Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5689 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [569] 568 567 566 565 564 563 562 561 560 559 … 1 »

 1. 5689
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt v malebnom prostred√≠ obce ҆t√īla

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom situovan√Ĺ v kr√°snom a tichom prostred√≠ podtatranskej obce ҆t√īla. V malebnom okol√≠ sa nach√°dza jazierko, detsk√© ihrisk√° aj park. V byte prebehla rekonŇ°trukcia pri ktorej bola dispozińćne zv√§ńćŇ°en√° kuchyŇąa, v celom byte s√ļ pl√°vaj√ļce podlahy, plastov√© okn√°, vymenen√© radi√°tory, nov√© bezpeńćnostn√© dvere. Bytovka je s√≠ce bez v√ĹŇ•ahu, ale zateplen√° vr√°tane gar√°Ňĺe, ktor√° patr√≠ k bytu. ńéalŇ°ou v√Ĺhodou je vlastn√© k√ļrenie a kunb√°lok pri byte + pivnica v suter√©ne. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novo zrekonŇ°truovanou strechou, rozlohu m√° 67 m2 bez plochy balk√≥na, orient√°cia je S/J.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 59.000,- ‚ā¨
  0948 106 711

 2. 5688
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt na Sv√§toplukovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt bez balk√≥na v Poprade na Sv√§toplukovej ulici. Byt sa nach√°dza na prvom poschod√≠, nad pr√≠zemn√Ĺm bytom v zateplenom, sedemposchodovom bytovom dome s v√ĹŇ•ahom. Byt preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou, pri ktorej sa prepojila ob√Ĺvańćka s kuchyŇąou. V byte s√ļ plastov√© okn√°, kvalitn√© bezpeńćnostn√© dvere, omietky s dekorańćn√Ĺmi tapetami, pl√°vaj√ļce podlahy, v chodbe a kuchyni je dlaŇĺba. Jadro je murovan√©, v k√ļpeńĺni je n√°bytok vyroben√Ĺm na mieru, vaŇąa a sprchov√Ĺ k√ļt, WC je oddelen√©. Kuchynsk√° linka je nov√°, uroben√° na mieru s um√Ĺvańćkou riadu Whirlpool, v dvoch izb√°ch s√ļ vstavan√© skrine. Orient√°cia bytu je sever - juh, v okol√≠ s√ļ detsk√© ihrisk√°, obchody, MHD… Cena zahŇēŇąa kvalitn√Ĺ pr√°vny servis a poplatky spojen√© s k√ļpou nehnuteńĺnosti. NadŇ°tandardn√© sluŇĺby gr√°tis. Nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 57.800,- ‚ā¨
  0944 107 077

