpeńćnostn√Ĺmi dverami. Nach√°dza na prvom poschod√≠, m√° plastov√© okn√°, dreven√© parkety, murovan√ļ k√ļpeńĺŇąu, Ň°pajzu, kuchyŇąu a dve izby. Rozloha bytu je 54 m2, patr√≠ k nemu pivnica o rozlohe 12 m2 a spolońćn√° pr√°ńćovŇąa. K bytu patr√≠ pozemok, ktor√Ĺ sa vyuŇĺ√≠va ako z√°hrada s rozlohou 116 m2. Byt m√° vlastn√© k√ļrenie na plyn aj pec na tuh√© palivo. Mesańćn√© n√°klady s√ļ pribliŇĺne 100 eur mesańćne. B√Ĺvanie v takomto byte je alternat√≠vou b√Ĺvania v rodinnom dome. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody i n√°kupn√© centr√°. V meste Svit je kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•.
  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 50.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 3. 5745
  Kr√°sny, kompletne preroben√Ĺ 3i byt, 82 m2, Poprad - Juh. 72500,-‚ā¨

  FLATONIC | REALITN√Ě SERVIS- Pon√ļkame V√°m na predaj slneńćn√Ĺ 3i byt s balk√≥nom na Tom√°Ň°ikovej ulici v Poprade.
  Nach√°dza sa na 7.poschod√≠ v p√§Ň•- panelovom obytnom dome o celkovej rozlohe 82 m2.
  Byt je po kompletnej rekonŇ°trukcii, pri ktorej boli pouŇĺit√© len kvalitn√© materi√°ly:
  - plastové okná
  - drevené podlahy
  - keramick√© dlaŇĺby
  - kuchynsk√° linka so vstavan√Ĺmi spotrebińćmi
  - murované bytové jadro
  - menen√° elektroinŇ°tal√°cia, vodoinŇ°tal√°cia, kanaliz√°cia
  - menen√° sanita
  - bezpeńćnostn√© vchodov√© dvere
  - menené interiérové dvere a zárubne
  - stierky na sten√°ch
  Byt je slneńćn√Ĺ orientovan√Ĺ na V-Z. K bytu patr√Ĺ pivnica v suter√©ne obytn√©ho domu.
  Energetick√Ĺ certifik√°t nebol vytvoren√Ĺ. Lokalita m√° kompletn√ļ obńćiansku vybavenosŇ•.
  Pre viac info kontaktujte 0911 171 601, 0918 185 032.

 4. 5744
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v Dolnom Smokovci

  ProfiReal Poprad pon√ļka exkluz√≠vne na predaj 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec- Pod Lesom. Byt sa nach√°dza v zateplenom bytovom dome na 2.poschod√≠ z 3. Byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou, pri ktorej bolo dispozińćne menen√© a vymurovan√© jadro, ńć√≠m vznikol otvoren√Ĺ priestor a cel√Ĺ byt sa presvetlil. V byte je nov√° elektroinŇ°tal√°cia, st√ļpańćky, voda, kuchynsk√° linka, interi√©rov√© dvere, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, v kuchyni a chodbe vkusn√° dlaŇĺba. V byte je vlastn√© k√ļrenie. Rozloha bytu je 72m2. Bytov√Ĺ dom je v samospr√°ve, upraven√Ĺ, bez v√ĹŇ•ahu. V tesnej bl√≠zkosti sa nach√°dza zast√°vka TEŇĹ, ako aj obchod, ńći les.

  Je to tich√°, mal√° dedinka 10km od Popradu, zauj√≠mav√° aj lyŇĺiarskym strediskom s lyŇĺiarskou Ň°kolou- GreguŇ°ka Ski- Pod Lesom, ide√°lnym pre rodiny s deŇ•mi a zańćiatońćn√≠kov, ale aj netradińćn√Ĺm kreat√≠vnym objektom- Centrum Pod Lesom s √ļtulnou kaviarnińćkou a ńćit√°rŇąou.

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 5. 5743
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt na SuchoŇąovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na SuchoŇąovej ul. v Poprade. Byt sa nach√°dza na 1.poschod√≠, nad spolońćn√Ĺmi, vykurovan√Ĺmi priestormi. Je dispozińćne zauj√≠mavo rieŇ°en√Ĺ s nepriechodn√Ĺmi izbami. KuchyŇąa a jedna izba je na v√Ĺchod, druh√° izba je s balk√≥nom, orientovan√° na z√°padn√ļ stranu. Byt je okrem kuchynskej linky v p√īvodnom stave, vhodn√Ĺ na rekonŇ°trukciu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. V√Ĺhodou s√ļ N√ćZKE mesańćn√© n√°klady - 78 ‚ā¨ na osobu+inkaso. V bl√≠zkosti sa nach√°dza zast√°vka MHD, mal√© potraviny, Sintra, Ň°kola, Ň°k√īlka, cyklistick√Ĺ chodn√≠k, Ň°portov√© ihrisko…
  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s bytom prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 43.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 6. 5742
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v Tatranskej Lomnici

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj veńĺk√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt s loggiou v Tatranskej Lomnici s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m. Byt je o rozlohe 92 m2, nach√°dza sa na treŇ•om, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ v tehlovej bytovke bez v√ĹŇ•ahu. Byt pozost√°va z troch izieb, kuchyne, komory, loggie, vstupnej chodby, k√ļpeńĺne, WC, chodby do k√ļpeńĺne a WC a patr√≠ k nemu pivnica umiestnen√° na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu. V r. 2008 byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou ‚Äď plastov√© okn√°, vstupn√© bezpeńćnostn√© dvere, murovan√© jadro, sprchov√Ĺ k√ļt, keramick√Ĺ obklad, vymenen√° sanita, kuchynsk√° linka, radi√°tory a rozvody k√ļrenia, plynov√Ĺ kotol na k√ļrenie a ohrev vody, Ň°kraban√© omietky, nov√° elektroinŇ°tal√°cia v ńćasti bytu, vstavan√© skrine, nov√© interi√©rov√© dvere a z√°rubne, pl√°vaj√ļce podlahy v dvoch izb√°ch, dlaŇĺba v chodb√°ch, kuchyni, k√ļpeńĺni a WC…

