Vajnory - predaj bytov- BA III

Na predaj pon├║kan├ę byty - Bratislava III - Vajnory.
Inzeráty ponúkajúce byt na predaj vo Vajoroch.

Mohlo by v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą:

Byty na predaj v ─Ćal┼í├şch mestsk├Żch ─Źastiach okresu Bratislava III:
Nov├ę Mesto, Ra─Źa.
Byty na predaj Bratislava - v┼íetky mestsk├ę ─Źasti
Byty na pren├íjom v Bratislave - v┼íetky mestsk├ę ─Źasti
Ponuka bytov na prenájom vo Vajnoroch.

Počet inzerátov: 57 v sekcii “Vajnory - predaj bytov- BA III”

Stránky: [6] 5 4 3 2 1 »

 1. 57
  2i byt v novostavbe, bl├şzko Vajnor, ─îierna Voda

  Pred├íme pr├şjemn├Ż a priestrann├Ż 2i byt v novostavbe v oblasti Vajnor, v reziden─Źnej ─Źasti v k. ├║. obce Chorv├ítsky Grob, s v├Żmerou 60m2, pozost├ívaj├║ci s priestrannej vstupnej haly so ┼íatn├şkovou skri┼łou, ob├Żvacej ─Źasti, kuchyne s komorou, sp├ílne s v├Żstupom na loggiu, so samostatn├Żm WC s um├Żvadlom a k├║pe─żne s va┼łou. Byt sa nach├ídza v novom bytovom dome na 1. poschod├ş, v dome je v├Ż┼ąah. K bytu patr├ş pivnica v suter├ęne domu. Kuchy┼ła je vybaven├í spotrebi─Źmi, sp├íl┼ła je zariaden├í ┼íatn├şkovou skri┼łou s posuvn├Żmi dverami a poste─żou. Bytov├Ż dom bol postaven├Ż v r. 2010, k domu patr├ş pozemok, ktor├Ż je s parkovou ├║pravou a zavla┼żovan├şm, v tichom prostred├ş rodinn├Żch domov. Vykurovanie bytu je vlastn├Żm kotlom, celkov├ę mesa─Źn├ę n├íklady vr├ítane elektriny, internetu s├║ 150,-Eur/mesiac. Byt je k├║pou vo─żn├Ż, k├║pa aj na ├║ver. Cena dohodou.
  tel. 0905 865 600

 2. 56
  4 izbov├Ż byt na ulici Rybni─Źn├í vo Vajnoroch po rekon┼ítrukcii.

  4 izbov├Ż byt na ulici Rybni─Źn├í vo Vajnoroch po rekon┼ítrukcii. Nach├ídza sa v zateplenom panelovom dome na 1. poschod├ş z 9. s v├Ż┼ąahom, 86m2. M├í energetick├Ż certifik├ít ÔÇô B. Vchod do domu je na magnetick├Ż ─Źip. K bytu vlastn├í pivnica (4 m2).

  V tomto modernom byte s├║ okrem in├ęho ÔÇô plastov├ę okn├í (so ┼żal├║ziami a sie┼ąkami), kuchynsk├í linka na mieru so zabudovan├Żmi spotrebi─Źmi (um├Żva─Źka, spor├ík, varn├í doska, chladni─Źka). K├║pe─ż┼ła je moderne zrekon┼ítruovan├í s nen├ípadne umiestnenou pr├í─Źkou.V celom byte s├║ pl├ívaj├║ce podlahy okrem predsiene a k├║pe─żne kde je kvalitn├í dla┼żba modern├ęho,ne┼ítandardn├ęho tvaru a vzh─żadu. WC sa nach├ídza v samostatnej miestnosti mimo k├║pe─żne. V byte sa nach├ídza obrovsk├Ż ┼íatn├şk,v ka┼żdej izbe s├║ na mieru roben├ę roll-door skrine a v sp├ílni je priestrann├í rohov├í skri┼ła. V byte je zabezpe─Źovacie zariadenie ( alarm) a bezpe─Źnostn├ę dvere Sherlock.
  Bytov├Ż dom je po kompletnej rekon┼ítrukcii. S├║ tu nov├ę v├Ż┼ąahy, kamerov├Ż syst├ęm po chodb├ích aj vo v├Ż┼ąahoch. Cel├Ż interi├ęr bytov├ęho domu je vyma─żovan├Ż a linoleum nov├ę. Orient├ícia bytu je na J ÔÇô Z.
  Mesa─Źn├ę n├íklady ÔÇô 240.-ÔéČ/ (bez el.energi├ş - cca 25Eur). Cena:111.500ÔéČ aj na ├║ver, kontakt: 0903 482809 , 0911488449, www.velvet-real.sk

 3. 55
  Pon├║kame na predaj 2 - izbov├Ż (1,5-izb) byt NOVOSTAVBA s terasou a z├íhradou, ul. ┼áirok├í, Vajnory, Bratislava III.

