Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by v√°s tieŇĺ zauj√≠maŇ•:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovsk√Ĺ Mikul√°Ň° · Byty SpiŇ°sk√° Nov√° Ves · Byty KeŇĺmarok · Byty Levońća
Byty PreŇ°ov · Novostavby nov√© byty PreŇ°ov
Byty na pren√°jom a podn√°jom v Poprade
Poprad pren√°jom bytov ponuka
Byty v novostavb√°ch v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5934 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: [594] 593 592 591 590 589 588 587 586 585 584 … 1 »

 1. 5934
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt vo v√Ĺbornej lokalite v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka exkluz√≠vne na predaj 2-izbov√Ĺ byt o rozlohe 52 m2 vo v√Ĺbornej lokalite na √östecko-Orlickej ulici v Poprade.

  Byt sa nach√°dza sa na 2. poschod√≠ z 8, je bez balk√≥na a preŇ°iel kompletnou rekonŇ°trukciou ‚Äď plastov√© okn√°, murovan√© jadro s keramick√Ĺm obkladom, oddelen√© WC, v k√ļpeńĺni je sprchov√Ĺ k√ļt, dlaŇĺba, v izb√°ch pl√°vaj√ļce podlahy, kuchynsk√° linka na mieru, bezpeńćnostn√© vstupn√© dvere…

  Byt sa pred√°va aj so vstavan√Ĺm n√°bytkom v izb√°ch a v chodbe.

  KuchyŇąa a jedna izba s√ļ orientovan√© na z√°padn√ļ stranu, jedna izba na v√Ĺchodn√ļ.

  K bytu patrí pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.

  N√°klady na b√Ĺvanie na 4 osoby s√ļ 135 eur mesańćne + energie, v bytovom dome je pre obyvateńĺov zaveden√Ĺ skylink z tel. programami a internetom.

  Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ, s vymenen√Ĺmi st√ļpańćkami, elektr. vr√°tnik, vymenen√© vstupn√© dvere, plastov√© okn√° na medziposchod√≠. Pr√°ve prebieha rekonŇ°trukcia v√ĹŇ•ahu.

  Okolie pon√ļka vŇ°etku potrebn√ļ obńćiansku vybavenosŇ•, dostatok parkovac√≠ch miest, v bl√≠zkosti je centrum mesta, nemocnica, Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody, n√°kupn√© centr√°, MHD, detsk√© ihrisk√°…

  Pre viac informácií volajte 0903 632 195.
  cena: 63.000,-‚ā¨

 2. 5933
  Na predaj 2-izbov√Ĺ byt na Rastislavovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka exkluz√≠vne na predaj 2-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Rastislavovej ulici v Poprade.

  Byt je o rozlohe 49,3 m2, nach√°dza sa na 4. poschod√≠ v bytovom dome s v√ĹŇ•ahom.

  Orient√°cia: kuchyŇąa s balk√≥nom a jedna izba na juŇĺn√ļ stranu, druh√° izba na severn√ļ.

  Stav: v byte je murovan√© jadro, repasovan√° kuchynsk√° linka, zvyŇ°ok v p√īvodnom stave.

  Pivnica sa nach√°dza na poschod√≠ pri byte. V suter√©ne sa nach√°dzaj√ļ spolońćn√© priestory na odkladanie końć√≠kov, bicyklov a pod.

  S√ļńćasn√© celkov√© n√°klady na b√Ĺvanie s√ļ 115 eur mesańćne (vr√°tane fondu opr√°v a energi√≠, t.j. elektrina a plyn).

  Moment√°lne prebieha zatepńĺovanie bytov√©ho domu.

