Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5875 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [588] 587 586 585 584 583 582 581 580 579 578 … 1 »

 1. 5875
  GAR√ĀŇĹ, V POPRADE, STAR√Ě JUH, 24 m2

  TUreality pon√ļka na predaj gar√°Ňĺ na ulici Ludvika Svobodu o rozhlohe 24 m2. Je v OV, m√° elektrick√ļ pr√≠pojku. Energetick√Ĺ certifik√°t k nehnuteńĺnosti nie je vytvoren√Ĺ. K dispoz√≠cii ihneńŹ. Kontakt: 0905 520 720, bednar@tureality.sk.
  Cena: 6.800 ‚ā¨

 2. 5874
  V√ĚBORN√Ā CENA!!! 2 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom, v bl√≠zkosti centra, Poprad, p√īvodn√Ĺ stav, 52 m2.

  TUreality pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom v tesnej bl√≠zkosti centra. Byt m√° , v√§ńćŇ°iu kuchyŇąu,2 izby, umakartov√© jadro a vstupn√ļ halu. Na radi√°toroch s√ļ pomerov√© merańće tepla.Je v p√īvodnom stave, pripraven√Ĺ na rekonŇ°trukciu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. Nach√°dza sa na 1/4 poschod√≠. K bytu prin√°leŇĺia 2 pivnice. Byt sa nach√°dza v pr√≠jemnej a obńĺ√ļbenej lokalite s pekn√Ĺm v√Ĺhńĺadom. V. K bytu nie je vytvoren√Ĺ energetick√Ĺ certifik√°t. Info: 0905 520 720,alebo bednar@tureality.sk
  Cena: 39.000 ‚ā¨

 3. 5873
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt + gar√°Ňĺ vo Svite

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj priestrann√Ĺ, 3-izbov√Ĺ byt vo Svite. Bytov√Ĺ dom je tehlov√Ĺ,skolaudovan√Ĺ v r.2000. Rozloha bytu je 72 m2, orient√°cia S-J. V byte s√ļ dreven√© streŇ°n√© okn√°, Ň°pecifick√© svoj√≠mi funkciami, a mark√≠zami. V izb√°ch s√ļ mas√≠vne, dreven√© podlahy z ńćerven√©ho smreku. Z mas√≠vu je roben√° aj kuchynsk√° linka, postele a n√°bytok v detskej izbe, ktor√Ĺ je s√ļńćasŇ•ou predaja. V kuchyni, chodbe, k√ļpeńĺni a WC je keramick√° dlaŇĺba. Dvere v interi√©ri s√ļ taktieŇĺ z mas√≠vu-borovica. S√ļńćasŇ•ou s√ļ vstavan√© skrine - v chodbe je zrkadlov√Ĺ Rolldor, v sp√°lni priestrann√° vstavan√° skriŇąa. V celom byte je Ň°ikovne vyuŇĺit√Ĺ kaŇĺd√Ĺ priestor. Bytov√Ĺ dom m√° vlastn√ļ plynov√ļ kotolŇąu. K bytu patr√≠ murovan√° pivnica o rozlohe 3,17 m2 a gar√°Ňĺ o rozlohe 27 m2, ktor√° sa nach√°dza cca 400 m od domu. Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, v tichom prostred√≠ s detsk√Ĺmi ihriskami. Nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 66.900,- ‚ā¨
  0944 107 077

 4. 5872
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v obci Nov√° Lesna

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj veńĺk√Ĺ, zariaden√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt s loggiou v obci Nov√° Lesn√° s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠ z troch v bytovom dome skolaudovanom v roku 2004, ktor√Ĺ je situovan√Ĺ na veńĺkom oplotenom pozemku. V zadnej ńćasti pozemku je vybudovan√Ĺ alt√°nok s krbom a seden√≠m, ktor√Ĺ m√īŇĺu vyuŇĺ√≠vaŇ• vŇ°etci spoluvlastn√≠ci. V√Ĺmera bytu je 80,73 m2. V byte s√ļ plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺba, murovan√© jadro, nov√° sanita a keramick√Ĺ obklad v k√ļpeńĺni a WC, v kuchyni je Ň°pajza, kuchynsk√° linka. Byt m√° samostatn√© vykurovanie prostredn√≠ctvom kondenzańćn√©ho plynov√©ho kotla umiestnen√©ho v k√ļpeńĺni ńćo je veńĺkou v√Ĺhodou pre pohodln√© regulovanie teploty v byte podńĺa potrieb vlastn√≠ka + n√≠zke n√°klady na b√Ĺvanie. K bytu patr√≠ pivnica umiestnen√° na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu.

