Byty Zvolen - predaj

Inzeráty s bytmi na predaj vo Zvolene (ZV).
1 izbové , 2 izbové, 3 a viac izbové byty na predaj - Zvolen a Sliač.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty v novostavbách vo Zvolene
Byty na predaj v okolí okresu Zvolen:
Byty Banská Štiavnica · Byty Detva · Byty Žiar nad Hronom · Byty Krupina
Byty Banská Bystrica · Novostavby - nové byty Banská Bystrica
Byty na prenájom a podnájom vo Zvolene
Zvolen prenájom bytov ponuka

Počet inzerátov: 895 v sekcii “Byty Zvolen - predaj”

Stránky: « 90 … 83 82 81 80 79 [78] 77 76 75 74 73 … 1 »

 1. 775
  Priestranný 2-izbový byt/64m2/ balkón, Zvolen-Západ,zrekonštruovaný, nízke náklady na bývanie, platba - hotovosť

  Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Západ. Byt s celkovou výmerou 64m2 + balkón sa rozprestiera na 5/8.poschodí. Nehnuteľnosť prešla precíznou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, nové rozvody vody a elektriky, nové bezpečnostné vchodové dvere, interierové posuvné dvere,nová kuchynská linka, kúpelňa so sprchovým boxom. K bytu prislúcha pivnica na prízemí. Byt je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy, požiadavka- platba hotovosť. Energetický certifikat nie je vytvorený. VÝHODA: nízke náklady na bývanie, okrajová časť sídliska, bezproblémové parkovanie,výborná občianska vybavenosť. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. 0944 644 336.
  Cena: 59.500 €

 2. 774
  Ponúkame pekný, novozrekonštruovaný 2,5 izbový byt vo Zvolene na Zlatom Potoku, neďaleko benzin.čerpadla Schell. V byte sa práve dokončila kompletná rekonštrukcia a je pripravený pre nového majiteľa. Byt sa nachádza na 2.poschodí s celkovo

  TUreality ponúkajú vo Zvolene na sídlisku Západ pekný 2-izbový byt s balkónom. Byt s celkovou výmerou 64m2 + balkón sa rozprestiera na 5/8.poschodí. Nehnuteľnosť prešla precíznou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, nové rozvody vody a elektriky, nové bezpečnostné vchodové dvere, interierové posuvné dvere,nová kuchynská linka, kúpelňa so sprchovým boxom. K bytu prislúcha pivnica na prízemí. Byt je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy, požiadavka- platba hotovosť. Energetický certifikat nie je vytvorený. VÝHODA: nízke náklady na bývanie, okrajová časť sídliska, bezproblémové parkovanie,výborná občianska vybavenosť. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. 0944 644 336.
  Cena: 59.500 €

 3. 773
  Novozrekonštruovaný 2,5-izbový byt Zvolen-Zlatý potok ZNÍŽENÁ CENA!!!

  Ponúkame pekný, novozrekonštruovaný 2,5 izbový byt vo Zvolene na Zlatom Potoku. V byte sa práve dokončila kompletná rekonštrukcia a je pripravený pre nového majiteľa. Byt sa nachádza na 2.poschodí s celkovou výmerou 54m2. Byt má dve nepriechodné izby a zo spálne je vchod do šatníka. Rekonštrukcia obnáša: nové rozvody elektriny, vody a odpadu, stierky, nová plávajúca podlaha, nové plastové okná, nové interiérové dvere. V murovanom jadre s novým keramickým obkladom a dlažbou je kúpeľňa s novou sanitou a sprchovacím kútom spoločne s wc. V kuchyni je príprava na novú kuchynskú linku, ktorú si klient vyberie vo vlastnom farebnom prevedení podľa dodaného katalógu. K bytu patrí pivnica. Energetický certifikat nie je k dispozícii. V pripade, že Vás ponuka zaujala nás kontaktujte na tel. 0944 644 336.
  Cena: 46.000 €

 4. 772
  Byt 2+1 v OV, Zvolen-Západ Nogradyho ul.plast.okná,ZNÍŽENÁ CENA!!!

  Na predaj slnečný 2-izbový byt vo Zvolene-na Západe. Byt sa nachádza na 5/8 posch. V byte sú vymenené okná za plastové, kuchynská linka, ostatné miestnosti sú v pôvodnom ale zachovalom stave. Obytný dom je zateplený, vchody s el. vrátnikom, strecha po rekonštrukcii. Byt je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy. V byte ja káblová televízia a internet. K bytu patrí pivnica. V blízkosti domu je kompletná občianska vybavenosť, škola, obchod. centrum, Tesco, blízko do centra. Bez balkóna. Energeticky certifikát nie je k dispozícii. Kontakt: tel.0944 644 336.
  Cena: 38.900 €

 5. 771
  Byt 2+1 dobre riešený 54m2, výhodná lokalita, zaujímavá zľava, Zvolen - Zlatý Potok

  TUREALITY Vám ponúkajú pekný a dobre dispozične riešený byt v pôvodnom stave na zvýšenom prvom poschodí (pod bytom je ešte prízemný byt). Byt síce nemá balkón, avšak izby sú nepriechodné. Na podlahe sú parkety a jadro je sčasti murované a sčasti umakartové. Na priestrannej chodbe sa nachádza špajza. Byt je orientovaný juhovýchodne. Pri rýchlom jednaní máme pre Vás pripravenú zaujímavú zľavu z ceny. V prípade záujmu je všetok nábytok už v cene bytu. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Viac info na tel.: 0905 495 697,0948 22 44 24 alebo mailom : ambrozy@tureality.sk ID 10444
  Cena: 41.999 €

 6. 770
  Novozrekonštruovaný 2,5-izbový byt Zvolen-Zlatý potok ZNÍŽENÁ CENA!!!