  Tatransk√° Lomnica je vyhńĺad√°vanou lokalitou Vysok√Ĺch Tatier. Pon√ļka veńĺa moŇĺnost√≠ na Ň°port, relax a turistiku (lyŇĺiarske stredisk√°, turistick√© trasy, hotely s wellness, golfov√© ihrisko…).

  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 145.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 7. 5741
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt na Rastislavovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj ńćiastońćne zariaden√Ĺ 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Rastislavovej ulici v Poprade. Byt sa nach√°dza na 7. poschod√≠ z 8, rozlohu m√° 52 m2 a v r. 2008 preŇ°iel rekonŇ°trukciou pri ktorej boli vymenen√© okn√° za plastov√©, nov√° elektroinŇ°tal√°cia, vymurovan√© jadro, vymenen√° sanita, uroben√Ĺ keramick√Ĺ obklad a dlaŇĺba v kuchyni, WC a k√ļpeńĺni, v izb√°ch pl√°vaj√ļce podlahy, omietky. Vstupn√© dvere s√ļ bezpeńćnostn√©, kuchynsk√° linka je roben√° na mieru so vstavanou plynovou varnou doskou a elektrickou r√ļrou, v k√ļpeńĺni je sprchov√Ĺ k√ļt, rozvody na pr√°ńćku, WC je oddelen√©, pivnica sa nach√°dza na poschod√≠ pri byte. Byt je orientovan√Ĺ ‚Äď kuchyŇąa s balk√≥nom a jedna izba na z√°pad, druh√° izba na v√Ĺchod. Byt sa pred√°va so zariaden√≠m ‚Äď sektorov√Ĺ n√°bytok v chodbe, posteńĺ a skriŇąa v sp√°lni, sedacia s√ļprava, stol√≠k a ob√Ĺvańćkov√° zostava v ob√Ĺvacej izbe, v kuchyni okrem linky so spotrebińćmi ost√°va aj chladnińćka s mraznińćkou.
  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk
  Cena: 51.700,- ‚ā¨
  0903 632 195

 8. 5740
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v centre Popradu

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom. Byt sa nach√°dza priamo v centre Popradu, neńŹaleko font√°ny. Je v tehlovom, zateplenom obytnom dome s v√ĹŇ•ahom a vlastn√Ĺm parkovan√≠m. Byt sa nach√°dza na 2.poschod√≠, rozloha je 55,4 m2 + balk√≥n a pivnica, orient√°cia V/Z. Byt je v p√īvodnom, zachovalom stave, ńćo umoŇĺŇąuje nov√©mu majiteńĺovi realizovaŇ• dispozińćn√© zmeny a √ļpravy bytu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 57.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 9. 5739
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v obci Hranovnica

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v Hranovnici. Byt je o rozlohe 66 m2, je bez balk√≥na, nach√°dza sa na 2. poschod√≠ z troch v tehlovom bytovom dome a preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou ‚Äď nov√° elektroinŇ°tal√°cia, murovan√© jadro, ob√Ĺvańćka spojen√° s kuchyŇąou, dreven√© eurookn√°, nov√© podlahy a kuchynsk√° linka… K bytu patr√≠ pivnica, orientovan√Ĺ je v√Ĺchodn√ļ stranu. N√°klady na b√Ĺvanie s√ļ 35 eur mesańćne + plyn a elektrina. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk
  Cena: 31.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 10. 5738
  Na predaj 2-izbové holobyty vo Svite

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√© holobyty s dvoma balk√≥nmi vo Svite, okr. Poprad. Byty s√ļ o rozlohe 47,53 m2 + plocha balk√≥nov (8,28 m2). Byty sa nach√°dzaj√ļ od 2. po 8. poschodie. Cena je od 33.500 eur, z√°leŇĺ√≠ od poschodia. MoŇĺn√° dohoda na cene. V cene bytu je murovan√© jadro, elektroinŇ°tal√°cia vr√°tane z√°strńćiek a vyp√≠nańćov, plastov√© p√§Ň•komorov√© okn√° od firmy Slovaktual, Ň°tukov√© omietky, dvojn√°sobn√Ĺ biely n√°ter, k√°blov√Ĺ rozvod TV, protipoŇĺiarne vchodov√© dvere, √ļstredn√© k√ļrenie s v√Ĺmenn√≠kovou stanicou pre kaŇĺd√Ĺ byt. MoŇĺnosŇ• doobjednania kompletn√©ho dokonńćenia bytu za v√Ĺhodn√ļ cenu a zak√ļpenia parkovacieho miesta. Bytov√Ĺ dom je osemposchodov√Ĺ, zrekonŇ°truovan√Ĺ, s vlastnou kotolŇąou, s dvoma v√ĹŇ•ahmi a schodiskom. Nach√°dza v tichej lokalite pri lese, v bl√≠zkosti je cyklistick√Ĺ chodn√≠k, plav√°reŇą, obchody, Ň°kola, Ň°k√īlka, lyŇĺiarske stredisko v LopuŇ°nej doline…
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  0903 632 195

Stránky: [575] 574 573 572 571 570 569 568 567 566 565 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!