  Pon├║kame na predaj 2 - izbov├Ż (1,5-izb) byt NOVOSTAVBA s terasou a z├íhradou, ul. ┼áirok├í, Vajnory, Bratislava III. Byt je OV, plocha bytu 38m2 + z├íhrada s terasou 70m2, zv├Ż┼íen├ę pr├şzemie, orient├ícia v├Żchod. Byt je v tehlovej n├şzkej trojpodla┼żnej novostavbe, terasa a z├íhrada patria pod─ża listu vlastn├şctva k bytu, tich├í lokalita v bl├şzkosti rodinn├Żch domov. V byte s├║ plastov├ę okn├í, pl├ívaj├║ce podlahy, keramick├í dla┼żba, bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, interi├ęrov├ę dvere a oblo┼żkov├ę z├írubne, kuchynsk├í linka na mieru a spotrebi─Źe, dve vstavan├ę roldor skrine, spanie je v samostatne v men┼íej izbe, kompletn├í k├║pe─ż┼ła s va┼łou a wc. K bytu patr├ş murovan├í pivnica. Bezproblemov├ę parkovanie. V bl├şzkosti sa nach├ídza kompletn├í ob─Źianska vybavenos┼ą, ┼íkoly, ┼ík├┤lka, detsk├ę ihrisk├í, obchody, zdravotn├ę stredisko, po┼íta, zast├ívka autobusu, Vajnorsk├ę jazer├í 10 min. pe┼íi, v bl├şzkosti rekrea─Źn├ę lokality Mal├ę Karpaty, Seneck├ę jazer├í. Vzdialenos┼ą do centra mesta 20 min├║t. Byt je k├║pou vo─żn├Ż. Je mo┼żn├Ż hypotek├írny ├║ver. Obhliadku dohodn├║┼ą na tel. 0905312802.
  Cena 82500,-eur + prov├şzia RK 1500,-eur (dohoda o cene bytu)
  ─î├şslo inzer├ítu: 245/2014
  ARCH REAL Bratislava - Ing. arch. Slavom├şr Chorv├ít,
  Sabinovská 14, Bratislava
  e-mail: info@archrealba.sk, www.archrealba.sk,
  mobil: 0905 312 802, 0903 241 184

 4. 54
  ZN├Ź┼ŻEN├ü CENA !!! 3 izbov├Ż byt, Bratislava III, Rybni─Źn├í ul.

  TUreality pon├║ka na predaj 3 izbov├Ż byt, rozlohou 70 m2, v bytovom panelovom dome s v├Ż┼ąahom na 8.p/8 na Rybni─Źnej ul. V byte prebehla kompletn├í rekon┼ítrukcia: s├║ nov├ę plastov├ę okn├í so sie┼ąkami, nov├ę dvere vr├ítane z├írubn├ş, pl├ívaj├║ce podlahy. Na chodbe je ve─żk├í vstavan├í skri┼ła, z chodby je vstup do sp├ílne a do ob├Żvacej izby spojenej s kuchy┼łou. Z tejto izby je prechod do men┼íej miestnosti - doteraz vyu┼ż├şvanej ako pracov┼ła, odkia─ż je vstup do detskej izby. Z chodby s├║ dvere aj do k├║pe─żne a WC. V byte s├║ 2 zasklenen├ę lod┼żie a klimatiz├ícia v 2 izb├ích. Na poschod├ş je aj pivnica cca 3 m2. Dom sa nach├ídza v k─żudnom prostred├ş v dosahu liniek MHD, bezprobl├ęmov├ę parkovanie je ve─żkou v├Żhodou. Kontakt: 0940 39 5555
  cena: 71 800 ÔéČ

 5. 53
  3 izbov├Ż byt, Bratislava III, Rybni─Źn├í ul.