  Ponúkame pekný, novozrekonštruovaný 2,5 izbový byt vo Zvolene na Zlatom Potoku, neďaleko benzin.čerpadla Schell. V byte sa práve dokončila kompletná rekonštrukcia a je pripravený pre nového majiteľa. Byt sa nachádza na 2.poschodí s celkovou výmerou 54m2. Byt má dve nepriechodné izby a zo spálne je vchod do šatníka. Rekonštrukcia obnáša: nové rozvody elektriny, vody a odpadu, stierky, nová plávajúca podlaha, nové plastové okná, nové interiérové dvere. V murovanom jadre s novým keramickým obkladom a dlažbou je kúpeľňa s novou sanitou a sprchovacím kútom spoločne s wc. V kuchyni je príprava na novú kuchynskú linku, ktorú si klient vyberie vo vlastnom farebnom prevedení podľa dodaného katalógu. K bytu patrí pivnica. Energetický certifikat nie je k dispozícii. V pripade, že Vás ponuka zaujala nás kontaktujte na tel. 0944 644 336.
  Cena: 46.000 €

 7. 769
  BYT 2+1 /59m2/ Zvolen - širšie centrum ul.Švermu, novozrekonštruovaný byt, tichá lokalita blízko centra

  TUreality ponúkajú na predaj pekný kvalitne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo Zvolene, na ulici J.Švermu. V byte sa práve dokončila kompletná rekonštrukcia a je pripravený pre nového majiteľa k okamžitému nasťahovaniu. Byt sa nachádza na 2.podlaží a celková výmera je 59m2. V byte sú nové rozvody elektriny, vody a odpadu, stierky. V celom byte je nová plávajúca podlaha, nové plastové okná, nové interiérové dvere a taktiež vchodové dvere. Murované jadro s novým keramickým obkladom a dlažbou. Oddelené WC a kúpeľňa s novou sanitou a sprchovacím kútom. V kuchyni je príprava na novú kuchynskú linku, ktorú si klient vyberie vo vlastnom farebnom prevedení podľa dodaného katalógu. Energetický certifikat nie je k dispozícii. V pripade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte tel. 0944 644 336.
  Cena: 43.000 €

 8. 768
  Priestranný 2-izbový byt/64m2/ balkón, Zvolen-Západ,zrekonštruovaný, nízke náklady na bývanie, platba - hotovosť

  TUreality ponúkajú pekný 2-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Západ. Byt s celkovou výmerou 64m2 + balkón sa rozprestiera na 5/8.poschodí. Nehnuteľnosť prešla precíznou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, nové rozvody vody a elektriky, nové bezpečnostné vchodové dvere, interierové posuvné dvere,nová kuchynská linka, kúpelňa so sprchovým boxom. K bytu prislúcha pivnica na prízemí. Byt je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy, požiadavka- platba hotovosť. Energetický certifikat nie je vytvorený. VÝHODA: nízke náklady na bývanie, okrajová časť sídliska, bezproblémové parkovanie,výborná občianska vybavenosť. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. 0944 644 336.
  Cena: 59.500 €

 9. 767
  Luxusný 3-izbový byt /86m2/ s lodžiou, Zvolen - zrekonštruovaný v r.2013, parkovanie v uzavretom dvore ZĽAVA!

  Ponúkame na predaj v priamom centre Zvolena na 2.poschodí, luxusný 3-izbový byt po precíznej rekonštrukcii, s výmerou 86m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, WC, dvoch priestranných izieb a jednej menšej s lodžiou. V byte sa práve dokončila celková rekonštrukcia a je pripravený pre nového majiteľa. V byte sú nové rozvody elektriky, vody, odpadu, kúrenia, nový plynový kotol. Nové stierky, znižované stropy s bodovým osvetlením, plávajúca podlaha, interiérové dvere, plastové okná, kompletne prerobená kúpeľňa a WC, v cene nové bezpečnostné dvere. V kuchyni je príprava na kuchynskú linku. Parkovanie v uzavretom dvore. Energ.certifikat nie je k dispozícii. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel.0944 644 336.
  Cena: 90.000 €

 10. 766
  Byt 2+1 tehlový, zrekonštruovaný s vlastným kúrením a krbom, Zvolen - širšie centrum a k tomu veľmi nízky nájom !!!

  Ponúkame na predaj 2 izbový pekný a slnečný tehlový byt v blízkosti centra mesta v zrekonštruovanom stave. Byt má podľa LV výmeru 64m2. Nachádza sa na 2/2 poschodí. Výhodou sú kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom a tiež to, že v byte je samostatné kombinované kúrenie elektrické-krbové. Byt má nové podlahy, a tiež drevené klasické parkety. Rekonštrukciou prešla aj kuchyňa, v ktorej je nová rohová kuchynská linka. Celkovo je byt prerobený veľmi pekne, zaujímavo a dalo by sa povedať aj netradične. Veľkou výhodou je nízke nájomné LEN cca.80EUR a samostatný ohrev vody. Nízky nájom spolu s preinvestovanými nemalými financiami na rekonštrukciu robia z tohto bytu výhodnú investíciu !!! Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Viac info na tel.: 0948 22 44 24 alebo mailom : ambrozy@tureality.sk ID 8893
  Cena: 38.000 €

Stránky: « 90 … 83 82 81 80 79 [78] 77 76 75 74 73 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Byty Zvolen - predaj”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!