Byty Trnava - predaj

Inzercia bytov na predaj v Trnave (TA).
Byty v Trnave a okolí ponúkané na predaj.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Trnava:
Byty Pezinok · Byty Senec · Piešťany · Byty Hlohovec · Byty Galanta
Byty na prenájom a podnájom v Trnave
Trnava prenájom bytov ponuka
Byty v novostavbách v Trnave
Novostavby - nové byty Trnava

Počet inzerátov: 4480 v sekcii “Byty Trnava - predaj”

Stránky: « 448 447 [446] 445 444 443 442 441 440 439 438 … 1 »

 1. 4460
  PBS - Krásny stavebný pozemok 800 m2 v Suchej nad Parnou za 59.990.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám rovinatý a slnečný stavebný pozemok o výmere 800 m2 (šírka cca 16 metrov) v novovzniknutej lokalite v obci Suchá nad Parnou pri priehrade. Na pozemku je postavená rekreačná chata o rozmerch 5 x 5m. Chata je situovaná na konci pozemku, v predu je možnosť postaviť rodinný dom a chatu následne využiť ako záhradný dom, garáž. alebo premiestniť.Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, všetky IS okrem kanalizácie tá je riešená žumpou.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - krásna lokalita
  - slnečný pozemok
  - všetky IS
  - CENA

  Stavebný pozemok je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 2. 4459
  PBS - Dvojpodlažný RD 7+1 s garážou na komplet rekonštrukciu, Dolná Krupá za 69.990.- EUR !!

  …Najväčší výber realit z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame na predaj VEĽKÝ dvojpodlažný RD 7+1 nachádzajúci sa v Dolnej Krupej len 10 km od Trnavy. Dom sa nachádza v tichej lokalite je dvojgeneračný v pôvodnom stave. Dispozične riešený: prízemie: 3+1, kúpeľňa, WC, chodba, schodisko. Podlažie: 4 izby, chodba, schodisko, veľká terasa a balkóny do ulice. Dom je celý podpivničený je napojený na všetky I.S. Vo dvore sa nachádzajú hospodárske budovy a pekná miestnosť, v ktorej je práčovňa. Pozemok s domom má 1400 m2. Dobrá ponuka, treba to vidieť.

  V prípade záujmu volajte 0907 743 004 !!!

  Výhody :

  - dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv
  - pekný a slnečný pozemok

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 3. 4458
  PBS - NA PREDAJ polyfunkčný objekt v priemyselnej časti Trnavy za 250.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realit z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa v priemyselnej časti mesta Trnava s dobrou dostupnosťou. Objekt je samostatne stojaci, pozostávajúci z novšej časti a pôvodnej zrekonštruovanej. Nová časť je riešená na prízemí ako predajňa, na poschodí je ateliér a trojizbový byt s terasou. Staršia časť je využívaná ako výrobno-administratívny objekt. Celkovo má budova cca 19 miestností. Vo výrobnej časti sa nachádzajú soc. zariadenia, kancelárie a výrobné priestory. V objekte sú zavedené všetky IS, možnosť vytvorenia samostatného merania obytnej a výrobnej časti. Vykurovanie zabezpečuje splyňovací kotol na tuhé palivo a kondenzačný plynový kotol. V dome je prejazdná garáž. Úžitková plocha objektu je cca 500 m2. Pozemok má výmeru 526 m2

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - možnosť bývania a podnikania v jednom
  - rekonštrukia
  - variabilita využitia
  - CENA

  Objekt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 4. 4457
  PBS - NOVOSTAVBA RD 5+1+dvojgaráž, Pekné Pole len za 249.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  ***MODERNÁ RODINNÁ VILA***Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU modernej rodinnej vily 5+1 s modernou technológiou vetrania (rekuperáciou) nachádzajúcu sa v novej lokalite Trnavy - Pekné Pole, Hviezdna ulica. Rodinný dom bol navrhnutý ako nízkoenergetický (energetická trieda A1) podľa individuálnych požiadaviek investora renomovanou architektonickou kanceláriou. Rodinný dom je samostatne stojaci a je situovaný na pozemku o výmere 769 m2. Úžitková plocha domu je až 187 m2!!!! V štandardnom vybavení domu je zahrnutá aj vykurovaná dvojgaráž, elektricky ovládané vonkajšie hliníkové žalúzie ako aj rekuperačný systém v celom dome ovládaný cez centrálny dizajnový dotykový LCD displej. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s príručnou kúpelňou s wc, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, hosťovskej spálne, komory prechodnej aj do dvojgaráže a schodiska na II. podlažie. Druhé podlažie pozostáva z 3 x spálne, veľkej kúpelne s wc, priestranného šatníka a technickej miestnosti s práčkou a plynovým kotlom. Dom bude spĺňať kritériá aj náročnejšieho klienta, či už kvalitou materiálov ako aj vybavením ktoré je už súčasťou ceny. Rodinný dom sa predáva ako HOLODOM so všetkými podkladmi potrebnými ku kolaudácii domu ako energetický certifikát a ostatné potrebné revízne správy (bez kuchynskej linky, sanity, dlažieb, podláh a interiérových dverí). Začiatok výstavby 09/2017, predpokladané dokončenie 06/2018.

