Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5717 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [572] 571 570 569 568 567 566 565 564 563 562 … 1 »

 1. 5717
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt v obci Huncovce

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3 izbov√Ĺ byt s veńĺk√Ĺm balk√≥nom (5 m2) na samote pri rybn√≠ku za obcou Huncovce. Byt sa nach√°dza na vyv√ĹŇ°enom pr√≠zem√≠ dvojposchodov√©ho tehlov√©ho domu. Byt je alternat√≠vou rodinn√©ho domu v tichom prostred√≠. Zo zadnej strany bytu je cez balk√≥n v√Ĺstup priamo na vlastn√© detsk√© ihrisko s poseden√≠m. Vedńĺa domu je gar√°Ňĺ a z√°hrada patriace k bytu. V byte je nov√° meden√° elektroinŇ°tal√°cia, p√īvodn√© murovan√© jadro, samostatn√© WC. V detskej izbe je Ň°kraban√° omietka, lamin√°tov√° podlaha, v ob√Ĺvańćke a sp√°lni nov√© stierky a starŇ°ie, zachoval√© dreven√© podlahy. V kaŇĺdej izbe sa nach√°dzaj√ļ z√°suvky s dvoma okruhmi na nońćn√Ĺ a denn√Ĺ pr√ļd, a kom√≠ny, ńćo umoŇĺŇąuje v√Ĺstavku krbu. Moment√°lne sa vyuŇĺ√≠va elekrick√© k√ļrenie. V byte sa nach√°dza satelitn√° aj internetov√° pr√≠pojka, patria k nemu dve pivnice. V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√Ĺ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 45.500,- ‚ā¨
  0944 107 077

 2. 5716
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt na Z√°borsk√©ho ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Z√°borsk√©ho v Poprade. Byt sa nach√°dza na siedmom, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ v zateplenom bytovom dome a preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou. Z bytu je kr√°sny v√Ĺhńĺad na Tatry. Rozloha je 65 m2, k bytu patr√≠ pivnica. . V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√Ĺ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.ame
  Cena: 52.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 3. 5715
  Pon√ļkame gars√≥nku na ul. Rovnej v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj kompletne preroben√Ĺ 1-izbov√Ĺ apartm√°n o rozlohe 26 m2 na ulici Rovnej, bl√≠zko centra mesta Poprad. Apartm√°n sa nach√°dza na 1. poschod√≠ v 3-poschodovej zateplenej bytovke, ktor√° preŇ°la kompletnou rekonŇ°trukciou. Okn√° s√ļ orientovan√© na v√Ĺchodn√ļ stranu, m√° bezbari√©rov√Ĺ pr√≠stup, vlastn√© parkovacie miesto a pivnicu. B√Ĺvanie moŇĺn√© okamŇĺite. Mesańćn√© n√°klady cca 60 eur, vhodn√Ĺ na rekreańćn√© aj celorońćn√© b√Ĺvanie. Energetick√Ĺ certifik√°t - B. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 31.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 4. 5714
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v Tatranskej Lomnici

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj veńĺk√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt s loggiou v Tatranskej Lomnici s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m. Byt je o rozlohe 92 m2, nach√°dza sa na treŇ•om, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ v tehlovej bytovke bez v√ĹŇ•ahu. Byt pozost√°va z troch izieb, kuchyne, komory, loggie, vstupnej chodby, k√ļpeńĺne, WC, chodby do k√ļpeńĺne a WC a patr√≠ k nemu pivnica umiestnen√° na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu. V r. 2008 byt preŇ°iel rekonŇ°trukciou ‚Äď plastov√© okn√°, vstupn√© bezpeńćnostn√© dvere, murovan√© jadro, sprchov√Ĺ k√ļt, keramick√Ĺ obklad, vymenen√° sanita, kuchynsk√° linka, radi√°tory a rozvody k√ļrenia, plynov√Ĺ kotol na k√ļrenie a ohrev vody, Ň°kraban√© omietky, nov√° elektroinŇ°tal√°cia v ńćasti bytu, vstavan√© skrine, nov√© interi√©rov√© dvere a z√°rubne, pl√°vaj√ļce podlahy v dvoch izb√°ch, dlaŇĺba v chodb√°ch, kuchyni, k√ļpeńĺni a WC…

  Tatransk√° Lomnica je vyhńĺad√°vanou lokalitou Vysok√Ĺch Tatier. Pon√ļka veńĺa moŇĺnost√≠ na Ň°port, relax a turistiku (lyŇĺiarske stredisk√°, turistick√© trasy, hotely s wellness, golfov√© ihrisko…).

  Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 145.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 5. 5713
  Pon√ļkame 2-izbov√Ĺ byt na Rastislavovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj ńćiastońćne zariaden√Ĺ 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Rastislavovej ulici v Poprade. Byt sa nach√°dza na 7. poschod√≠ z 8, rozlohu m√° 52 m2 a v r. 2008 preŇ°iel rekonŇ°trukciou pri ktorej boli vymenen√© okn√° za plastov√©, nov√° elektroinŇ°tal√°cia, vymurovan√© jadro, vymenen√° sanita, uroben√Ĺ keramick√Ĺ obklad a dlaŇĺba v kuchyni, WC a k√ļpeńĺni, v izb√°ch pl√°vaj√ļce podlahy, omietky. Vstupn√© dvere s√ļ bezpeńćnostn√©, kuchynsk√° linka je roben√° na mieru so vstavanou plynovou varnou doskou a elektrickou r√ļrou, v k√ļpeńĺni je sprchov√Ĺ k√ļt, rozvody na pr√°ńćku, WC je oddelen√©, pivnica sa nach√°dza na poschod√≠ pri byte. Byt je orientovan√Ĺ ‚Äď kuchyŇąa s balk√≥nom a jedna izba na z√°pad, druh√° izba na v√Ĺchod. Byt sa pred√°va so zariaden√≠m ‚Äď sektorov√Ĺ n√°bytok v chodbe, posteńĺ a skriŇąa v sp√°lni, sedacia s√ļprava, stol√≠k a ob√Ĺvańćkov√° zostava v ob√Ĺvacej izbe, v kuchyni okrem linky so spotrebińćmi ost√°va aj chladnińćka s mraznińćkou. Ak V√°s tento byt zaujal, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s n√≠m prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 51.700,- ‚ā¨
  0903 632 195

 6. 5712
  Pon√ļkame 1-izbov√Ĺ byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj zrekonŇ°truovan√Ĺ 1-izbov√Ĺ byt bez balk√≥na vo Svite. Nach√°dza sa na treŇ•om, najvyŇ°Ň°om poschod√≠ tehlovej bytovky. Byt preŇ°iel pred piatimi rokmi rekonŇ°trukciou, pri ktorej bola menen√° elektroinŇ°tal√°cia, zn√≠Ňĺen√© stropy s bodov√Ĺm osvetlen√≠m, pl√°vaj√ļce podlahy, dlaŇĺba v chodbe a v kuchyni, sprchov√Ĺ k√ļt so spojen√Ĺm WC… Byt p√īsob√≠ veńĺmi √ļtulne, je v tichej lokalite, v bl√≠zkosti sa nach√°dza kompletn√° obńćianska vybavenosŇ•, ako obchody, Ň°kola, Ň°k√īlka, poŇ°ta, vlakov√° a autobusov√° doprava… Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 27.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 7. 5711
  Pon√ļkame 2-izbov√Ĺ byt v centre Popradu

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom. Byt sa nach√°dza priamo v centre Popradu, neńŹaleko font√°ny. Je v tehlovom, zateplenom obytnom dome s v√ĹŇ•ahom a vlastn√Ĺm parkovan√≠m. Byt sa nach√°dza na 2.poschod√≠, rozloha je 55,4 m2 + balk√≥n a pivnica, orient√°cia V/Z. Byt je v p√īvodnom, zachovalom stave, ńćo umoŇĺŇąuje nov√©mu majiteńĺovi realizovaŇ• dispozińćn√© zmeny a √ļpravy bytu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 57.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5710
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt v obci Hranovnica

