Byty Trnava - predaj

Inzercia bytov na predaj v Trnave (TA).
Byty v Trnave a okolí ponúkané na predaj.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Trnava:
Byty Pezinok · Byty Senec · Piešťany · Byty Hlohovec · Byty Galanta
Byty na prenájom a podnájom v Trnave
Trnava prenájom bytov ponuka
Byty v novostavbách v Trnave
Novostavby - nové byty Trnava

Počet inzerátov: 4480 v sekcii “Byty Trnava - predaj”

Stránky: « 448 447 446 [445] 444 443 442 441 440 439 438 … 1 »

 1. 4450
  PBS - Krásny 1.-izb. byt, BAURING, ulica V. Clementisa za 60.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservice.sk…

  **EXKLUZÍVNE v NAŠEJ PONUKE** Ponúkame na predaj krásny 1.-izb. byt typu bauring o výmere 30 m2 nachádzajúci sa v TOP lokalite na ulici V. Clementisa na sídlisku DRUŽBA. Byt je situovaný na 6p./7p. bytového domu s výťahom. Celý bytový dom je po rekonštrukcii a zateplený s novým vyťahom SHINDLER. Dispozícia bytu: vstupná chodba so vstavanou rolldor skriňou, kúpelňa so sprchovým kútom a wc, samostatná kuchyňa, a priestranná obývacia izba so spacím kútom. Byt prešiel prednedávnom kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, kuchynská linka na mieru, kompletne nové rozvody elektroinštalácie, odpadov a kúrenia vrátane nových radiátorov, nové podlahy, kompletne nová kúpelňa so sprchovým kútom, nová dlažba, atď..Byt sa predáva aj čiastočne zariadený so vstavanou skriňou, práčkou, posteľou a celou kuchynskou linkou. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica v suteréne. TREBA VIDIEŤ !!!

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - lokalita
  - rekonštrukcia
  - SUPER CENA

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 2. 4449
  PBS - Stavebný pozemok 530 m2 + projekt RD, Suchá nad Parnou za 55.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj pekný,slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obci Suchá nad Parnou vzdialenou iba 10 km od mesta Trnava. Pozemok sa nachádza v novovybudovanej lokalite nad obcou kúsok od priehrady s asfaltovou príjazdovou cestou. Pozemok je o výmere 530 m2 a šírka pozemku je cca 18 metrov. Na pozemku je elektrická prípojka s osadenými hodinami, kanalizačná prípojka a osadená vodovodná prípojka so šachtou. Na pozemku je zahájené stavebné konanie. Pozemok sa predáva aj s projektom na rodinný dom typu EUROLINE BUNGALOV 567 s menšími úpravami. K cene pozemku je aj 2 x plechová stavebná búda na odkladanie materiáli a náradia. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť a ponúka možnosti na oddych ako rybolov,túra a podobne. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - ideálny stavebný pozemok
  - inžinierske siete
  - nad obcou s pekným výhľadom

  Stavebný pozemok je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 3. 4448
  PBS - LUXUSNÝ 3.-izb. byt s lodžiou, 73 m2, V. Clementisa za 102.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservice.sk…

  **EXKLUZÍVNE v NAŠEJ PONUKE** Ponúkame na predaj LUXUSNÝ 3.-izb. byt typu bauring o výmere 73 m2 s lodžiou nachádzajúci sa v TOP lokalite na ulici V. Clementisa na sídlisku DRUŽBA. Byt je situovaný na 4p./7p. bytového domu s výťahom. Celý bytový dom je po rekonštrukcii a zateplený s novým vyťahom SHINDLER. Dispozícia bytu: vstupná chodba s komorou, samostatná kuchyňa, obývacia izba so vstupom na lodžiu, 2 x samostatná spálňa, kúpelňa a samostatné wc. Byt prešiel prednedávnom skutočne exkluzívnou rekonštrukciou - bezpečnostné vchodové dvere ADLO, plastové okná, kuchynská linka na mieru ORESI so vstavanými spotrebičmi, kompletne nové rozvody elektroinštalácie, odpadov a kúrenia vrátane nových radiátorov s meračmi tepla, vyrovnané podlahy s laminátovými parketmi, veľkopodlažná dľazba RAKO, LED osvetlenie v celom byte, atď..atď..K bytu prislúcha aj murovaná pivnica v suteréne. TREBA VIDIEŤ !!!

