Byty Spišská Nová Ves - predaj

Predaj bytov v okrese Spišská Nová Ves (SNV).
Inzeráty ponúkajúce byty na predaj - Spišská Nová Ves (Smižany), Krompachy, Spišské Vlachy.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty v novostavbách v okrese Spišská Nová Ves
Byty na predaj v okolí okresu Spišská Nová Ves:
Byty Poprad · Byty Levoča · Byty Gelnica · Byty Rožňava · Byty Kežmarok
Byty Košice · Novostavby nové byty Košice
Byty na prenájom a podnájom v Spišskej Novej Vesi
Spišská Nová Ves prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 3238 v sekcii “Byty Spišská Nová Ves - predaj”

Stránky: « 324 … 321 320 319 318 317 [316] 315 314 313 312 311 … 1 »

 1. 3158
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom na sídlisku Mier v Sp. Novej Vsi.

  Na predaj 2 izbový byt s balkónom na sídlisku Mier v Sp.Novej Vsi. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, veľkej chodby, kúpelne a WC a prislúcha k nej jedna pivnica.V byte sú plastové okná, ináč je v pôvodnom, no vo veľmi zachovalom stave, výhoda rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. K bytovému domu bol vytvorený energetický certifikát.

  Tel. 0944 215 754

 2. 3157
  Predáme rodinný dom v obci Poráč - 17 km od Spišskej Novej Vsi vhodný na bývanie aj rekreačné účely.

  SAVONA REALITY - Predáme rodinný dom v obci Poráč - 17 km od Spišskej Novej Vsi vhodný na bývanie aj rekreačné účely. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 745 m2,veľkou výhodou je, že v blízkosti obce sa nachádza pekná príroda, lyžiarské strediská Brodok a Poračska dolina, turistické trasy, wellnes -Porač Park, v obci občianska vybavenosť (škola, škôlka, pošta, potraviny..) Dom je čiastočne podpivničený, v týchto priestoroch sa nachádza kuchyňa, špajza, kotolňa, práčovňa. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby - obývačka, spálňa a izba, kúpeľňa s WC. V izbách sú drevené podlahy , na chodbe plávajúca podlaha. K domu patria aj skladové priestory, hospodárske priestory a záhrada. Energetický certifikát k domu nie je vytvorený.

  Tel. 0944 215 754

 3. 3156
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves

  Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 51 m2 prešla kompletnou rekonštrukciou - nová elektroinštalácia, murované jadro, plávajúce podlahy, drevené euro okná, nové radiátory, drevené zárubne + nové interiérové dvere. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, chodby, kúpelne s WC a prislúcha k nemu jedna pivnica. K bytovému domu bol vytvorený energetický certifikát.

  Tel. 0944 215 754

 4. 3155
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves

  Na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 58 m2 je orientovaná na východ a pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, chodby, kúpelne a WC. Byt je čiastočne rekonštruovaný, nové plastové okná, v kuchyni a chodbe plávajúca podlaha, obytné miestnosti - drevené parkety, nové interiérové dvere, nová kuchynská linka. K nehnuteľnosti prislúchajú 2 pivnice. Energetický certifikát k bytovému domu nebol vytvorený.

  Tel. 0944 215 754

 5. 3154
  Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Hnilčík

  Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Hnilčík. Tento rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 812 m2 je vhodný na výstavbu rodinného domu, alebo chalupy. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce,na hranici pozemku sa nachádzajú IS, prístup k pozemku je z hlavnej cesty.

  Tel 0944 215 754

 6. 3153
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom, sídlisko Mier, Sp.Nová Ves

  Na predaj 2 izbový byt s balkónom na sídlisku Mier v Sp. Novej Vsi. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, veľkej chodby, kúpelne a WC a prislúcha k nej jedna pivnica.V byte sú plastové okná, ináč je v pôvodnom, no vo veľmi zachovalom stave, výhoda rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. K bytovému domu bol vytvorený energetický certifikát.

  Tel. 0944 215 754

 7. 3152
  Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves

  Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 58 m2 je orientovaná na východ a pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, chodby, kúpelne a WC. Byt je čiastočne rekonštruovaný, nové plastové okná, v kuchyni a chodbe plávajúca podlaha, obytné miestnosti - drevené parkety, nové interiérové dvere, nová kuchynská linka. K nehnuteľnosti prislúchajú 2 pivnice. Energetický certifikát k bytovému domu nebol vytvorený.

  Tel. 0944 215 754

 8. 3151
  EXKLUZÍVNE-Ponúkame na predaj chatu pre náročnejších v Slovenskom Raji

  EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj chalupu pre náročnejších v Slovenskom Raji. Nehnuteľnosť nachádzajúca sa v krásnom a tichom prostredí pozostáva z dvoch samostatných obytných jednotiek, pričom v každej sa nachádzajú na prízemnom podlaží predsieň, kuchyňa, obývacia izba, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, na prvom podlaží tri spálne. Murovaná chalupa je zabezpečená alarmovým systémom, na oknách a dverách sú kované mreže, okná sú plastové, podlahy - na prízemnom podlaží dlažba, na prvom podlaží plávajúce podlahy, strecha Bramac . Kúrenie je zabezpečené vnútorným krbom nachádzajúcim sa v oboch obývacích miestnostiach / ohrieva aj vodu pre panelové radiátory / a elektrickým bojlerom. Voda je z vŕtanej studne, kanalizácia - žumpa. Pri chalupe je vybudovaný altánok s ohniskom a technická miestnosť na náradie a drevo. Nutné vidieť.

  Bližšie info na tel. č. 0944 215 754

 9. 3150
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

  Na predaj 2 izbový byt s balkónom na sídlisku Mier v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, veľkej chodby, kúpelne a WC a prislúcha k nej jedna pivnica.V byte sú plastové okná, ináč je v pôvodnom, no vo veľmi zachovalom stave, výhoda rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. K bytovému domu bol vytvorený energetický certifikát.

  Tel. 0944 215 754

 10. 3149
  Na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves

  Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 53 m2 pozostáva z dvoch obytných miestnosti, kuchyne, chodby, kúpelne a WC a prislúchajú k nej dve pivnice. V byte sú plastové okná, nová elektroinštalácia, murované jadro, dlažba v chodbe, plávajúce podlahy v kuchyni, v obytných miestnostiach sú pôvodné drevené parkety. K bytovému domu nebol vytvorený energetický certifikát.

  Tel. 0944 215 754

Stránky: « 324 … 321 320 319 318 317 [316] 315 314 313 312 311 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Spišská Nová Ves - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!