  TUreality pon├║ka na predaj 3 izbov├Ż byt, rozlohou 70 m2, v bytovom panelovom dome s v├Ż┼ąahom na 8.p/8 na Rybni─Źnej ul. V byte prebehla kompletn├í rekon┼ítrukcia: s├║ nov├ę plastov├ę okn├í so sie┼ąkami, nov├ę dvere vr├ítane z├írubn├ş, pl├ívaj├║ce podlahy. Na chodbe je ve─żk├í vstavan├í skri┼ła, z chodby je vstup do sp├ílne a do ob├Żvacej izby spojenej s kuchy┼łou. Z tejto izby je prechod do men┼íej miestnosti - doteraz vyu┼ż├şvanej ako pracov┼ła, odkia─ż je vstup do detskej izby. Z chodby s├║ dvere aj do k├║pe─żne a WC. V byte s├║ 2 zasklenen├ę lod┼żie a klimatiz├ícia v 2 izb├ích. Na poschod├ş je aj pivnica cca 3 m2. Dom sa nach├ídza v k─żudnom prostred├ş v dosahu liniek MHD, bezprobl├ęmov├ę parkovanie je ve─żkou v├Żhodou. Kontakt: 0940 39 5555. Cena: 80 000 ÔéČ.

 6. 52
  Ve─żk├Ż 2 izbov├Ż byt s lod┼żiou, Bratislava III, Rybni─Źn├í ulica

  TUreality pon├║ka na predaj 2 izbov├Ż byt na 2.p/8 v panelovom dome s v├Ż┼ąahmi v m.─Ź. Bratislava III, Rybni─Źn├í ulica. Byt m├í predsie┼ł s priestorom na vstavan├║ skri┼łu, z predsiene je vstup do samostatnej sp├ílne aj priestrannej ob├Żvacej izby, t├íto je prechodn├í do kuchyne, v ktorej je linka so zabudovan├Żmi spotrebi─Źmi,lod┼żia je z kuchyne. Byt je kompletne preroben├Ż: bezpe─Źnostn├ę vchodov├ę dvere, interi├ęrov├ę dvere, plastov├ę okna, pl├ívaj├║ce podlahy, resp. dla┼żba, nov├í kuchynsk├í linka s um├Żva─Źkou. Preroben├í k├║pe─ż┼ła so sprchov├Żm k├║tom s parn├Żm boxom a s toaletou. Byt sa nach├ídza v lokalite s mno┼żstvom zelene a s dobr├Żm pr├şstupom na linky MHD. Energeticky certifik├ít k nehnute─żnosti nie je vytvoren├Ż. Kontakt: 0940 39 5555. Cena: 59 000 ÔéČ.

 7. 51
  V├Żhodn├í cena!!! Garzonka, Bratislava III, Rybni─Źn├í ul.

  TUreality pon├║ka na predaj gar├│nku v tichej lokalite na Rybni─Źnej ul. na 4/9 p. Garz├│nka sa pred├íva aj so zariaden├şm. V byte bola menen├í pl├ívaj├║ca podlaha, plastov├ę okn├í, vstupn├ę aj vn├║torn├ę dvere, k├║pe─ż┼ła s va┼łou spojen├í s WC je v p├┤vodnom stave. Byt m├í 24 m2 + 4 m2 l├│d┼żia. Ve─żmi n├şzke n├íjomn├ę len 93 ÔéČ vr├ítane energi├ş. Byt je orientovan├Ż na JZ. Bytov├Ż dom m├í vlastn├║ kotol┼łu. Dobr├í ob─Źianska vybavenos┼ą. Dostupnos┼ą do centra 20 min. Byt je vo─żn├Ż ihne─Ć. Kontakt: 0949 020 701. Cena: 35 500 ÔéČ.

 8. 50
  MEZONET 2 izbov├Ż byt, Bratislava III, 45 m2, s mo┼żnos┼ą zmeny na 3 izbov├Ż

  TUreality pon├║ka na predaj 2 izbov├Ż mezonetov├Ż byt vo Vajnoroch na tichej ulici. Byt sa nach├ídza v novonadstavenom podla┼ż├ş, ktor├ę m├í kon┼ítrukciu manzardovej strechy. Samotn├ę spodn├ę podla┼żie je o v├Żmere 45 m2, horn├ę podkrovn├ę podla┼żie so zn├ş┼żen├Żm stropom m├í cca 20m2 zv├Ą─Ź┼íenej ─Źasti nepriechodnej v├Ż┼íky. Na hornom podla┼ż├ş po stran├ích sa priestory moment├ílne vyu┼ż├şvaj├║ ako hos┼ąovsk├í izba a ┼íatn├şk, ktor├ę s├║ v strede dispoz├şcie spojen├ę gal├ęriou. Hos┼ąovsk├║ izbu je mo┼żn├ę predeli┼ą a byt tak prerobi┼ą na 3 izbov├Ż. Z horn├ęho podla┼żia sa sch├ídza po drevenom schodisku lemovanou zabudovanou kni┼żnicou do priestoru ob├Żvacej izby. Ob├Żva─Źka je priestrann├í s vysok├Żm stropom kon─Źiacim spom├şnanou gal├ęriou. Kuchy┼ła m├í nov├║ kuchynsk├║ linku, ktor├í ost├íva v byte spolu so spotrebi─Źmi. Z priestoru ob├Żva─Źky je napojen├í priestrann├í samostatn├í sp├íl┼ła, k├║pel┼ła s va┼łou a WC. Byt m├í kvalitn├ę pl├ívaj├║ce podlahy, v kuchyni a vo vstupnom priestore je dla┼żba. Na hornom poschod├ş je dreven├í podlaha. Manzardov├í strecha m├í perfektn├ę tepelnoizola─Źn├ę vlastnosti, oproti be┼żn├Żm obvodov├Żm pl├í┼í┼ąom, z├írove┼ł je byt vykurovan├Ż samostatn├Żm kotlom, preto s├║ n├íklady ve─żmi n├şzke, 105ÔéČ/2 osoby. Byt je ve─żmi dobre presvetlen├Ż, orientovan├Ż na z├ípad. Okolie je tich├ę, v bl├şzkosti MHD, 300m od hlavnej ulice Vajnor. Dobr├ę napojenie na dialnicu. Cena celkom: 84.900 ÔéČ INFO:0948 583 100