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - výmera a dispozícia bytu
  - lokalita
  - luxusná rekonštrukcia
  - SUPER CENA

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 4. 4447
  PBS - NOVOSTAVBA 1.-izb. byt s BALKÓNOM, 45 m2, ul. Š. Moyzesa za 61.500.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk …

  Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 1.-izb. bytu s balkónom nachádzajúci sa na rohu ulíc Š. Moyzesa a T. Vansovej v Trnave. Byt je situovaný na 3p/3p. byt. domu bez výťahu. Celková výmera bytu je 37 m2 + 8 m2 plocha BALKÓNA prístupneho z kuchyne aj obývacej izby. Byt je čiastočne zariadený a voľný IHNEĎ. Parkovanie v súkromnom dvore so vstupom na diaľkové ovládanie (možnosť doupiť súkromné parkovacie miesto). Dispozícia bytu: vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kuchyňa s komorou a vstupom na balkón, samostatná izba so vstupom tiež na balkón a kúpelňa s vaňou. Byt disponuje vlastným plynovým kúrením - vlastný kotol priamo v byte. NÍZKE mesačné náklady na bývanie !!! Vhodné na prenájom !!

  Výhody:

  - BALKÓN
  - výmera bytu
  - vlastný kotol
  - upravené okolie
  - CENA

  V prípade záujmu volať: 0911 164 174 !!!

  Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 5. 4446
  PBS - Luxusná rodinná vilka 4+1+garáž, rekuperácia, obec Majcichov za 143.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  ***EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM*** Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU moderne riešený bungalov 4+1 s garážou, 3 spálňami a veľkou obývacou časťou nachádzajúcu sa v centre obce Majcichov mimo hlavnej cesty. Rodinný dom bol navrhnutý ako nízkoenergetický podľa individuálnych požiadaviek investora renomovanou architektonickou kanceláriou. Bungalov je situovaný na pozemku o výmere 403 m2. Zastavaná plocha domu je 171 m2, úžitková plocha domu je 136 m2 + 21 m2 plocha terasy. V štandardnom vybavení domu sú aj vonkajšie elektricky ovládané hliníkové žalúzie a aj rekuperačný systém v celom dome ovládaný cez centrálny dizajnový dotykový LCD displej /rekuperácia – moderná technológia, ktorá bude zabezpečovať výmenu vzduchu v dome. Jej hlavnými výhodami sú, že šetrí energiu na vykurovanie, zabezpečuje čerstvý vzduch bez nutnosti vetrania a bez plesní/. Rodinný dom pozostáva z dvoch traktov - dennej a nočnej časti, pričom dennú časť tvorí vstupná chodba so skutočne veľkorysou obývacou miestnosťou /56m2/ prepojenou s jedálňou a kuchyňou. Príjemnú atmosféru domova bude dotvárať v obývacej izbe navrhnutý dizajnový krb. Nočnú časť zase tvoria tri spálne /každá s výstupom na terasu/ a kúpeľňa. Veľkosť pozemku do budúcna umožňuje vybudovať bazén ako aj detské ihrisko poprípade altánok. Dom bude spĺňať kritériá aj náročnejšieho klienta, či už kvalitou materiálov ako aj vybavením ktoré je už súčasťou ceny. Rodinný dom sa predáva ako skolaudovaný s energetickým certifikátom a revíznymi správami!! Začiatok výstavby jar 2018, predpokladané dokončenie 09/2018.

  Dom sa predáva v štádiu PREMIUM, čo zahŕňa:

  - základové pásy z betónu,
  - železobetónová základová doska,
  - obvodové murivo PORFIX hr. 300 mm,
  - vnútorné nosné murivo YTONG hr. 200 mm,
  - preklady YTONG, prefabrikované,
  - deliace priečky YTONG hr. 100 mm,
  - všetky podklady a revízie potrebné ku kolaudácii (energetický certifikát, revízne správy, geometrický plán, atď…)
  - predpríprava na krb SCHIEDEL
  - napojenie na všetky IS /voda, elektrina, kanalizácia, plyn/
  - plynové podlahové kúrenie v celom dome vrátane kondenzačného plynového kotla PROTHERM a termostatu
  - plastové 5-komorové okná SALAMANDER s trojsklom vo farbe Antracit (možnosť zmeny farby)
  - lokálny rekuperačný systém KOTYS v celom dome s centrálnym LCD displejom
  - kompletné zateplenie 15 cm EPS s fasádnou omietkou podľa vlastného výberu
  - strešná izolácia
  - farebný PZ odkvapový systém
  - interiérové maľovky v bielej farbe
  - zásuvky, vypínače, elektroinštalácia LEGRAND
  - elektricky ovládané hliníkové žalúzie
  - interiérové sadrové omietky
  - zhotovené sadrokartónové podhľady
  - dve vonkajšie parkovacie miesta a chodník k domu
  - terasa zo zámkovej dlažby

  Možnosť dokončenia do štádia “LUXURY”, t.j. na kľúč s vnútornými dvermi, dlažbou, sanitou, kuchynskou linkou, podlahami atď…Cena dokončenia na kľúč bez kuchynskej linky je cca 13.000.- EUR.

  Dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.

  FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 6. 4445
  PBS - Dvojgeneračný RD s garážou, pozemok 800 m2, obec Šúrovce za 160.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj 8 + 1 izbový dvojpodlažný rodinný dom po rekonštrukcii v obci Šúrovce. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 800 m2. Pôvodný dom bol postavený v roku 1963 a rekonštrukcia + nadstavba prebehla v roku 2008. Dom je tehlový s hrubými obvodovými múrmi, zateplený bez fasády. Počas rekonštrukcie prízemia boli menené komplet rozvody vody, odpadu, elektriky. Dom po menších stavebných úpravách bude možné využiť aj ako dve samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi. Obytná plocha domu je cca 200 m2, je podpivničený zo vstupom do pivnice z dvora aj z vnútra domu. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené dvoma samostatnými plynovými kotlami na prízemí kotlom značky PROTHERM a na poschodí kotlom značky IMMERGAS. Dispozične dom pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, kúpelne so sprchovým kútom a WC, 4 izieb s toho dvoch prechodných a dvoch samostatných,priestrannej kuchyne zo špajzou a jedálenským kútom,samostatnej kúpelne s vaňou,samostatného WC, vstupom do pivničných priestorov a vstupom na poschodie.Na poschodí sa nachádza otvorená kuchyna spojená s obývacou časťou, tri samostatných priestranných izieb, šatníka, samostatné WC s priestorom pre práčku a kotlom a kúpelne s rohovou vaňou a sprchovým kútom.Vstup na podkrovie je z obývacej časti a momentálne je podkrovie využívané ako odkladací priestor.Dom má plastové okná,na poschodí je všade plávajúca podlaha,sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením. Na prízemí je plávajúca podlaha pod ktorou je originálne drevené parkety.Na prízemí sa nachádza aj pripravený dymovod pre umiestnenie krbových kachiel. Na pozemku sa nachádza letná kuchynka,garáž a jazierko.Parkovanie je možné bud vo dvore alebo pred rodinným domom kde je parkovisko pre 4 autá. Dom je napojený na obecný vodovod,vlastnú studňu,elektrickú energiu,plyn a žumpu.kanalizácia je na ulici. Dom je vhodný pre početnejšiu rodinu i ako dvojgeneračné bývanie s možnosťou dobudovania samostatného vchodu na poschodie. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - priestranný rodinný dom
  - dvojgeneračné bývanie
  - rekonštrukcia v roku 2008
  - pekný pozemok
  - garáž

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 7. 4444
  PBS - NOVOSTAVBA RD 4+1+garáž, pozemok 2000 m2, Suchá nad Parnou za 213.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU pekný 4 izbový rodinný dom so samostatne stojacou garážou,technickou miestnosťou a špajzou v obci Suchá nad Parnou vzdialenou 7 km od mesta Trnava. Rodinný dom je postavený na veľkorysom pozemku o výmere 2000 m2 v tichej uličke s pekným výhľadom na obec. Zastavaná plocha domu je 105 m, úžitková plocha domu je 90 m2. Dom je napojený na všetky IS - voda, kanalizácia, plyn, elektrika. Na pozemku je detská časť - šmykľavka s domčekom, hojdačky, ohrádka s domčekom pre malé zvieratká, veľký bazén s priemerom 5,5 m. Ďalšiu časť tvorí záhrada, ovocné stromy a ovocné kríky. Pozemok je ideálny na pestovanie viniča. Pri záhrade je plechový domček na náradie. Za domom je terasa, okrasná výsadba a záhradný domček s malou terasou. Pred domom je veľká garáž na bránu s elektrickým otváraním na osobné auto a motorku. Druhú časť garáže tvorí veľká miestnosť na bicykle, a iné športové vybavenie. Dom je osvetlený vonkajším osvetlením. Pri vstupe do dvoru je parkovací priestor na 2 autá. Dom sa predáva s kuchynskou linkou a spotrebičmi (umývačka riadu, , el. rúra, atď.. K domu je možnosť pristaviť ďalšie miestnosti..V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.Na ulici prebieha príprava pripojenia k optickému internetu.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - krásna NOVOSTAVBA
  - ideálne dispozičné riešenie
  - lokalita
  - pekný a slnečný pozemok

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 8. 4443
  PBS - Veľký 2,5.-izb. byt o výmere až 58 m2, Hospodárska ulica za 76.500.- EUR !!

