Sever - byty na predaj - KE I

Ponuka bytov na predaj na Severe - Košice I.
Inzercia ponúkajúca byty byty všetkých kategórií.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Byty na predaj v ďalších mestských častiach okresu Košice I:
Staré Mesto, sídlisko Ťahanovce.
Byty na predaj Košice - všetky mestské časti
Byty na prenájom v Košiciach - všetky mestské časti
Ponuka bytov na prenájom v mestskej časti Košice - Sever

Počet inzerátov: 1529 v sekcii “Sever - byty na predaj - KE I”

Stránky: « 153 152 151 [150] 149 148 147 146 145 144 143 … 1 »

 1. 1499
  Tehlový 3-izbový zreonštruovaný byt, Košice-Sever, Národná trieda, 72m2, vyvýšené prízemie

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Národná trieda (mestská časť Sever, v blízkosti rekreačnej zóny) na predaj 3-izbový zrekonštruovaný byt (72m2). Jeho súčasťou je odkúpený pozemok pod bytom. K vybaveniu dispozične zmeneného bytu patria plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, zánovná kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, všetko s keramickým obkladom. Priestranný šatník je riešený vstavanou zaťahovacou skriňou. Zrenovované a vymenené boli elektroinštalácia, vodoinštalácia, stupačky. Súčasťou tehlového bytového domu je výťah. Oplatí sa vidieť. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 78.380 €

 2. 1498
  Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom, Košice - Sever, Národná trieda, 38m2, 2.poschodie

  TUreality ponúka na predaj v Košiciach na ulici Národná trieda (mestská časť Sever) zrekonštruovaný, dispozične zmenený 1-izbový byt (38m2), dýchajúci originálnou atmosférou. Oceniť je treba blízkosť rekreačnej zóny i dopravnú dostupnosť pri presúvaní sa do centra i mimo mesto. Byt sa nachádza na 2.p v tehlovom bytovom dome s výťahom. Exkluzívnejší charakter bytu dáva nová kuchynská linka s digestorom a odsávaním mimo bytu, barový pult, využívaný aj pre každodenné stravovanie. Všade v interiéri je sadrokartónový podhľad s bodovým osvetlením, klimatizácia, bezpečnostné dvere. Kúpeľňa má sprchovací kút a WC s keramickým obkladom. Súčasťou bytu je úložný priestor riešený vstavanou skriňou, menší balkón a pivnica. Možnosť kúpy aj s takmer novým vkusným zariadením. Oplatí sa vidieť. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 55.500 €

 3. 1497
  Tehlový 3+1 zrekonštruovaný byt, 74m2, Košice-Sever, Skautská, vyvýšené prízemie

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Skautská (mestská časť Sever, v blízkosti rekreačnej zóny) na predaj 3-izbový zrekonštruovaný byt (74m2), spolu s odkúpeným pozemkom pod bytom. K vybaveniu bytu patria plastové okná s vonkajšími žalúziami, klasická kuchynská linka, kúpeľňa, WC, všetko s keramickým obkladom. Zaujímavo je riešený pomerne priestranný šatník, medzi spálňou a obývacou halou, oddelený zrkadlovou stenou. V rámci renovácie bola zhotovená nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, vymenené stupačky, plynomer a elektromer. Podlahy sú kombinované, plávajúce s dlažbou. Súčasťou tehlového bytového domu je výťah, 2x v týždni je zabezpečené upratovanie. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 79.900 €

 4. 1496
  Tehlový byt 2+1 s balkónom, v pôvodnom stave, Košice - Sever, Národná trieda, 55 m2, 1.posch.

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Národná trieda (mestská časť Sever) na predaj 2-izbový tehlový byt s balkónom, 55m2, na 1.p . s výťahom, v pôvodnom stave, čím sa potenciálnemu záujemcovi otvárajú možnosti pre rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. V byte je ústredné kúrenie, zachovalá kuchynská linka, podlaha je kombináciou parkiet, dlažby a korku. Súčasťou bytu je aj pivnica. Parkovanie na ulici, prípadne s možnosťou odkúpenia garáže v osobnom vlastníctve majiteľa bytu. Oceniť je treba blízkosť rekreačnej zóny s veľkým potenciálom pre voľný čas. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 56.900 €

 5. 1495
  Podkrovný 4-izbový kompletne zrekonštruovaný tehlový byt, 96 m2, Košice, Národná trieda (mestská časť Sever)

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Národná trieda (mestská časť Sever) na predaj 4-izbový zrekonštruovaný podkrovný byt. Nachádza sa v blízkosti rekreačnej zóny v tehlovom bytovom dome na 4 poschodí bez výťahu, s rozlohou 96m2. Štandardom v byte sú bezpečnostné dvere, rohová kuchynská linka v tvare U, pomerne priestranná kúpeľňa s klasickou vaňou, so sprchovacím kútom a WC, vstavaná rolldoorová skriňa + šatníkova skriňa, plastové okná, podlahy plávajúce, vlastné kúrenie. Byt je v osobnom vlastníctve, s nízkymi nákladmi na bývanie. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 113.980 €