  Parkovanie je moŇĺn√© pred domom na vyhradenom parkovisku pre vlastn√≠kov bytov.

  Lokalita: Byt sa nach√°dza v tichej lokalite v bl√≠zkosti Vysok√Ĺch Tatier s bohat√Ĺmi moŇĺnosŇ•ami rekreańćn√©ho a Ň°portov√©ho vyŇĺitia. 5 km Star√Ĺ Smokovec, 8 km Poprad, 10 min. autom je Popradsk√© letisko, diańĺnica, autobusov√° aj Ňĺeleznińćn√° stanica.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.500,- ‚ā¨
  0903 632 195

 5. 5871
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Juhu 3 v Poprade. Byt sa nach√°dza na 3. poschod√≠ z 8. V byte s√ļ plastov√© okn√°, ostatok je v p√īvodnom, veńĺmi zachovalom stave. Byt je stredov√Ĺ, orientovan√Ĺ na smer S/J. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody. Parkovanie je zabezpeńćen√© veńĺk√Ĺm verejn√Ĺm parkoviskom.

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 54.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 6. 5870
  Na predaj 2-izbov√Ĺ apartm√°nov√Ĺ byt vo V. Lomnici

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ apartm√°n v obci Veńĺk√° Lomnica. Nach√°dza sa v novostavbe s gar√°Ňĺami a reŇ°taur√°ciou, pribliŇĺne 5.min. ch√īdze od golfov√©ho ihriska. Apartm√°n je na 2.nadzemnom podlaŇĺ√≠, m√° kuchyŇąu spojen√ļ s ob√Ĺvańćkou, izbu, technick√ļ miestnosŇ•, Ň°atn√≠k, k√ļpeńĺŇąu s WC. S√ļńćasŇ•ou s√ļ dva r√īzne orientovan√© balk√≥ny. Apartm√°n sa pred√°va komplet zariaden√Ĺ.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 71.900,- ‚ā¨
  0944 107 077

 7. 5869
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Novej Lesnej

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj veńĺk√Ĺ, kompletne zariaden√Ĺ 2-izbov√Ĺ byt s loggiou v obci Nov√° Lesn√° s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠ z troch v bytovom dome skolaudovanom v roku 2004, ktor√Ĺ je situovan√Ĺ na veńĺkom oplotenom pozemku. V zadnej ńćasti pozemku je vybudovan√Ĺ alt√°nok s krbom a seden√≠m, ktor√Ĺ m√īŇĺu vyuŇĺ√≠vaŇ• vŇ°etci spoluvlastn√≠ci. V√Ĺmera bytu je 61,69 m2 + 4,71 m2 loggia a 1,4 m2 pivnica. Byt pozost√°va zo vstupnej chodby kde po ńĺavej strane sa nach√°dza k√ļpeńĺŇąa a samostatn√° toaleta, po pravej strane sp√°lŇąa a oproti vstupu sa nach√°dza priestrann√° ob√Ĺvacia izba s loggiou prepojen√° s kuchyŇąou s praktickou Ň°pajzou. Byt m√° samostatn√© vykurovanie prostredn√≠ctvom kondenzańćn√©ho plynov√©ho kotla ńćo je veńĺkou v√Ĺhodou pre pohodln√© regulovanie teploty v byte podńĺa potrieb vlastn√≠ka + n√≠zke n√°klady na b√Ĺvanie.

  Vybavenie bytu: plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺba, murovan√© jadro, nov√° sanita a keramick√Ĺ obklad v k√ļpeńĺni a WC.

  Zariadenie zahrnut√© v k√ļpnej cene bytu: kuchynsk√° linka, plynov√° pec s elektrickou r√ļrou, digestor, mikrovlnka, chladnińćka s mraznińćkou, jed√°lensk√Ĺ st√īl so stolińćkami, v komore vstavan√© police, v sp√°lni dve postele, skriŇąa, v ob√Ĺvacej izbe rohov√° sedacia s√ļprava, konferenńćn√Ĺ stol√≠k a skrinkov√° zostava.

  Parkovanie je moŇĺn√© pred domom na vyhradenom parkovisku pre vlastn√≠kov bytov.