  Okolie: pri bytovom dome je dostatok parkovac√≠ch miest, v bl√≠zkosti je Ň°kola, Ň°k√īlka, detsk√© ihrisk√°, cyklistick√Ĺ chodn√≠k, potraviny Velińćka, cca 750 m sa nach√°dzaj√ļ potraviny Sintra, 480 m poŇ°ta…

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ pr√°vny servis a zastupovanie v katastr√°lnom konan√≠, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada niektor√Ĺch poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Viac inform√°ci√≠ na ńć. 0903 632 195.
  Cena: 53.000,- ‚ā¨

 3. 5932
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na Jesennej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom na Jesennej ul. v Poprade. Byt je o rozlohe 76 m2, nach√°dza sa na 1. poschod√≠ z 13. V byte s√ļ plastov√© okn√°, dlaŇĺba v chodbe a kuchyni, v izb√°ch pl√°vaj√ļce podlahy, vymenen√© vstupn√© dvere. Pripravuje sa rekonŇ°trukcia jadra a dodanie novej kuchynskej linky na mieru so vstavan√Ĺmi spotrebińćmi. Na obr√°zku je pl√°n dispoz√≠cie bytu po dokonńćen√≠. Cena teraz je 63 000 eur. Po dokonńćen√≠ rekonŇ°trukcie bytu bude 68 900 eur.

  Byt je z v√§ńćŇ°ej ńćasti orientovan√Ĺ na juhov√Ĺchodn√ļ stranu, patr√≠ k nemu pivnica, bezprobl√©mov√© parkovanie, v bl√≠zkom okol√≠ s√ļ Ň°koly, Ň°k√īlky, obchody, MHD, detsk√© a Ň°portov√© ihrisk√°…

  Viac inform√°ci√≠ na ńć. 0903 632 195.

  V cene je zahrnut√Ĺ pr√°vny servis a zastupovanie v katastr√°lnom konan√≠, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada niektor√Ĺch poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

 4. 5931
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt na ҆rob√°rovej ul. v Poprade

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj kompletne preroben√Ĺ 4-izbov√Ĺ, dvojgenerańćn√Ĺ byt s balk√≥nom o rozlohe 102 m2. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om 7. poschod√≠ pod novou plechovou strechou sedlov√©ho typu na ul. ҆rob√°rovej (Star√Ĺ juh).Orientovan√Ĺ je na juŇĺn√ļ a severn√ļ stranu, s v√Ĺhńĺadom smerom na Kvetnicu a na Tatry. Pred√°va sa aj so zariaden√≠m - 3 dom√°ce kin√°, hifi, TV, gauńć, um√Ĺvańćka, pr√°ńćka, chladnińćka, st√īl, stolińćky, mikrovlnka, varn√° doska, n√°bytok… Mesańćn√© platby s√ļ 130EUR + elektrina. Dvere s√ļ bezpeńćnostn√©, zn. SHERLOCK. Bytov√Ĺ dom je zateplen√Ĺ. K bytu patria dve pivnice. V okol√≠ s√ļ obchody, ihrisk√°, Ň°kola, Ň°k√īlka… Viac info. na ńć. 0903 632 195.
  Cena: 92.999,- ‚ā¨

 5. 5930
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt na ul. L. Svobodu v Poprade

  Pon√ļkame V√°m na predaj 3-izbov√Ĺ byt bez balk√≥na na ul. Ludvika Svobodu v Poprade. Byt sa nach√°dza na 6. poschod√≠ z 8. v zateplenom bytovom dome. V byte s√ļ nov√© radi√°tory a menen√© st√ļpańćky, zvyŇ°ok je v p√īvodnom stave, ńćo umoŇĺŇąuje nov√©mu majiteńĺovi rekonŇ°trukciu podńĺa vlastn√Ĺch predst√°v. K bytu patr√≠ pivnica v suter√©ne bytov√©ho domu. V tesnej bl√≠zkosti s√ļ detsk√© ihrisk√°, Ň°k√īlky, Ň°koly, obchody, zast√°vka MHD…

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo a pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada niektor√Ĺch poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te.

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.
  Cena: 53.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 6. 5929
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt v Poprade

  Pon√ļkame na predaj 3-izbov√Ĺ byt po ńćerstvej, kompletnej rekonŇ°trukcii na ҆rob√°rovej ulici v Poprade. Byt je bez balk√≥na, rozlohu m√° 68 m2, nach√°dza sa na najvyŇ°Ň°om poschod√≠ v bytovom dome, ktor√Ĺ je zateplen√Ĺ, s novou strechou a vymenen√Ĺmi st√ļpańćkami. Pekn√Ĺ v√Ĺhńĺad z bytu, orient√°cia sever - juh, bezprobl√©mov√© parkovanie, vŇ°etka potrebn√° obńćianska vybavenosŇ• dostupn√° v okol√≠. Pre viac inform√°ci√≠ volajte 0903 632 195.
  Cena: 64.500,- ‚ā¨