 3. 5687
  Pon√ļkame 2- izbov√Ĺ byt v Poprade- Matejovciach

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj slneńćn√Ĺ, 2 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Allendeho ulici v Poprade- Matejovciach. Byt sa nach√°dza na 4. poschod√≠ zateplen√©ho bytov√©ho domu. Rozloha je 58 m2 s balk√≥nom, kuchyŇąa a jedna izba je orientovan√° na z√°padn√ļ stranu, druh√° izba je na juŇĺn√ļ stranu. Izby s√ļ samostatn√©, nepriechodn√©. V byte s√ļ plastov√© okn√°, zvyŇ°ok je v p√īvodnom, udrŇĺiavanom stave. Byt je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ, s kr√°snym v√Ĺhńĺadom na Tatry. V bl√≠zkosti sa nach√°dzaj√ļ potraviny, MHD, reŇ°taur√°cia, Ň°kola, Ň°k√īlka, kostol. V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 39.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 4. 5686
  Pon√ļkame 4-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 4-izbov√Ĺ byt s tromi balk√≥nmi a tromi vlastn√Ĺmi parkovac√≠mi miestami v novostavbe pri OC MAX v Poprade. Byt je o rozlohe 104 m2, orientovan√Ĺ na V/Z/S s v√Ĺhńĺadom na Vysok√© Tatry, nach√°dza sa na 4. poschod√≠ zo 6 v tehlovom dome s komfortn√Ĺm v√ĹŇ•ahom. Byt pozost√°va z troch izieb a ob√Ĺvańćky spojenej s kuchyŇąou, z troch balk√≥nov ‚Äď kaŇĺd√Ĺ s rozlohou 3 m2, priestrannej k√ļpeńĺne s rohovou vaŇąou, sprchov√Ĺm k√ļtom a WC, pri vstupn√Ĺch dver√°ch sa nach√°dza chodba a Ň°atn√≠k (v Ň°atn√≠ku s√ļ aj rozvody vody a odpadu, je moŇĺn√© ho prerobiŇ• na ńŹalŇ°iu k√ļpeńĺŇąu s WC). Kuchynsk√° linka je vyroben√° z kvalitn√Ĺch materi√°lov na mieru a vybaven√° modern√Ĺmi elektrospotrebińćmi. Okrem Ň°atn√≠ka sa na odkladanie vec√≠ vyuŇĺ√≠vaj√ļ 4 vstavan√© skrine v izb√°ch a na chodbe a pivnica umiestnen√° na medziposchod√≠ bl√≠zko bytu. Na vrchnom podlaŇĺ√≠ bytov√©ho domu je priestor, ktor√Ĺ je moŇĺn√© celorońćne vyuŇĺ√≠vaŇ• na relax, grilovanie, rodinn√© posedenia a pod. Energetick√Ĺ certifik√°t je triedy B. Mesańćn√© n√°jomn√© pre 4 osoby je 120‚ā¨.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 119.800,- ‚ā¨
  0903 632 195

 5. 5685
  Pon√ļkame 2-izbov√Ĺ byt na ҆oltesovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na ҆olt√©sovej ul. v Poprade o rozlohe 52m2. Nach√°dza sa na prvom poschod√≠ so siedmych, pod bytom s√ļ zateplen√© spolońćn√© priestory. V byte s√ļ plastov√© okn√°, pl√°vaj√ļce podlahy a vstavan√© skrine zvyŇ°ok je v zachovalom p√īvodnom stave. Orient√°cia J-S. Pri bytovom dome sa nach√°dza dostatok miest na zaparkovanie. V bl√≠zkosti s√ļ obchody, Ň°kola aj Ň°k√īlka, poŇ°ta, do OC Max je to desaŇ• min√ļt.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 43.500,- ‚ā¨
  00948 106 711

 6. 5684
  Pon√ļkame gars√≥nku na Dostojevsk√©ho ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj gars√≥nku vo vyhńĺad√°vanej lokalite na Dostojevsk√©ho ulici v Poprade pri n√°kupnom centre V√Ĺkrik. Gars√≥nka o rozlohe 20 m2 sa nach√°dza na 1. poschod√≠ v zateplenom bytovom dome, orientovan√° je na v√Ĺchodn√ļ stranu. K√ļpeńĺŇąa preŇ°la rekonŇ°trukciou, zvyŇ°ok je v p√īvodnom stave. Na suŇ°enie pr√°dla je moŇĺn√© vyuŇĺ√≠vaŇ• balk√≥n umiestnen√Ĺ na medziposchod√≠. Okolie poskytuje dostatok parkovac√≠ch miest a pln√ļ obńćiansku vybavenosŇ•. Gars√≥nka je vońĺn√° ihneńŹ.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 26.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 7. 5683
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v obci Svit

