Karlova Ves - byty na predaj - BA IV

Byty na predaj Bratislava IV - Karlová Ves.
Ponuka bytov na predaj v jednej z najobľúbenejších mestských časti Bratislavy.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v ďalších mestských častiach okresu Bratislava IV:
Dúbravka, Lamač, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica.
Byty na predaj Bratislava - všetky mestské časti
Byty na prenájom v Bratislave - všetky mestské časti
Ponuka bytov na prenájom v Karlovej Vsi.

Počet inzerátov: 457 v sekcii “Karlova Ves - byty na predaj - BA IV”

Stránky: « 46 … 45 44 43 42 41 [40] 39 38 37 36 35 … 1 »

 1. 397
  Kupim dvojgarzonku

  Kupim v K.Vsi dvojgarzonku alebo 11/2 izb byt min.40 m2 do 87000 eur.

 2. 396
  3 izbový byt po rekonštrukcii Bratislava IV, 2 x lodžia, Jurigovo nám.

  TUreality ponúka na predaj veľmi pekný a dispozične veľmi dobre riešený 3 izbový byt 68m2 na 8p /12 po celkovej rekonštrukcii v novozateplenom dome, ktorý má novú strechu a stúpačky. Byt má vstupnú chodbu so šatníkom, ktorý sa dá zrušiť, čím vznikne priestor pre stavanú skriňu. Veľká obývačka je priechodná do kuchyne a má vstup na lodžiu s dobrým výhľadom orientovanú na Z. Priestranná kuchyňa s rohovou linkou, 2 samostatné izby - z jednej vstup na druhú zasklenú lodžiu orient. na V s výhľadom na Liščie údolie a mesto. Kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, plastové okná, pláv.podlahy, vlastné merače, pivnica. Dobré spojenie do centra električkou za 12 min. V blízkosti Poliklinika, BILLA, LIDL, pošta, MŠ, ZŠ.. Energetický certifikát nie je vytvorený. Kontakt: 0948 583 100. Cena: 108 000 €.

 3. 395
  3 izbový byt, 64 m2, balkón, Bratislava IV, Veternicová ul.

  TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt, 64 m2 s balkónom na 8 p./12 v Bratislave IV, Veternicová ul. V byte je vstupná hala so vstavanou skriňou, ďalšia priechodná hala, priestranná obývacia izba so vstupom na balkón, dve samostatné izby (v jednej sú vstavané skrine), kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu), kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt je po komplexnej rekonštrukcii, nové plastové okná, keramická dlažba, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa a balkón, vyregulované kúrenie. Orientácia bytu je východ-sever. K bytu patrí pivnica. Parkovanie pri dome s možnosťou dokúpenia parkovacieho boxu. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovaný interiér a 2 výťahy, novú strechu, vchod do domu je zabezpečený na čip. Nachádza sa v tichom prostredí s dostatkom zelene. Lokalita je ideálna pre výlety do prírody a cykloturistiku. V okolí je komplexná občianska vybavenosť, školy, škôlka, banky, Tesco Express, Billa, Terno a MHD. K danej nehnuteľnosti je vytvorený energetický certifikát “B”. Kontakt: 0905 709 897 . Cena: 104 500 €.

 4. 394
  4 izbový byt 75,3 m2 s lodžiou, Bratislava IV, Nejedlého ulica

  TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt 75,3 m2 s lodžiou 3,6 m2 na 2 posch./8 v Bratislave IV, ul. Nejedlého. V byte sa nachádza vstupná predsieň, priechodná obývacia izba so vstupom na lodžiu, 3 samostatné izby, kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, nová elektroinštalácia, plastové okná, nové radiátory a stierky v 3 izbách. Orientácia bytu je východ - západ. K bytu patrí pivnica 2,25 m2. Parkovanie na parkovisku pri dome. Bytový dom má výťah, je zateplený s novou fasádou, vchod do domu je zabezpečený na čip. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, obchodné centrum Saratov, Billa, Lidl, Tesco a MHD. K danej nehnuteľnosti ne je vytvorený energetický certifikát. Kontakt: 0905709897
  Cena: 110.700 €

 5. 393
  3 izbový byt, 64 m2, balkón, Veternicová ul., Bratislava IV.

  TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt, 64 m2 s balkónom na 8 p./12 v Bratislave IV, Veternicová ul. V byte je vstupná hala so vstavanou skriňou, ďalšia priechodná hala, priestranná obývacia izba so vstupom na balkón, dve samostatné izby (v jednej sú vstavané skrine), kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu), kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt je po komplexnej rekonštrukcii, nové plastové okná, keramická dlažba, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa a balkón, vyregulované kúrenie. Orientácia bytu je východ-sever. K bytu patrí pivnica. Parkovanie pri dome s možnosťou dokúpenia parkovacieho boxu. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovaný interiér a 2 výťahy, novú strechu, vchod do domu je zabezpečený na čip. Nachádza sa v tichom prostredí s dostatkom zelene. Lokalita je ideálna pre výlety do prírody a cykloturistiku. V okolí je komplexná občianska vybavenosť, školy, škôlka, banky, Tesco Express, Billa, Terno a MHD. K danej nehnuteľnosti je vytvorený energetický certifikát “B”. Kontakt: 0905 709 897.
  Cena: 105.000 €

 6. 392
  3 izbový byt, 2 lodžie, ul. Ľ. Fullu, Bratislava IV.

  TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt o rozlohe 70 m2, s dvomi lodžiami na 1 p./8 na ulici Ľ. Fullu v Bratislave - Karlova Ves. Byt má veľkú vstupnú halu, priestrannú obývaciu izbu, 2 samostatné izby, jedna so vstupom na presklenú lodžiu, kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou a so vstupom na presklenú lodžiu, kúpelňa s vaňou a samostatné WC. Orientácia bytu je S - J. Byt je po kompletnej rekonštrukcii (2006), plávajúce podlahy, plastové okná, keramická dlažba. K bytu patrí pivničná kobka (1,5 m2). Bytový dom je pred zateplením, vchod je zabezpečený čipom. Byt sa nachádza v tichom prostredí, v okolí je kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie pri dome s možnosťou zakúpenia parkovacieho miesta. K danej nehnuteľnosti nie je vytvorený energetický certifikát. Kontakt: 0904 128 868. Cena: 106 000 €.

 7. 391
  Novostavba, 2 izbový byt, kompletne zariadený, 83 m2, lodžia, Bratislava IV, Kresánkova ul.

  TUreality ponúka na predaj 2 izbový nadštandardný byt v novostavbe 83 m2 na 1p./7 v Bratislave IV., Kresánkova ul. V byte sa nachádza veľká vstupná predsieň so samostatným šatníkom, priestranná obývacia izba so vstupom na lodžiu 11 m2 prepojená s kuchyňou vybavenou novou kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi, samostatná izba so vstupom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt sa predáva kompletne zariadený. Byt má dizajnový na mieru vyrobený nábytok v obytnom priestore, kuchynskú linku značky Damon, veľké francúzske okná so spodnou poličkou a bodové svietidlá s diaľkovým ovládaním. Orientácia bytu je na juh. Parkovanie pri dome s možnosťou dokúpenia parkovacieho miesta v garáži domu. Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite s detským ihriskom a možnosťou cykloturistiky. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, banky, Terno, Billa, Tesco Express a MHD. K danej nehnuteľnosti nie je vytvorený energetický certifikát. Kontakt: 0905 709 897. Cena: 149 900 €.

 8. 390
  3 izbový byt, 64 m2, balkón, Veternicová ul., Bratislava IV.

  TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt, 64 m2 s balkónom na 8 p./12 v Bratislave IV, Veternicová ul. V byte je vstupná hala so vstavanou skriňou, ďalšia priechodná hala, priestranná obývacia izba so vstupom na balkón, dve samostatné izby (v jednej sú vstavané skrine), kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu), kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Byt je po komplexnej rekonštrukcii, nové plastové okná, keramická dlažba, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa a balkón, vyregulované kúrenie. Orientácia bytu je východ-sever. K bytu patrí pivnica. Parkovanie pri dome s možnosťou dokúpenia parkovacieho boxu. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovaný interiér a 2 výťahy, novú strechu, vchod do domu je zabezpečený na čip. Nachádza sa v tichom prostredí s dostatkom zelene. Lokalita je ideálna pre výlety do prírody a cykloturistiku. V okolí je komplexná občianska vybavenosť, školy, škôlka, banky, Tesco Express, Billa, Terno a MHD. K danej nehnuteľnosti je vytvorený energetický certifikát “B”. Kontakt: 0905 709 897. Cena: 105 000 €.

 9. 389
  3 izbový byt, Gabčíková ul., Bratislava - Karlova Ves

  TUreality ponúka na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v zateplenom dome na 5/8p. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2011 - nové plastové okná, plávajúca podlaha, nové rozvody vody a elektriny v kúpeľni a v kuchyni, na chodbe rolldor skrine, repasované interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere (sedembodove), novšia kuchyňa, prerobená kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. Orientácia bytu je na sever, jedna z izieb je orientovaná na západ. Možnosť pripojenia na internet - UPC, Orange, Tmobile. K bytu prislúcha aj pivnica a komora na poschodí. V blízkosti bytu sa nachádza veľa zelene, pošta, banky, bankomaty,poliklinika, potraviny - Lidl, Billa, MŠ, ZŠ. Bezproblémové parkovanie. Dobrá občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do centra. K bytu nie je vytvorený energetický certifikát. kontakt : 0949 020 701, 0949 046 272. Cena: 91 500 €.

 10. 388
  3 izbový byt, Karlova Ves, Kuklovská ul.

  TUreality ponúka na predaj velmi pekný, útulný a dobre riešený 3 izbový byt po rekonštrukcii na 8p /12 v zateplenom dome vyhladavanej čiasti Karlovej Vsi v tesnej blízkosti lesa. Byt má predsieň s chodbou v ktorej sú stavané skrine a šatník, veľkú priechodnú obývačku, 2 samostatné izby (1 izba orientovaná na J), priestorná kuchyňa s novou rohovou linkou, pri kuchyni je samostatná komora. Z kuchyne a obývačky je vstup na cca 10m2 zasklený balkón orientovaný na V. V celom byte sú plávajúce podlahy, nové plastové okná, kúpelňa s vaňou, samostatné WC. V blízkosti domu je kompletná občianska vybavenosť a dobré spojenie električkou do mesta. POZOR! Nízké nájonmé 90€! Energetický certifikát k nehnutelnosti nebol vytvorený. Kontakt: 0948 583 100
  Cena 109 000 eur.

Stránky: « 46 … 45 44 43 42 41 [40] 39 38 37 36 35 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Karlova Ves - byty na predaj - BA IV”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!