Byty Trnava - predaj

Inzercia bytov na predaj v Trnave (TA).
Byty v Trnave a okolí ponúkané na predaj.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v okolí okresu Trnava:
Byty Pezinok · Byty Senec · Piešťany · Byty Hlohovec · Byty Galanta
Byty na prenájom a podnájom v Trnave
Trnava prenájom bytov ponuka
Byty v novostavbách v Trnave
Novostavby - nové byty Trnava

Počet inzerátov: 4534 v sekcii “Byty Trnava - predaj”

Stránky: « 454 453 452 451 [450] 449 448 447 446 445 444 … 1 »

 1. 4494
  PBS - Na predaj polyfunkčný objekt v centre obce Zavar len za 99.500.- EUR !!

  …Najväčší výber realit z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  EXKLUZÍVNE iba v ponuke našej RK Vám Ponúkame na predaj zaujímavý polyfunkčný objekt nachádzajúci sa priamo v centre obce Zavar pri kruhovom objazde v smere na Šúrovce. Ide o dvojpodlažný murovaný objekt v minulosti využívaný ako predajňa, neskôr ako sklad a kancelárie. Celková úžitková plocha objektu je 213 m2, celková výmera pozemku je 337 m2. Na I. podlaží pozostáva objekt z veľkej miestnosti (bývalej predajne), dvoch priestranných prepojených garáží (využivaných ako sklad), kuchynky a soc. zariadenia, na II. podlaží su dva veľké kancelárie priestory. Objekt je celý zateplený, na I. podlaží sú osadené nové plastové okná, v kanceláriách nové podlahy. Objekt je napojeny na všetky IS (plyn, voda, elektrika aj kanalizácia), kúrenie plynové radiátorové. Taktiež je objekt napojený na CZS (centrálny zabezpečovací systém). Veľmi zaujímavá ponuka vzhľadom na skutočne veľmi frekventovanú lokalitu s možnosťou širokého spektra využitia. Kancelárie na poschodí je možné využívať ako byt, priestory na I. podlaží na podnikanie !!

  V prípade záujmu volajte 0911 940 940 !!! Obhliadky možné aj cez víkendy !!!!

  Výhody:

  - frekventovaná lokalita
  - rekonštrukcia
  - VÝBORNÁ CENA

  Objekt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 2. 4493
  PBS - Nadštandardná NOVOSTAVBA RD s dvojgarážou, Bohdanovce za 178.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj TEHLOVÚ novostavbu jednopodlažného 4 izbového rodinného domu v tichej uličke v obci Bohdanovce nad Trnavou. Dom je postavený na pozemku o výmere 879 m2, na pozemku sa nachádza aj dvojgaráž o výmere 42 m2. Dom je dobre dispozične riešený, je rozdelený na dennú a nočnú časť. Obytná plocha domu je 122 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovského WC,priestrannej obývacej izby so vstupom na terasu spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, troch samostatných izieb, kúpelňe s WC a technickej miestnosti. Dom je postavený z tehly 38, zateplenie bude polystyrénom 20, vykurovanie je podlahové zabezpečené tepelným čerpadlom, okná sú plastové najvyššej kvality, vstupne dvere a dvere na terasu sú hliníkové z bezpečnostným sklom. V obývacej izbe je predpríprava na klimatizáciu. V kuchyni je viacero možností na umiestnenie linky. Dom je napojený na elektrinu,vodu a kanalizáciu. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM. Dom je možné po dohode dokončiť aj na kľúč.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - moderná nízkoenergetická novostavba
  - vynikajúce dispozičné riešenie
  - dvojgaráž
  - použité kvalitné materiály