 6. 1494
  Tehlový 2-izbový byt po rekonštrukcii, 72m2, Košice - Sever, Zimná, vyvýšené prízemie

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Zimná (mestská časť Staré mesto) na predaj pekný 2-izbový byt na vyvýšenom prízemí, aj s možnosťou kúpy zariadenia. V byte s ústredným kúrením bola prevedená rekonštrukcia, plastové okná, podlahy kombinácia plávajúce s dlažbou, nová elektroinštalácia, ohrev vody cez elektrický bojler, kuchynská linka montovaná, so zabudovanou umývačkou riadu a ďalšími spotrebičmi. Hygienické zázemie dotvára osobitý vzhľad kúpeľne s keramickým obkladom, rohovou vaňou a WC. Úložný priestor rieši vstavaná zaťahovacia skriňa v spálni. Parkovanie možné vo dvore. Náklady na bývanie nízke. Oplatí sa vidieť. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. MAKLÉR ODPORÚČA!! Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 89.900 €

 7. 1493
  Podkrovný tehlový byt 4+1, Košice - Sever, Park obrancov mieru, 99 m2, vl.kúrenie

  TUreality ponúka v Košiciach na ulici Park obrancov mieru (mestská časť Sever) na predaj 4-izbový zrekonštruovaný podkrovný byt (V-Z). Nachádza sa v blízkosti rekreačnej zóny, v 4p. tehlovom bytovom dome bez výťahu, s rozlohou 99m2. Vybavenie bytu tvoria bezpečnostné dvere, veľmi pekná kuchynská linka s keramickým obkladom, vstavaná šatníková skriňa, 2 kúpelne (1. s rohovou vaňou a WC, v druhej je sprchovací kút), osobitné WC, plastové okná, podlahy parketové. Oplatí sa vidieť. Byt má vlastné kúrenie (plyn), náklady na bývanie sú nízke. Energetický certifikát nie je vytvorený. Je možné sprostredkovať kúpu aj na hypotekárny úver. Ďalšie informácie a možnosť obhliadky na t.č. 0948 185 803, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk.
  Cena: 115.000 €

 8. 1492
  Mezonetový byt 4+1, tehlový, Košice, Sever, Slov. Jednoty, 105 m2, 3.posch.

  TUreality ponúka v Košiciach, na ulici Slovenskej Jednoty (mestská časť Sever) na predaj atypický riešený 4 izbový mezonetový tehlový byt s balkónom. Byt v osobnom vlastníctve sa nachádza v 3p. bytovom dome bez výťahu, o rozlohe 105 m2. Byt je dvojpodlažný, na 1. podlaží je vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou (hala), kozub s možnosťou výhrevu, balkón so vstavaným grilom, 2 izby, sprchovací kút s WC. Na 2. podlaží sú k dispozícii 2 izby, kúpeľňa (vaňa a WC) s keramickým obkladom a priestor na šatník s oknom. Zavedená je klimatizácia, zatiaľ nefunkčná. Byt prešiel rekonštrukciou, vrátane novej strechy, nových omietok, eurookná, kuchynská linka, podlahy kombinácia PVC a dlažby. Je možné sprostredkovať kúpu aj na úver a pri rýchlom jednaní s možnou dohodou. Energetický certifikát nie je vytvorený. Viac informácií a možnosť obhliadky na t.č. 0948036788, e-mail tomova@tureality.sk, viac na www.tureality.sk
  Cena: 112.900 €

 9. 1491
  3 izbový tehlový na Severe

  Na predaj veľký 3-izbový byt v pôvodnom stave s plastovými oknami na Komenského .Výmera 84m2 , 3. poschodie bez výťahu. Parkovanie vo dvore, tichšia časť
  0905733328

 10. 1490
  2-izb. tehlový byt, Košice - centrum mesta, ul. Kustrova, 54 m2

  TUreality Vám ponúka v Košiciach na Severe, ul. Kustrova na predaj 2-izbový tehlový byt s rozlohou 54 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, wc a kúpeľne. K bytu prislúcha pivnica. Byt je v pôvodnom stave, je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí. Tichá lokalita, dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti rekreačný areál Anička. Energetický certifikát nieje vytvorený. VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY NA T.Č. 0944 167 668, bozek@tureality.sk
  Cena: 51.980 €

Stránky: « 153 152 151 [150] 149 148 147 146 145 144 143 … 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Sever - byty na predaj - KE I”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!