  Výhody domu:

  - nadštandardná výmera pozemku
  - dve kúpelne (jedna na prízemí, druhá na podlaží)
  - samostatná práčovňa/tech. miestnosť na pŕizemí
  - na podlaží veĺký šatník s možnosťou prerobenia na ďalšiu izbu
  - skutočne veľká vykurovaná dvojgaráž 45 m2 (aj 380V) s priamym vstupom do domu
  - rekuperácia u v cene
  - vonkajšie el. ovládané žalúzie už v cene
  - terasa, chodník a vonkajšie parkovacie miesta tiež už v cene

  Dom sa predáva v štádiu holodom, čo zahŕňa:

  - všetky dokumenty potrebné ku kolaudácii RD s energetickým certifikátom (energetická trieda A1) a revíznymi správami
  - napojenie na všetky IS /voda, elektrina, kanalizácia, plyn, optický kábel/
  - plynové podlahové kúrenie v celom dome vrátane kondenzačného plynového kotla a termostatu
  - podlahové kúrenie aj v garáži (tiež 220/380V)
  - plastové 5-komorové okná SALAMANDER s trojsklom vo farbe antracit zvonka aj zvnútra
  - rekuperačný systém KOTYS v celom dome s LCD displejom, rekuperácia – moderná technológia, ktorá bude zabezpečovať výmenu vzduchu v dome. Jej hlavnými výhodami sú, že šetrí energiu na vykurovanie, zabezpečuje čerstvý vzduch bez nutnosti vetrania a bez plesní
  - vonkajšie elektricky ovládané hliníkové žalúzie v celom dome
  - kompletné zateplenie 15 cm EPS s fasádnou omietkou podľa vlastného výberu
  - moderná falcová strešná krytina
  - strešná izolácia
  - farebný PZ odkvapový systém
  - interiérové maľovky v bielej farbe
  - zásuvky, vypínače, elektroinštalácia LEGRAND
  - interiérové sadrové omietky
  - zhotovené sadrokartónové podhľady
  - dve parkovacie miesta a chodník k domu
  - terasa zo zámkovej dlažby

  V prípade záujmu o obhliadku volajte 0908 020 220 !!!

  Dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.

  FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!

 5. 4456
  PBS - KOMPLET prerobený 3i byt s lodžiou na ulici Jána Bottu za 99.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservice.sk…

  Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite na ulici J.Bottu v Trnave pri OC MAX. Byt je o výmere 64 m2+ lodžia 4 m2 a nachádza sa na 2 poschodí zatepleného bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015, má murované jadro, plastové okná, menené rozvody vody a elektriny, keramické dlažby,laminátové podlahy, nové interiérové dvere s obložkami,stierky…Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné zančky SHERLOCK. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, dvoch samostatných izieb, samostatného WC a kúpelne so sprchovým kútom. K bytu prislúcha aj pivnica. V blízkosti bytového domu je OC MAX, autobusová a železničná stanica, zdravotné stredisko a podobne. Parkovanie je bezproblémové. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - kompletná rekonštrukcia
  - vyhľadávaná lokalita

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 6. 4455
  PBS - NOVOSTAVBA RD 3+1 s krbom, obec Dobrá Voda za 113.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservice.sk…

  Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu s úžitkovou plochou o výmere 120 m2 v obci Dobrá Voda. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom spojenej s kuchyňou, kúpeľne a toalety. Poschodie pozostáva z dvoch izieb a toalety. Rodinný dom leží na pozemku 500 m2, je napojený na všetky IS. Predáva sa čiastočne zariadený. Dobrá Voda je dedinka v Malých Karpatoch, jej veľkou prednosťou je neďaleký les, ktorý umožňuje turistiku, cykloturistiku a poskytuje miesto na prechádzky relax. V blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, reštaurácia, pohostinstvo, pošta, SAD, kúpalisko a iné.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - novostavba
  - ideálna výmera pozemku
  - SUPER CENA

  Dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 7. 4454
  PBS - KOMPLET prerobený 3.-izb. byt s lodžiou, 74 m2, Čajkovského ulica za 109.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk …

  Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3.-izb. byt (pôvodne typu bauring s neprechodnou obývacou izbou) nachádzajúci sa na ulici Čajkovského na sídlisku Prednádražie. Byt je situovaný na ideálnom 5p./7p. byt. domu s výťahom. Obytná plocha bytu je 68 m2 + 5,50 m2 plocha lodžie. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrámci ktorej sa tiež úplne zmenilo pôvodné dispozičné riešenie bytu: z pôvodnej kuchyne je teraz kúpelňa, z pôvodnej kúpelne a wc je teraz priestranná kuchyňa, vstup na lodžiu už je z dvoch izieb (pôvodne bol len z obývacej izby). V byte sú tiež plastové okna, nové podlahy, nová elektroinštalácia, nové rozvody vody, odpadov aj kúrenia, atď..Odporúčam vidieť !! Prestavbou sa byt zmenil od základov na nepoznanie od pôvodnej dispozície. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, sídlisko Prednádražie patrí medzi najvyhľadávanejšie medzi mladými rodinkami.