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 3. 4492
  PBS - NOVOSTAVBA RD 4+1 s pozemkom 500 m2, Suchá nad Parnou za 152.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú nízkoenergetickú NOVOSTAVBU rodinného domu typu BUNGALOV v novej,atraktívnej lokalite Diely pri priehrade v obci Suchá nad Parnou. Dom bude postavený na rovinatom pozemku o výmere 500 m2 /18 x 28 metra/.Zastavaná plocha bude 93 m2, obytná plocha 83 m2. Dom bude postavený z kvádra 24 cm, zateplenie polystyrén 16 cm, kúrenie bude podlahové zabezpečené plynovým kotlom, fasáda buď klasická alebo tehlová, samozrejme všetko je možné upraviť podľa želania klienta. Dom bude napojený na všetky IS /plyn,voda,kanalizácia,elektrina/. Lokalita má vybudované prístupové cesty, chodníky a verejné osvetlenie. Dom sa bude predávať v štádiu HOLODOM a termín ukončenia stavby je jeseň 2018. Obec Suchá nad Parnou má veľmi dobrú občiansku vybavenosť,ponúka možnosť turistyky,relaxu,rybolovu ako aj návštevu vinohradov.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - vyhľadávaná lokalita
  - NOVOSTAVBA
  - ideálny pozemok

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 4. 4491
  PBS - NOVOSTAVBA RD 41 s rekuperáciou, Suchá nad Parnou za 145.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservice.sk…

  ++NÍZKOENERGETICKÝ BUNGALOV++ Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU samostatne stojaci RD 4+1 typ bungalov, situovaný v novej tichej, slnečnej ulici mimo hlavnej cesty a v pešej dostupnosti k priehrade s možnosťou aktívneho oddychu v obci Suchá nad Parnou - časť DIELY. V štandardnom vybavení domu je zahrnutý rekuperačný systém v celom dome ovládaný cez centrálny dizajnový dotykový LCD displej. Bezbariérovým riešením je vhodný na bývanie osôb so zníženou schopnosťou pohybu. Dom dispozične pozostáva z dennej a nočnej časti. Denná časť je tvorené veľkopriestorom so zvýšeným stropom a dominantným telesom krbu v rámci obývacej izby s jedálňou a nadväzujúcou kuchyňou. Nočná časť z kúpeľne s priestorom pre vaňu aj sprchový kút a troch samostatných spální. Nad polovicou objektu je v rámci krovu riešená dobre prístupná povala s pochôdznym roštom, vhodná na skladovacie priestory. Zastavaná plocha domu je 115 m2 + plocha terasy cca 20 m2. Pozemok má výmeru 530 m2 /17,6 x 28m/ a sú na ňom všetky IS (obecný vodovod, knalizácia, elektrina). Predpokladaný začiatok výstavby jar 2018, ukončenie jeseň 2018. ++POZOR++ Pri rezervácii domu do 31.03.2018 kuchynská linka KORYNA GRÁTIS !!++

  Dom sa predáva v štádiu “HOLODOM”, čo zahŕňa:

  - všetky dokumenty potrebné ku kolaudácii RD s energetickým certifikátom (energetická trieda A1) a revíznymi správami
  - napojenie na všetky IS /voda, elektrina, kanalizácia/
  - podlahové kúrenie v celom dome vrátane elektrokotla a termostatu
  - plastové 5-komorové okná SALAMANDER s trojsklom vo farbe antracit zvonka aj zvnútra (možnosť zmeny farby)
  - rekuperačný systém KOTYS v celom dome s LCD displejom, rekuperácia – moderná technológia, ktorá bude zabezpečovať výmenu vzduchu v dome. Jej hlavnými výhodami sú, že šetrí energiu na vykurovanie, zabezpečuje čerstvý vzduch bez nutnosti vetrania a bez plesní
  - kompletné zateplenie 15 cm EPS s fasádnou omietkou BAUMIT podľa vlastného výberu
  - predpríprava na krb SCHIEDEL
  - strešná krytina BRAMAC
  - strešná izolácia
  - farebný PZ odkvapový systém
  - interiérové maľovky v bielej farbe
  - zásuvky, vypínače, elektroinštalácia LEGRAND
  - interiérové sadrové omietky
  - zhotovené sadrokartónové podhľady
  - odkladací priestor v podkroví so skladacím schodiskom
  - dve parkovacie miesta a chodník k domu
  - terasa zo zámkovej dlažby

  Možnosť dokončenia aj “NA KĽÚČ” s podlahou, sanitou, kuchynskou linkou (cena cca 12.000.- EUR). V prípade záujmu o obhliadku volajte 0911 940 940 !!!

  Dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.

  FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!

 5. 4490
  PBS - NOVOSTAVBA tehlový 2.-izb. byt na ulici Ľ. Podjavorinskej za 85.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Ľ. Podjavorinskej v Trnave. Byt sa nachádza v novej nadstavbe zatepleného,tehlového bytového domu na 5/5 poschodí bez výťahu. Byt má výmeru 47 m2 + pivnica a dispozične pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných miestností, kúpeľne s WC, kuchyne a pivnice. Kuchyňa je vybavená všetkými elektrospotrebičmi (kávovar, mikrovlnná rúra, teplovzdušná rúra, chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, digestor, umývačka riadu). Kúpelňa okrem štandardného vybavenia obsahuje aj masážny sprchovací box. Vykurovanie bytu a ohrev vody je riešené samostatne pre byt prostredníctvom plynového kotla značky WEISSMANN. V byte sú nové interiérové dvere, plávajúce podlahy, dlažba a obklady. Obytné miestnosti sú vybavené vstavanými ROLLDOOR skriňami a nábytkom, ktorí je súčasťou ceny bytu. Byt má nainštalovanú klimatizáciu. V súčasnosti je byt prenajímaný a je možné v danom nájomnom vzťahu ďalej pokračovať v prípade kúpy na investíciu. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite plnej zelene, avšak v tesnom dotyku centra v blízkosti nového OC a štadióna. Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové. Byt bude voľný k 1.1.2018.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - vyhľadávaná lokalita
  - krásny a zariadený byt
  - vlastné kúrenie a ohrev vody

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 6. 4489
  PBS - KOMPLET prerobený 3i byt s BALKÓNOM na Tehelnej ulici za 94.500.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt /nie typ bauring/ s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku Družba v Trnave - Tehelná ulica. Byt sa nachádza na vyvýšenom nadzemnom podlaží 7 poschodového zatepleného bytového domu. Výmera bytu je 66 m2 + 5 m2 balkón + pivnica. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne s vaňou a umývadlom, samostatného WC, troch samostatných izieb z toho jedna izba je so vstupom na balkón a priestrannej kuchyne. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro kuchynská linka do tvaru L so vstavanými spotrebičmi. Mesačné náklady na bývanie sú 130€/mesiac aj s FO.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - vyhľadávaná lokalita
  - nízke mesačné náklady
  - byt nie je bauring

  Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 7. 4488
  PBS - NOVOSTAVBA RD 4+1 bungalov, poz. 442 m2, Trnava Kamenná cesta 3B za 168.000.- EUR !!

  ..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU RD 4+1, nachádzajúcu sa v novej lokalite v časti “Za traťou” v meste Trnava - Kamenná cesta 3B. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch spální, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC a samostatného WC. Podlahová plocha domu je 142 m2. Dom sa predáva v štádiu “holodom”, ktoré zahŕňa vymurovanie obvodových nosných priečok a nenosných priečok Ytong, sadrokartónový strop, väzníkový krov, strešnú ktytinu Bramac, okná Rehau trojsklo antracit /biela, rozvody elektroinštalácie, bleskozvodu, podlahové kúrenie Henco, 10 cestný rozdeľovač Henco, stropné izolácie isover 50 cm, sadrové omietky, poter, vypínače Legrand plus zásuvky valena, interierová maľovka, elektrický kotol Protherm, zateplenie obvodových stien fasádnym polystyrénom 15 cm, príprava na exterierove žalúzie, silikonova fasáda Baumit, pozemok 442 m2. Začiatok výstavby je plánovaný na jar 2018, dokončenie jeseň 2018.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - novostavba
  - lukratívna lokalita
  - ideálny pozemok
  - CENA

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 8. 4487
  PBS - NOVOSTAVBA Rd 4+1 bungalov, poz. 590 m2, Trnava Potôčky za 135.000.- EUR !!