  ..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  ++EXKLUZÍVNE U NÁS - Kľúčiky v kancelárii++ Ponúkame na predaj skutočne priestranný 2,5.-izbový byt BEZ BALKÓNA nachádzajúci sa vo veľmi vyhľadávanej lokalite na ulici Hospodárska pri Zelenom kríčku oproti benz. pumpe OMW. Byt je situovaný na 7p./7p. bytového domu s novým digitálnym výťahom. Bytový dom je tiež po celkovej rekonštrukcii zateplený, s novými schránkami s vstupom. Najvyššie poschodie Vám zaručuje pokojné bývanie bez prípadných hlučných susedov “nad hlavou”. Celková obytna plocha bytu je 58,08 m2, pričom vzhľadom na vybornú dispozíciu bytu je možné byt prerobiť aj na menší 3.-izbový. Byt pzostáva z veľkej vstupnej haly, dvoch samostatných izieb, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a samostatnej kuchyne. Zo všetkých častí bytu je priamy výhľad na rodinné domy a kamenáč. Byt je v pôvodnom, ale veľmi udržiavanom stave, na byte boli vymenené len okná za nové plastové. V blízkosti je nákupné stredisko LIDL, čerpacia stanica, autobusové zastávky MHD, parkovanie možné pred aj za bytovým domom. Nízke mesačné náklady !! Vhodné ako investícia na prenájom - vieme prenajať za cca 480.- EUR/mesiac s energiami!!

  V prípade záujmu volať: 0911 940 940 !!!

  VÝHODY:

  - širšie centrum mesta
  - veľká výmera s možnosťou prerobiť aj na 3.-izbový byt
  - poschodie
  - CENA

  Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Naša spoločnosť je od decembra r. 2010 na základe rozhodnutia Národnej banky Slovenska nezávislým finančným agentom a oficiálne spôsobilou osobou na sprostredkovávanie hypotekárnych úverov !! U nás Vám zabezpečíme hypotekárny úver s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu !! FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 9. 4442
  PBS - LUXUSNÝ mezonetový 3.-izb. byt, 124 m2, Študentská ulica za 158.000.- EUR !!

  ..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame na predaj LUXUSNÝ 3.-izbový mezonetový byt nachádzajúci sa v 14-ročnej nadstavbe tehlového bytového domu na ulici Študentská. Byt je situovaný na 3. a 4. podlaží domu bez výťahu. Celková obytná plocha bytu je 124 m2 + plocha balkóna. V spodnej časti bytu sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, obývacia miestnosť a wc. Na poschodí 2 x izba , kúpelňa, šatník s komorou, balkón. Byt má plastové okná, bezpečnostné dvere, kotolňu s vlastným plynovým kotlom, podlahové kúrenie. V izbách podlahová žula, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, v kúpelni rohová vaňa, nová klimatizácia, atď. Ulica Študentská sa nachádza len asi 2 minúty peši od historického centra mesta.

  V prípade záujmu o obhliadku prosím volať: Richard Mezei 0911 164 174.

  Výhody:

  - vyhľadávaná lokalita
  - mezonet
  - podlahové kúrenie
  - výmera bytu

  Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 10. 4441
  PBS - NA PREDAJ garsónka 20 m2, pôvodný stav, B. Smetanu za 34.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame Vám na predaj garsónku o výmere 20 m2 nachádzajúcu vo veľmi dobrej lokalite pri obchodnom centre MAX a neďaleko železničnej stanici na ulici B. Smetanu na sídlisku Prednádražie. Byt je situovaný na 5p./7p. bytového domu s výťahom. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpelne s vaňou a wc a jednej obývacej izby. Byt je v pôvodnom stave s umakartovým jadrom a pôvodným dreveným oknom, vymenené boli len podlahy za plávajúce a vchodové dvere za nové bezpečnostné. Veľmi nízke mesačné náklady na bývanie len okolo 70.- EUR kompletne s energiami!! Vhodné na ďalší prenájom: vieme byt prenajať za 350.- EUR mesačne s energiami !!

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - dobrá lokalita
  - nízke náklady na bývanie
  - CENA
  - vhodné na prenájom

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Stránky: « 448 447 446 [445] 444 443 442 441 440 439 438 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Trnava - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!