 7. 5928
  Na predaj veńĺk√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt v Poprade- Matejovciach

  Hńĺad√°te priestrann√Ĺ byt v tichej lokalite? M√°me pre v√°s slneńćn√Ĺ byt po kompletnej rekonŇ°trukcii s balk√≥nom na Allendeho ulici v Matejovciach. Rozloha bytu je 102 m2 s balk√≥nom, dispozińćne je preroben√Ĺ na priestrann√Ĺ 3-izbov√Ĺ byt. V celom byte s√ļ plastov√© okn√°, nov√© radi√°tory, Ň°kraban√© omietky a zn√≠Ňĺen√© stropy, vymenen√© podlahy, nov√° elektroinŇ°tal√°cia je uroben√° tak, Ňĺe kaŇĺd√Ĺ spotrebińć m√° vlastn√Ĺ st√Ĺkańć. Z najv√§ńćŇ°ej izby je n√°dhern√° veńĺk√° kuchyŇąa s kuchynsk√Ĺm blokom na mieru so vstavan√Ĺmi spotrebińćmi a Ň°pajzovou skriŇąou. K√ļpeńĺŇąa je s oknami a m√° dva vstupy - z chodby a zo sp√°lne. V sp√°lni je veńĺk√Ĺ Ň°atn√≠k. Priestrann√° chodba je spojen√° s ob√Ĺvańćkou. Pre v√§ńćŇ°iu bezpeńćnosŇ• je v byte senzor dymu a bezpeńćnostn√© vstupn√© dvere. Byt je na 7. poschod√≠ zo 7 v bytovom dome, ktor√Ĺ sa moment√°lne zatepńĺuje a rekonŇ°truuj√ļ sa balk√≥ny. V bl√≠zkosti je obchod, zast√°vka MHD, za bytov√Ĺm domom je nov√©,veńĺk√© detsk√© ihrisko. Parkovanie je na verejnom parkovisku.

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo a pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada niektor√Ĺch poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te.

  Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•, radi V√°s Ňąou prevedieme. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.000,- ‚ā¨
  0944 107 077

 8. 5927
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka exkluz√≠vne na predaj 4-izbov√Ĺ byt v obci Svit, umiestnen√Ĺ v tzv. BaŇ•ovsk√Ĺch Ň°esŇ•domńćekoch. Byt m√° 3 podlaŇĺia + je cel√Ĺ podpivnińćen√Ĺ. Moment√°lne je rozdelen√Ĺ na dve bytov√© jednotky ako 1-izbov√Ĺ byt a 2-izbov√Ĺ byt s krbom. Obidva byty maj√ļ samostatn√Ĺ vchod cez murovan√ļ verandu, vlastn√ļ kuchyŇąu, k√ļpeńĺŇąu, WC a plynov√Ĺ kotol. Spolu s bytom je moŇĺn√© vyuŇĺ√≠vaŇ• mal√Ĺ pozemok so sklen√≠kom pred domom. Orient√°cia bytu je sever ‚Äď juh, zo severnej strany je ńćiastońćn√Ĺ v√Ĺhńĺad na Vysok√© Tatry. V pr√≠pade z√°ujmu je moŇĺn√© k√ļpiŇ• gar√°Ňĺ s elektrinou, ktor√° sa nach√°dza cca 400 m od domu.

  V bl√≠zkom okol√≠ sa nach√°dza Ň°kola, Ň°k√īlka, obchody, lek√°reŇą, zdravotn√© stredisko, poŇ°ta, MHD, vlakov√° stanica, diańĺnica. Pre Ň°portov√© vyŇĺitie je k dispoz√≠cii plav√°reŇą, cyklistick√Ĺ chodn√≠k, les, lyŇĺiarske stredisko…
  Cena: 73.500,- ‚ā¨

  Pre obhliadku alebo viac informácií volajte 0903 632 195. Video obhliadka k dispozícii na https://youtu.be/4Kmh0O_j0Ms.