  ..Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú TEHLOVÚ NOVOSTAVBU rodinného domu typu BUNGALOV v novovybudovanej lokalite IBV Potôčky. Lokalita sa nachádza 5 km od mesta Trnava smer na Dolnú Krupú, má dobré napojenie na D1,R1 a obchvat mesta. Dom je samostatne stojaci postavený na pozemku o výmere 590 m2, pričom zastavaná plocha je o výmere 138 m2 a úžitková plocha domu je 112 m2. Vzhľadom k tomu že dom sa ešte len bude stavať je tam možnosť aby si kupujúci upravil dom podľa vlastných predstáv /zmena malovania,rozmiestnenie vypínačov a zásuviek,menšie dispozičné úpravy a podobne/. Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, obývačky spojenej sjedálňou a kuchyňou, komorou,technickou miestnosťou, hosťovského WC a dvoch kúpelní jedna s vaňou a sprchovým kútom a druhej s toaletou. Na stavbu domu budú použité moderné a termoizolačné materiáli na čo najväčšiu energetickú úsporu. Dom sa bude predávať v štádiu HOLODOM s podlahovým kúrením, zateplením,odkvapovým systémom,vymalovaním. Okná sú plastové 3 sklo. Dom je napojený na všetky IS ako elektrika, voda,kanalizácia a plyn. Dom je moderne dispozične riešený pričom je rozdelený na nočnú a dennú časť. Lokalita má verejné osvetlenie a chodníky.

  V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody :

  - kvalitná a nízkoenergetická NOVOSTAVBA
  - nová lokalita na skok od mesta
  - moderné bývanie

  Rodinný dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 9. 4486
  PBS - Stavebný pozemok 936 m2, tichá ulica v Dolnej Krupej za 48.300.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  Ponúkame Vám na predaj slnečný a priestranný stavebný pozemok o výmere 936 m2 a šírke pozemku cca 18 metrov. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, mimo hlavnej cesty a je mierne svahovitý. Elektrika sa nachádza na hranici stavebného pozemku, voda a kanalizácia je v dosahu. V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

  Výhody:

  - pekný stavebný pozemok
  - mimo hlavnej cesty

  Stavebný pozemok je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. ÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!

 10. 4485
  PBS - NA PREDAJ KOMPLET prerobený RD 3+1, pozemok 280 m2, TRSTÍN za 68.000.- EUR !!

  …Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk…

  ***ÚTULNÝ DOMČEK PO REKONŠTRUKCII*** Ponúkame na predaj RD 3+1 po kompletnej rekonštrukcii v obci Trstín. Pozemok s domom je o výmere 280 m2, dom je napojený na všetky IS. Ihneď obývateľný. V dome sa nachádzajú 3 izby + kuchyňa, kúpeľňa, WC, vstupná hala, chodba. V obývacej miestnosti je krb (vodník riadený mikroprocesorom). V izbách sú parkety, v chodbe a kúpeľni sa nachádza dlažba. Dom má čističku odpadových vôd a je chránený kamerovým systémom. Dom je napojený na plyn a má svoju vodu zo studne, ale taktiež je prípojka na obecnú vodu.

  V prípade záujmu o obhliadku volajte 0907 743 004 !!!

  VÝHODY:

  - po rekonštrukcii
  - krb
  - nenáročný pozemok
  - všetky IS
  - VÝBORNÁ CENA

  Dom je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás –ZDARMA– poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

  VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!

Stránky: « 454 453 452 451 [450] 449 448 447 446 445 444 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Trnava - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!