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v Hranovnici. Byt je o rozlohe 66 m2, je bez balk√≥na, nach√°dza sa na 2. poschod√≠ z troch v tehlovom bytovom dome a preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou ‚Äď nov√° elektroinŇ°tal√°cia, murovan√© jadro, ob√Ĺvańćka spojen√° s kuchyŇąou, dreven√© eurookn√°, nov√© podlahy a kuchynsk√° linka… K bytu patr√≠ pivnica, orientovan√Ĺ je v√Ĺchodn√ļ stranu. N√°klady na b√Ĺvanie s√ļ 35 eur mesańćne + plyn a elektrina. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 31.000,- ‚ā¨
  0903 632 195

 9. 5709
  Pon√ļkame 3-izbov√Ĺ byt s gar√°Ňĺou a pozemkom v Podsk√°lke

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s gar√°Ňĺou v tichej ńćasti obce Svit - Podskalka. Byt je o rozlohe 75 m2, nach√°dza sa na 1. poschod√≠ z dvoch v tehlovom dome. V dome sa nach√°dzaj√ļ len 4 byty a ku kaŇĺd√©mu bytu patr√≠ pozemok o rozlohe cca 550 m2, ktor√Ĺ je v cene. Pozemok je moŇĺn√© vyuŇĺ√≠vaŇ• na r√īzne aktivity, ako zahradn√≠ńćenie, grilovanie a pod. Gar√°Ňĺ sa nach√°dza 30 m od domu. Samotn√Ĺ byt je v p√īvodnom stave s murovan√Ĺm jadrom, prech√°dzaj√ļ cez neho kom√≠ny, takŇĺe je moŇĺn√© v byte zriadiŇ• krb. K√ļrenie zabezpeńćuj√ļ liatinov√©, ńćl√°nkov√© radi√°tory pomocou plynov√©ho kotla umiestnen√©ho v pivnici pod bytom. Ohrev vody je pomocou elektrick√©ho bojlera. Priamo pod bytom sa nach√°dza veńĺk√° murovan√° pivnica o rozlohe 30 m2. RekonŇ°trukciou bytu z√≠skate nov√© b√Ĺvanie s vlastn√Ĺm k√ļren√≠m situovan√Ĺ v tichom prostred√≠ s moŇĺnosŇ•ou vyuŇĺ√≠vania pozemku na vońĺnońćasov√© aktivity. Na bytovom dome je nov√° strecha a odkvapov√© zvody. V okol√≠ sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, kostol, obchod, reŇ°taur√°cia, MHD a ńŹalŇ°ie d√īleŇĺit√© objekty obńćianskej vybavenosti. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•.

  Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 61.900,- ‚ā¨
  0903 632 195

 10. 5708
  Pon√ļkame 2-izbov√© holobyty v obci Svit

  ProfiReal Poprad pon√ļka na predaj 2-izbov√© holobyty s dvoma balk√≥nmi vo Svite, okr. Poprad. Byty s√ļ o rozlohe 47,53 m2 + plocha balk√≥nov (8,28 m2). Byty sa nach√°dzaj√ļ od 2. po 8. poschodie. Cena je od 35 400 eur, z√°leŇĺ√≠ od poschodia. MoŇĺn√° dohoda na cene. V cene bytu je murovan√© jadro, elektroinŇ°tal√°cia vr√°tane z√°strńćiek a vyp√≠nańćov, plastov√© p√§Ň•komorov√© okn√° od firmy Slovaktual, Ň°tukov√© omietky, dvojn√°sobn√Ĺ biely n√°ter, k√°blov√Ĺ rozvod TV, protipoŇĺiarne vchodov√© dvere, √ļstredn√© k√ļrenie s v√Ĺmenn√≠kovou stanicou pre kaŇĺd√Ĺ byt. MoŇĺnosŇ• doobjednania kompletn√©ho dokonńćenia bytu za v√Ĺhodn√ļ cenu a zak√ļpenia parkovacieho miesta. Bytov√Ĺ dom je osemposchodov√Ĺ, zrekonŇ°truovan√Ĺ, s vlastnou kotolŇąou, s dvoma v√ĹŇ•ahmi a schodiskom. Nach√°dza v tichej lokalite pri lese, v bl√≠zkosti je cyklistick√Ĺ chodn√≠k, plav√°reŇą, obchody, Ň°kola, Ň°k√īlka, lyŇĺiarske stredisko v LopuŇ°nej doline…

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 35.400,- ‚ā¨
  0903 632 195

Stránky: [572] 571 570 569 568 567 566 565 564 563 562 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!