 9. 5926
  Na predaj 4-izbov√Ĺ byt v obci ҆t√īla

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 4-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom a vlastn√Ĺm k√ļren√≠m v tichej lokalite v obci ҆t√īla. Byt o rozlohe 84 m2 sa nach√°dza na 2. poschod√≠ zo 4-roch v zateplenom bytovom dome bez v√ĹŇ•ahu. Byt preŇ°iel ńćiastońćnou rekonŇ°trukciou pri ktorej sa vymenili okn√°, radi√°tory a vchodov√© dvere za bezpeńćnostn√©, zn. Sherlock. Vlastn√© k√ļrenie a ohrev vody zabezpeńćuje plynov√Ĺ kotol zn. Buderus s 80 L z√°sobn√≠kom vody. ZvyŇ°ok je v p√īvodnom zachovalom stave. Na medziposchod√≠ sa nach√°dza pivnica, ktor√° patr√≠ k bytu a gar√°Ňĺ o veńĺkosti 20,3 m2 umiestnen√° na pr√≠zem√≠ bytov√©ho domu.

  Obec ҆t√īla sa nach√°dza v √ļp√§t√≠ Vysok√Ĺch Tatier a je vyhńĺad√°van√Ĺm miestom dovoleniek v letnom i zimnom obdob√≠. V bl√≠zkosti je diańĺnica, letisko, mesto Poprad 16 km, ҆trbsk√© pleso 10 km.

  V cene nehnuteńĺnosti je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby, ktor√© ocen√≠te.
  Ak V√°s nehnuteńĺnosŇ• zaujala nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ• a dohodnite si obhliadku na t.ńć. 0903 632 195. Viac nehnuteńĺnosti na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 59.900,- ‚ā¨

 10. 5925
  Na predaj 3-izbov√Ĺ byt s gar√°Ňĺou v obci ҆t√īla

  ProfiReal Poprad V√°m pon√ļka na predaj 3-izbov√Ĺ byt s balk√≥nom situovan√Ĺ v kr√°snom a tichom prostred√≠ podtatranskej obce ҆t√īla. V okol√≠ bytov√©ho domu sa nach√°dza jazierko, detsk√© ihrisk√° aj park. V byte prebehla rekonŇ°trukcia pri ktorej bola dispozińćne zv√§ńćŇ°en√° kuchyŇąa, v celom byte s√ļ pl√°vaj√ļce podlahy, plastov√© okn√°, vymenen√© radi√°tory, nov√© bezpeńćnostn√© dvere. Bytovka je s√≠ce bez v√ĹŇ•ahu, ale zateplen√° vr√°tane gar√°Ňĺe, ktor√° patr√≠ k bytu. ńéalŇ°ou v√Ĺhodou je vlastn√© k√ļrenie a ohrev vody pomocou plynov√©ho kotla. K bytu patr√≠ kumb√°lok umiestnen√Ĺ pri byte + pivnica v suter√©ne. Byt sa nach√°dza na najvyŇ°Ň°om poschod√≠ pod novo zrekonŇ°truovanou strechou, rozlohu m√° 67 m2, orient√°cia je S/J.

  Obec ҆t√īla sa nach√°dza v √ļp√§t√≠ Vysok√Ĺch Tatier a je vyhńĺad√°van√Ĺm miestom dovoleniek v letnom i zimnom obdob√≠. V bl√≠zkosti je diańĺnica, letisko, mesto Poprad 16 km, ҆trbsk√© pleso 10 km.

  V cene nehnuteńĺnost√≠ je zahrnut√Ĺ kvalitn√Ĺ pr√°vny servis, poradenstvo, pomoc pri vybavovan√≠ hypot√©ky, √ļhrada poplatkov a ńŹalŇ°ie sluŇĺby ktor√© ocen√≠te. Ak V√°s t√°to nehnuteńĺnosŇ• zaujala, nev√°hajte n√°s kontaktovaŇ•. Viac nehnuteńĺnost√≠ na www.profirealpoprad.sk.

  Cena: 56.000 ,- ‚ā¨
  0948 106 711

Stránky: [594] 593 592 591 590 589 588 587 586 585 584 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!