 9. 49
  3-izb.byt s dvojgar├í┼żou v novostavbe, BA-Vajnory, ul. ┼áirok├í (ID: 24698)

  Na predaj 3 izbov├Ż byt s dvojgar├í┼żou v novostavbe tehlov├ęho n├şzkopodla┼żn├ęho bytov├ęho domu na ┼áirokej ul. v mestskej ─Źasti Bratislava - Vajnory.

  Byt sa nach├ídza na pr├şzem├ş dan├ęho domu. K bytu patr├ş terasa a pekne upraven├í predz├íhradka.

  Rozloha bytu je 72 m2 + pr├şslu┼íenstvo. Izby s├║ nepriechodn├ę a dispozi─Źne dobre rie┼íen├ę. V K├║pe─żni sa nach├ídza sprchovac├ş k├║t. Vybavenie tvor├ş kuchynsk├í linka so zabudovan├Żmi spotrebi─Źmi a vstavan├í skri┼ła Rolldor v sp├ílni a na chodbe. Celkov├Ż stav bytu je ve─żmi dobr├Ż a vhodn├Ż na okam┼żit├ę nas┼ąahovanie.

  Cena 3 izbov├ęho bytu je 140.000,-ÔéČ

  Cena murovanej dvojgar├í┼że je 20.000,-ÔéČ

  Cena nehnute─żnost├ş spolu je 160.000,-ÔéČ

  Mo┼żnos┼ą k├║py aj prostredn├şctvom hypotek├írneho ├║veru. V pr├şpade seri├│zneho a r├Żchleho jednania, mo┼żnos┼ą ponecha┼ą aj ─Źas┼ą zariadenia (n├íbytku).

  Virtu├ílnu prehliadku si m├┤┼żete pozrie┼ą na tomto odkaze:

  http://www.negotreal.sk/nehnutelnost-na-predaj-3-izbovy-byt-bratislava-vajnory-siroka/24698-3

  - — NEGOTIANT — - realitn├í kancel├íria s dennou on-line ponukou nehnute─żnost├ş na nete zaoberaj├║ca sa predajom a pren├íjmom nehnute─żnost├ş… ─Ćalej V├Żvojom v oblasti informa─Źn├Żch syst├ęmov, tvorbou WEB-str├ínok, a in├ę … Kontakt: www.negotreal.sk alebo www.negotiant.sk

  **Ku ka┼żdej ponuke je ├║─Źtovan├í prov├şzia za sprostredkovanie nehnute─żnosti. V├Ż┼íku prov├şzie si m├┤┼żete pozrie┼ą v cenn├şku na na┼íej str├ínke. www.negotreal.sk**

  cena: 160 000,-
  O─żga Jackovi─Źov├í - 0905 685 274

 10. 48
  K├ÜPIM BYT, VYPLAT├ŹM EXEK├ÜCIU AJ DLH NA N├üJOMNOM

  K├║pim byt, vyplat├şm dl┼żobu na n├íjomnom, exek├║cie. Pon├║knite na: saalovak@gmail.com, NIE RK!

Stránky: [6] 5 4 3 2 1 »

Hľadáte, alebo ponúkate byt na predaj, prenájom, či podnájom?
Vložte svoj inzerát do sekcie “Vajnory - predaj bytov- BA III”

Znenie inzerátu:
Nezabudnite uviesť svoj e-mailový, alebo telefonický kontakt!