Byty Poprad - predaj

Inzercia bytov na predaj v okrese Poprad (PP).
Byty na predaj v Poprade ako aj mestách Svit a Vysoké Tatry.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Poprad:
Byty Liptovský Mikuláš · Byty Spišská Nová Ves · Byty Kežmarok · Byty Levoča
Byty Prešov · Novostavby nové byty Prešov
Byty na prenájom a podnájom v Poprade
Poprad prenájom bytov ponuka
Byty v novostavbách v Poprade
Novostavby - nové byty Poprad

Počet inzerátov: 5934 v sekcii “Byty Poprad - predaj”

Stránky: « 594 … 589 588 587 586 585 [584] 583 582 581 580 579 … 1 »

 1. 5834
  3-izb. byt s balkónom Poprad starý Juh, Poprad ID-1291 Cena 58900,-

  3-izbový byt sa nachádza v Poprade na Starom Juhu s rozlohou 70 m2 s balkónom, po kompletnej rekonštrukcii - murované jadro, plastové okná, kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov, plávajúce podlahy, nová elektroinštalácia, znížený strop sadrokartónom, nové omietky v celom byte. Výhodou je vynikajúca orientácia, ktorá poskytuje dostatok slnka počas celého dňa a zateplený bytový dom, čo spolu zaručuje ideálne náklady spojené s užívaním bytu. Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou jednoznačne pridáva na hodnote tejto nehnuteľnosti. Už Vám nič nestojí v ceste k vlastnému bývaniu, naša správcovská spoločnosť Vám zabezpečí vlastné bývanie bez stresov, nehnuteľnosť, banku, znalca a kataster nechajte na nás POPLATKY HRADÍME ZA VÁS UŠETRITE CCA 250 EUR kontakt: 0948 934 001 a samozrejme aj kúpou tohto bytu získate 100 € poukážku ktorú môžete použiť na nákup Vašej dovolenky.

 2. 5833
  Lacný 2-izb. byt vo Svite, Svit Cena 29100,-

  2-izbový byt sa nachádza vo Svite na 1. poschodí novorekonštruovaného bytového domu s rozlohou 48 m2. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2011. Byt je slnečný, v stave holobytu čiže ponúka možnosť úpravy interiéru podľa vlastných predstáv. Výhodou je okrem rozlohy bytu tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, bezbariérový prístup a vlastná kotolňa pre bytový dom čo zaručuje nízke mesačné náklady. Už vám nič nestojí v ceste k vlastnému bývaniu, zabezpečíme vám vlastné bývanie bez stresov, nehnuteľnosť, banku, znalca a kataster nechajte na nás POPLATKY HRADÍME ZA VÁS UŠETRITE CCA 250 EUR kontakt: 0948 934 001 a samozrejme aj kúpou tohto bytu získate 100 € poukážku ktorú môžete použiť na nákup vašej dovolenky.

 3. 5832
  3-izb. byt 72 m2 vo Svite, Svit Cena 39900,-

  3-izbový byt sa nachádza vo Svite na 1. poschodí novorekonštruovaného bytového domu s rozlohou 72 m2. Byt je slnečný, v stave holobytu čiže ponúka možnosť úpravy interiéru podľa vlastných predstáv. Výhodou je okrem rozlohy bytu tichá lokalita, bezproblémové parkovanie a vlastná kotolňa pre bytový dom čo zaručuje nízke mesačné náklady. Už vám nič nestojí v ceste k vlastnému bývaniu, zabezpečíme vám vlastné bývanie bez stresov, nehnuteľnosť, banku, znalca a kataster nechajte na nás POPLATKY HRADÍME ZA VÁS UŠETRITE CCA 250 EUR kontakt: 0948 934 001 a samozrejme aj kúpou tohto bytu získate 100 € poukážku ktorú môžete použiť na nákup vašej dovolenky.

 4. 5831
  Lacný 1-izb. tehlový byt vo Svite, Svit Cena 23000,-

  1-izbový byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome vo Svite na 1. poschodí z 3 s rozlohou 28 m2. Byt je v OV, slnečný, orientovaný východne. Celkový stav bytu je dobrý, nakoľko bytové jadro je po kompletnej rekonštrukcii, ktorou získal sprchový kút a tiež novú elektroinštaláciu, v kuchyni je novšia kuchynská linka a v izbe plávajúca podlaha. Okná sú v pôvodnom stave. K bytu patrí priestranná pivnica. Veľkou výhodou je tichá lokalita a nízke mesačné náklady. Už Vám nič nestojí v ceste k vlastnému bývaniu, naša správcovská spoločnosť Vám zabezpečí vlastné bývanie bez stresov, nehnuteľnosť, banku, znalca a kataster nechajte na nás POPLATKY HRADÍME ZA VÁS UŠETRITE CCA 250 EUR kontakt: 0948 934 001 a samozrejme aj kúpou tohto bytu získate 100 € poukážku ktorú môžete použiť na nákup Vašej dovolenky.