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a terasou v obci Svit. Byt sa nach√°dza v tehlovom, zateplenom bytovom dome postavenom v r. 2005. S√ļ v Ňąom netradińćne, kask√°dovito umiesten√© bytov√© jednotky. Pon√ļkan√Ĺ byt je na vyv√ĹŇ°enom pr√≠zem√≠, vedńĺa bytu je Ň°pajza s reg√°lmi, aj s pr√≠pojkou na pr√°ńćku. V byte s√ļ plastov√© okn√°, v chodbe, k√ļpeńĺni a WC je keramick√° dlaŇĺba, v izb√°ch s√ļ poloŇĺen√© dreven√© parkety, WC je oddelen√©, kuchynsk√° linka na mieru, v izbe je vstavan√° skriŇąa, v k√ļpeńĺni je vaŇąa aj sprchov√Ĺ k√ļt, bojler na ohrev vody. Byt je orientovan√Ĺ na smer V- J, je slneńćn√Ĺ a tepl√Ĺ.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 75.400,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5682
  Pon√ļkame veńĺk√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt bl√≠zko centra V Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj luxusn√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt v bezprostrednej bl√≠zkosti centra mesta Poprad v polyfunkńćnej budove. Byt m√° 116,5 m2 a pred√°va sa kompletne zariaden√Ĺ. Tvor√≠ ho kuchyŇąa so stavan√Ĺmi spotrebińćmi prepojen√° s priestrannou ob√Ĺvańćkou v ktorej sa nach√°dza krb, zasklen√° terasa s jakuzzi a infra saunou, dve izby so stavan√Ĺmi skriŇąami, k√ļpeńĺŇąa. K√ļrenie je podlahov√©, nastaviteńĺn√© podńĺa jednotliv√Ĺch ob√Ĺvac√≠ch z√≥n. V bl√≠zkosti je kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•, Ň°koly, n√°kupn√© stredisk√°, banky, reŇ°taur√°cie… Zavolajte n√°m, radi V√°s prevedieme touto nehnuteńĺnosŇ•ou. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 154.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 9. 5681
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt v novostavbe v Poprade- Veńĺkej

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom v tehlovej novostavbe v Poprade, ńćasŇ• Veńĺk√°. Byt sa nach√°dza na 2. poschod√≠, jeho rozloha je 85,90 m2 + balk√≥n 7 m2. Byt m√° vlastn√ļ komoru, samostatn√© vykurovanie kondenzańćn√Ĺm kotlom Wiessmann so z√°sobn√≠kom vody, plastov√© p√§Ň• komorov√© okn√° s izolańćn√Ĺm trojsklom. V bytovom dome sa nach√°dza modern√Ĺ v√ĹŇ•ah pre osem os√īb v nerezovom vyhotoven√≠ s najmodernejŇ°√≠mi bezpeńćnostn√Ĺmi prvkami, na streche domu je pre vlastn√≠kov bytov k dispoz√≠ci√≠ vyhliadkov√° terasa za √ļńćelom tr√°venia vońĺn√©ho ńćasu formou grilovania, spolońćn√©ho posedenia a pod. Bytov√Ĺ dom je zakomponovan√Ĺ v pr√≠jemnom prostred√≠ neńŹalek√©ho Velick√©ho n√°mestia a parku, v√Ĺborn√° obńćianska vybavenosŇ• v okol√≠. K ńŹalŇ°√≠m pozit√≠vom lokality patr√≠ aj r√Ĺchle napojenie na diańĺnicu (1 km), letisko (1,5km), vlakov√ļ a autobusov√ļ stanicu (1km), centra Popradu (1 km) a Aquacity (1,5km). Cena bytu je 129.772,- eur s DPH. BliŇĺŇ°ie inform√°cie na ńć√≠sle 0903 632 195.
  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  0903 632 195

 10. 5680
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt vo Vysok√Ĺch Tatr√°ch, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s dvomi balk√≥nmi v malebnom prostred√≠ Vysok√Ĺch Tatier, ńćasŇ• VyŇ°n√© H√°gy o rozlohe 76 m2. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om 3. poschod√≠ a preŇ°iel rekonŇ°trukciou: murovan√© jadro, plastov√© okn√°, dlaŇĺba, p√īvodn√©, veńĺmi zachoval√© parkety, komora. Byt m√° dva balk√≥ny, jeden je zasklen√Ĺ a oba s√ļ orientovan√© na JuŇĺn√ļ stranu. V byte je vlastn√© k√ļrenie, patria k nemu dve pivnice, jedna na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu a druh√° na medziposchod√≠. Z bytu je kr√°sny v√Ĺhńĺad priamo na Gerlachovsk√Ĺ Ň°t√≠t. V bl√≠zkosti sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, Ňĺeleznica, poŇ°ta, obchod… Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 67.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

Stránky: [569] 568 567 566 565 564 563 562 561 560 559 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!