  Lokalita: Byt sa nach√°dza v tichej lokalite v bl√≠zkosti Vysok√Ĺch Tatier s bohat√Ĺmi moŇĺnosŇ•ami rekreańćn√©ho a Ň°portov√©ho vyŇĺitia. 5 km Star√Ĺ Smokovec, 8 km Poprad, 10 min. autom je Popradsk√© letisko, diańĺnica, autobusov√° aj Ňĺeleznińćn√° stanica.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 69.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 8. 5868
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v D. Smokovci

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a vlastn√Ĺm k√ļren√≠m vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• Doln√Ĺ Smokovec o rozlohe 56 m2. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠ zo 4 v bytovom dome bez v√ĹŇ•ahu. PreŇ°iel ńćiastońćnou rekonŇ°trukciou ‚Äď plastov√© okn√°, elektrina, bezpeńćnostn√© dvere, nov√© rozvody k√ļrenia, radi√°tory a plynov√Ĺ kotol. ZvyŇ°ok je v p√īvodnom, zachovalom stave. Izby s√ļ orientovan√© na z√°padn√ļ stranu, kuchyŇąa na v√Ĺchodn√ļ. VńŹaka plynov√©mu kotlu, ktor√Ĺ zabezpeńćuje k√ļrenie a ohrev vody, s√ļ v byte n√≠zke n√°klady na b√Ĺvanie ‚Äď cca 70 eur mesańćne. K bytu patr√≠ pivnica. V okol√≠ je dostatok parkovac√≠ch miest, zast√°vka elektrińćky, M҆ so z√°kladnou Ň°kolou, obchod, poŇ°ta, Ň°port. ihrisk√°, lyŇĺiarske stredisk√°…
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

  Cena: 55.000,- ‚ā¨
  0944 534 466

 9. 5867
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt + gar√°Ňĺ v Poprade- Matejovciach

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj dvojgenerańćn√Ĺ 4-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom v Poprade-Matejovciach. Byt sa nach√°dza v zateplenom bytovom dome na 1.poschod√≠, nad pr√≠zemn√Ĺm bytom. Rozloha bytu je 100 m2 +balk√≥n a pivnica v suter√©ne bytov√©ho domu. Byt preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou. M√° menen√© st√ļpańćky, plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy, dve murovan√© jadr√°, priestor na veńĺk√Ĺ Ň°atn√≠k, interi√©rov√© dvere,kuchynsk√ļ linku a n√°bytok v predsieni z mas√≠vu. V prvej k√ļpeńĺni sa nach√°dza rohov√° vaŇąa, um√Ĺvadlo, priestor na pr√°ńćku a oddelen√© WC. Druh√° k√ļpeńĺŇąa so sprchov√Ĺm k√ļtom je s√ļńćasŇ•ou jednej z izieb. Byt je zabezpeńćen√Ĺ bezpeńćnostn√Ĺmi protipoŇĺiarn√Ĺmi dverami a alarmom.
  V cene bytu je aj gar√°Ňĺ o rozlohe 18 m2 s pivnicou.
  Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, orientovan√Ĺ prevaŇĺne na juŇĺn√ļ stranu, jedna izba a kuchyŇąa je na sever.
  V bl√≠zkosti sa nach√°dza obchod, zast√°vka MHD, Ň°k√īlka, Ň°kola, detsk√© ihrisk√°. V obci je kompletn√° obńćiansk√° vybavenosŇ•.
  Ak V√°s t√°to ponuka zaujala,nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

  Cena: 86.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 10. 5866
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 2 izbov√Ĺ byt v obci Svit. Byt sa nach√°dza v tehlovej, novozateplenej budove s novou strechou. Ide o BaŇ•ovsk√Ĺ 6-dom, kde jedna ńćasŇ• je rozdelen√° na dve samostatn√© bytov√© jednotky. Byt m√° spolońćn√Ĺ vchod s nov√Ĺmi bezpeńćnostn√Ĺmi dverami. Nach√°dza na prvom poschod√≠ a m√° plastov√© okn√°, dreven√© parkety, murovan√ļ k√ļpeńĺŇąu, Ň°pajzu, kuchyŇąu a dve izby. Rozloha bytu je 54 m2, patr√≠ k nemu pivnica o rozlohe 12 m2 a spolońćn√° pr√°ńćovŇąa. K bytu patr√≠ pozemok, ktor√Ĺ sa vyuŇĺ√≠va ako z√°hrada s rozlohou 116 m2. Byt m√° vlastn√© k√ļrenie na plyn aj pec na tuh√© palivo. Mesańćn√© n√°klady s√ļ pribliŇĺne 100 eur mesańćne. B√Ĺvanie v takomto byte je alternat√≠vou b√Ĺvania v rodinnom dome. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody i n√°kupn√© centr√°. V meste Svit je kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•. Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.
  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 50.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

Stránky: [588] 587 586 585 584 583 582 581 580 579 578 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!