 5. 5830
  Na predaj 2-izbový byt v Dolnom Smokovci

  ProfiReal Poprad Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom a vlastným kúrením vo Vysokých Tatrách, časť Dolný Smokovec o rozlohe 56 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou – plastové okná, elektrina, bezpečnostné dvere, nové rozvody kúrenia, radiátory a plynový kotol. Zvyšok je v pôvodnom, zachovalom stave. Izby sú orientované na západnú stranu, kuchyňa na východnú. Vďaka plynovému kotlu, ktorý zabezpečuje kúrenie a ohrev vody, sú v byte nízke náklady na bývanie – cca 70 eur mesačne. K bytu patrí pivnica. V okolí je dostatok parkovacích miest, zastávka električky, MŠ so základnou školou, obchod, pošta, šport. ihriská, lyžiarske strediská…
  Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 55.000,- €
  0944 534 466

 6. 5829
  Na predaj 4-izbový byt s garážou v Poprade- Matejovciach

  ProfiReal Poprad Vám ponúka na predaj dvojgeneračný 4-izbový byt s balkónom v Poprade-Matejovciach. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 1.poschodí, nad prízemným bytom. Rozloha bytu je 100 m2 +balkón a pivnica v suteréne bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má menené stúpačky, plastové okná, plávajúce podlahy, dve murované jadrá, priestor na veľký šatník, interiérové dvere,kuchynskú linku a nábytok v predsieni z masívu. V prvej kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, umývadlo, priestor na práčku a oddelené WC. Druhá kúpeľňa so sprchovým kútom je súčasťou jednej z izieb. Byt je zabezpečený bezpečnostnými protipožiarnými dverami a alarmom.
  V cene bytu je aj garáž o rozlohe 18 m2 s pivnicou.
  Byt je slnečný a teplý, orientovaný prevažne na južnú stranu, jedna izba a kuchyňa je na sever.
  V blízkosti sa nachádza obchod, zastávka MHD, škôlka, škola, detské ihriská. V obci je kompletná občianská vybavenosť.
  Ak Vás táto ponuka zaujala,neváhajte nás kontaktovať, radi Vás ňou prevedieme.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 86.000,- €
  0944 107 077

 7. 5828
  Na predaj 3-izbový byt s garážou v obci Štôla

  ProfiReal Poprad Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom situovaný v krásnom a tichom prostredí podtatranskej obce Štôla. V malebnom okolí sa nachádza jazierko, detské ihriská aj park. V byte prebehla rekonštrukcia pri ktorej bola dispozične zväčšená kuchyňa, v celom byte sú plávajúce podlahy, plastové okná, vymenené radiátory, nové bezpečnostné dvere. Bytovka je síce bez výťahu, ale zateplená vrátane garáže, ktorá patrí k bytu. Ďalšou výhodou je vlastné kúrenie a kunbálok pri byte + pivnica v suteréne. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí pod novo zrekonštruovanou strechou, rozlohu má 67 m2 bez plochy balkóna, orientácia je S/J.
  Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 54.000,- €
  0948 106 711

 8. 5827
  Na predaj 3-izbový byt s vlastným kúrením v Poprade

  ProfiReal Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom a vlastným kúrením v tehlovej bytovke v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Byt prešiel rekonštrukciou - má murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, menené radiátory, plynový kotol, elektroinštaláciu, interiérové dvere, kuchynskú linku, špajzu. Rozloha bytu je 75 m2, patria k nemu dve pivnice. Byt je slnečný a teplý, orientovaný na J/S.
  Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, radi Vás bytom prevedieme.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 92.000,- €
  0944 107 077

 9. 5826
  Na predaj 2-izbový byt v obci Svit

  ProfiReal Poprad Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obci Svit. Byt sa nachádza v tehlovej, novozateplenej budove s novou strechou. Ide o Baťovský 6-dom, kde jedna časť je rozdelená na dve samostatné bytové jednotky. Byt má spoločný vchod s novými bezpečnostnými dverami. Nachádza na prvom poschodí a má plastové okná, drevené parkety, murovanú kúpeľňu, špajzu, kuchyňu a dve izby. Rozloha bytu je 54 m2, patrí k nemu pivnica o rozlohe 12 m2 a spoločná práčovňa. K bytu patrí pozemok, ktorý sa využíva ako záhrada s rozlohou 116 m2. Byt má vlastné kúrenie na plyn aj pec na tuhé palivo. Mesačné náklady sú približne 100 eur mesačne. Bývanie v takomto byte je alternatívou bývania v rodinnom dome. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, obchody i nákupné centrá. V meste Svit je kompletná občianska vybavenosť.
  Ak Vás tento byt zaujal, neváhajte nás kontaktovať, radi Vás ním prevedieme.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 50.000,- €
  0944 107 077

 10. 5825
  Na predaj 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách, časť Dolný Smokovec

  ProfiReal Poprad Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách, časť Dolný Smokovec - Pod Lesom. Byt sa nachádza v zatelpenom bytovom dome na 2. poschodí z 3. Byt prešiel rekonštrukciou, pri ktorej bolo dispozične menené a vymurované jadro, čím vznikol otvorený priestor a celý byt sa presvetlil. V byte je nová elektroinštalácia, stúpačky, voda, kuchynská linka, interiérové dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, v kuchyni a chodbe vkusná dlažba. V byte je vlastné kúrenie. Rozloha bytu je 72 m2. Bytový dom je v samospráve, upravený, bez výťahu. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka TEŽ, ako aj obchod, či les.

  Je to tichá, malá dedinka 10 km od Popradu, zaujímavá aj lyžiarským strediskom s lyžiarskou školou - Greguška Ski-Pod Lesom, ideálnym pre rodiny s deťmi a začiatočníkov, ale aj netradičným kreatívnym objektom - Centrum Pod Lesom s útulnou kaviarničkou a čitárňou.

  Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať.
  Viac nehnuteľností na www.profirealpoprad.sk.
  Cena: 87.500,- €
  0944 107 077

Stránky: « 594 … 589 588 587 586 585 [584] 583 582 581 580 579 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Poprad - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!