  V prípade záujmu volajte na 0911 164 174

  Výhody:

  - lodžia
  - výmera bytu
  - atypická rekonštrukcia, ktorá poteší
  - CENA

  V prípade záujmu volať: 0911 164 174 !!!

  Byt je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !!! V uvedenej provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka.

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

  Pozor na zavádzajúce ceny !!! MY MÁME VŽDY FÉROVÉ CENY !! Nami Uvedená cena je už vrátane našej provízie a kompletného právneho servisu u JUDr. Lenoráka !! Preverte si cenu u konkurencie, či uvádzaná cena je už konečná..ide o Vaše peniaze..

 8. 4453
  PBS - Stavebný pozemok o výmere 850 m2, všetky IS, obec ZAVAR za 44.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám rovinatý a slnečný stavebný pozemok v novovzniknutej lokalite v obci Zavar. Pozemok sa nachádza mimo hlavnej cesty a je o výmere 850 m2 a šírke 9,6 metra. K pozemku vedie asfaltová cesta. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete /elektrika, plyn, voda a kanalizácia/. Lokalita kde sa pozemok nachádza je tichá bez veľkej premávky. Obec zavar má kompletnú občiansku vybavenosť ako napríklad materská škôlka, základná škola, obchody, pošta, lekár, lekáreň atď. Obec má dobré autobusové spojenie s Trnavou ako aj napojenie na R1 a D1. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - dostupnosť R1 a D1
  - nová lokalita
  - slnečný pozemok
  - všetky IS
  - CENA

  Stavebný pozemok je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 9. 4452
  PBS - ATYPICKÝ 3.-izb. byt s 3 x BALKÓNOM na ulici J. G. Tajovského za 106.500.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  EKLUZÍVNE IBA U NÁS - Ponúkame Vám na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v zateplenom TEHLOVOM bytovom dome s 8 bytmi a uzavretom areály na ulici Tajovského v Trnave. Byt je o výmere 84 m2 + 3x balkón + 2,66 m2 pivnica. Byt sa nachádza na 1/2 poschodí. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, pričom každá má svoj balkón,kuchyne zo špajzou a malým balkónikom, kúpelne a samostatného WC. Byt ma kompletne rekonštruovanú kúpelnu s vaňou, plastové okná ,podlahy sú original drevené parkety, v jednej izbe brúsené a lakované. Areál je oplotený,parkovanie je možné v areály, bránka je na dialkové ovládanie. Na pozemku je možné grilovať. Bytový dom poskytuje pohodlie bývania na sídlisku s kompletnou občianskou vybavenostou. Autobusová zastávka je 30 metrov od domu, oproti je nákupné centrum a zdravotnícke stredisko. Byt odporúčame vidieť!!!

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - pohodlné bývanie v uzavretom areály
  - bezproblémové parkovanie
  - slnečný a priestranný byt

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu.

 10. 4451
  PBS - ULTRALUXUSNÝ 1.-izb. byt s BALKÓNOM na Spartakovskej ulici za 64.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkam na predaj LUXUSNÝ 1.-izb. byt s BALKÓNOM nachádzajúci sa v TOP LOKALITE na ulici Spartakovská za zimným štadiónom. Byt je situovaný na 1. poschodí (nie prízemie) kompletne zatepleného bytového domu s dvoma výťahmi. Obytná plocha bytu je 26 m2 + 3 m2 plocha BALKÓNA. K bytu tiež prislúcha pivnica. Dispozícia: vstupná chodba, kúpelňa so sprchovým kútom a závesným wc, samostatný šatník a priestranná obývacia izba prepojená s kuchynským kútom so vstupom na lodžiu. Byt prešiel prednedávnom kompletnou nadštandardnou rekonštrukciou - obklady Villeroy & Boch, omietka SAN MARCO Luxury, dotykové sklenené vypínače, LED svietidlá a diaĺkovo ovládaný LED pás v obývacej izbe, komplet nová elektroinštalácia, rozvody vody, odpadov a kúrenia vrátane nového radiátora, všetky interiérové dvere sú posuvné do púzdra v stene, čím sa maximálne využil priestor v byte, kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi - sklokeramická doska, vstavaná rúra, jedálenský ostrovček, atď..atď…ODPORÚČAM VIDIEŤ !! Cena: DOHODOU !! byt je ihneď voľný !! Mesačné náklady vrátane energií a fondu opráv sú do 80.- EUR !! Viem zabezpečiť aj nájomníka za 400.- EUR mesačne !!

  V prípade záujmu volajte 0911 940 940 !!!

  Výhody :

  - dispozícia bytu
  - lokalita
  - BALKÓN
  - skutočne nadštandardná rekonštrukcia

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

Stránky: « 448 447 [446] 445 444 443 442 441 440 439 438 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Trnava - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!